Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Munchhausen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 12:28 am

Karta postaci

wt kwie 10, 2007 12:42 am

Witam!

Szukałem dosłownie wszędzie, przetrząsnąłem internet do góry nogami, ale nigdzie nie udało mi się znaleźć polskiej wersji karty postaci do klasycznego Deadlands. Jestem pewien, że kiedyś miałem taką na dysku, ale ta najwidoczniej w magiczny sposób zniknęła (czarodziejem, a raczej czarodziejką, która tej sztuczki dokonała była zapewnie moja młodsza siostra. Wielkie brawa dla niej!). W ostateczności mogę oczywiście skopiować ją ze swojego podręcznika, ale mam łzy w oczach, gdy tylko myślę o udaniu się z nim do punktu ksera, gdzie ktoś nieczule by mi go wygiął....

Tak więc jeśli ktoś ma polską wersję karty postaci (może być oczywiście również angielska) w doc albo pdf, to byłbym wdzięczny za przesłanie jej na mój mail.

Pozdrawiam.
 
diablątko
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: sob maja 05, 2007 5:47 pm

sob maja 05, 2007 5:59 pm

Hmm, jak ktoś ją znajdzie, to mógłby mi też posłać :wink:
 
Awatar użytkownika
whitlow
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 80
Rejestracja: pn sty 14, 2008 10:09 pm

śr mar 05, 2008 2:19 am

fajna karta była kiedyś na takiej stronce na republice, ja żem ją ściągnął stamtąd a kumpel up-gradował nawet. Np. masz kropeczki które zamalowujesz w miarę podnoszenia skilla, dzięki czemu nie musisz ścierać i mazać ponownie po karcie. Strony już nie ma ale jeśli kumpel jeszcze ma,to mogę podesłać. Jedyny mankament że imię postaci trzeba pisać na marginesie bo kolega zapomniał o tym szczególe :razz:
 
Awatar użytkownika
Bleddyn
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 885
Rejestracja: wt maja 25, 2004 1:25 pm

śr mar 05, 2008 4:43 pm

A zna ktoś nazwę czcionki użytej w DL?
 
Ramel

śr mar 05, 2008 9:28 pm

Snow ttnorm, afair. Albo Snowwrite. http://www.geocities.com/Colosseum/Fiel ... fontdl.htm
 
Awatar użytkownika
Bleddyn
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 885
Rejestracja: wt maja 25, 2004 1:25 pm

czw mar 06, 2008 5:00 pm

Dzięki. Zapomniałem o niej przy formatowaniu dysku i kartę do DLR w .doc wyświetlało mi w Arialu. Teraz wszystko gra i zmienię ją od razu w pdfa.:)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość