Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Bagheera
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 403
Rejestracja: czw gru 04, 2003 5:25 pm

wt cze 07, 2005 3:37 pm

Rzeczywiście było bardzo sympatycznie i dobrze się bawiliśmy. Tylko wrodzona elfia skromność powstrzymuje mnie przed publicznym pochwaleniem się, że moja niewielka, dystyngowana i elegancka lodowa armia zmiotła w proch wszystkich przeciwników... :razz: :razz: :razz:
 
Awatar użytkownika
Grabarz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 365
Rejestracja: śr lis 03, 2004 10:30 am

wt cze 07, 2005 10:30 pm

Dołączam sie do powyższych opini, było naprawde miło i swietnie sie grało.
Tylko wrodzona Rycerzom Imperium dworność i szacunek wobec Dam oraz wszelkiego Piękna każa nie komentować :razz:
najserdeczniejsze pozdrowienia :)
 
Awatar użytkownika
lucek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 348
Rejestracja: pn mar 01, 2004 6:55 pm

pt cze 10, 2005 7:51 pm

Odsetki z przedpłat. Oto, co naprawdę chce zebrać wydawnictwo Wolf Fang ;]

Ja już się nie mogę doczekać mojego przewodnikaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Dobra, koniec histeryzowania :wink:

l.
 
Awatar użytkownika
Dark Star
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 192
Rejestracja: pt mar 25, 2005 8:54 pm

Premiera Albumu-znanego Wszechświata

ndz cze 19, 2005 9:22 am

Pisze tego posta 18 dni po ustalonej dacie premiery!! Co z premierą Albumu-Znanego Wszechświata?? Ile można czekać ?! Może w końcu podacie jakąś realną date wydania.
P.S. Nie wydaje mi się, żeby jakkolwiek było możliwe zagranie jeszcze w te wakacje...może za rok będę mógł stworzyć pierwszą postać......może........
 
Awatar użytkownika
Alchemique
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 310
Rejestracja: wt lip 13, 2004 9:33 pm

ndz cze 19, 2005 9:09 pm

Bez nerwów panowie, wydadzą jak tylko będą mogli.
Rozmawiałem z Majkiem i widać po nim że on bardzo chce wydać
Niestety polska rzeczywistość jest taka a nie inna i jak coś tylko może sie obsunąć to obsunie sie na pewno.

Trzymajmy raczej kciuki zeb ten obsów był jak najmniejszy :)

EDIT: Ty lucku powinieneś o tym wiedzieć najlepiej :P
 
Awatar użytkownika
Teukros
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 475
Rejestracja: pt maja 16, 2003 11:39 am

pn cze 20, 2005 9:27 am

Słyszałem, że ma wyjść na początku sierpnia.
 
Awatar użytkownika
Rege
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 267
Rejestracja: pn sty 26, 2004 11:36 pm

pn cze 20, 2005 10:34 am

Dobrze jest! Na Monastyr czekano 3 lata. My na razie coś koło 6 miesięcy ;)
Też chciałbym juz mieć ten album i pozostałe dwa podręczniki u siebie w domciu bym mógł powiedzieć, ze nareszcie wyszedł system RPG, który pasuję do mojego stylu grania i w ogóle i pasuję ;) Oby wyszedł przed wrześniem, bo nie chce mi się bulić za przesyłke do Wielkiej Brytani.
 
Awatar użytkownika
konishiko
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 110
Rejestracja: pn kwie 12, 2004 7:48 pm

wt cze 21, 2005 5:24 pm

Spoko, nie panikuj :)

Jak na razie z wysylka za granice Wolf-Fang spisuje sie bardzo milo, ja mam obiecana darmowa do Niemiec jak juz wyjdzie. I karty tez doszly bez zadnych doplat :D

Ale fakt, update od wydawnictwa przydalby sie bardzo. Chcialabym wiedziec gdzie teraz utknelo i na kogo mam klac przed pojsciem spac, bo nie chce, zeby grafikowi oberwalo sie za bardzo :P
 
Awatar użytkownika
Dark Star
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 192
Rejestracja: pt mar 25, 2005 8:54 pm

Szanse ujrzenia światła dziennego

wt cze 28, 2005 6:35 pm

Czy szanowni twórcy wspaniałego Crystalicum mogliby podac procentowo jakie sznase są, by system ten ujrzał choć maleńskie światełko dzienne? Poprostu mam zamiar wydać pieniądze przeznaczone na ten system na inny i jeśli gdzieś wyjade to te pieniądze z pewnością mi sie przydadzą....

Jak pewnie wielu fanów wspaniałego Crystalicum zastanawiam się kiedy odbędzie się premiera. doskonale rozumiem, że staracie się dopieścić go, żeby nie było błędów itp. i broń Boże nie chce poganiać tudzież w jakikolwiek sposób źle mówic, tylko poprostu nie moge się doczekać premiery, więc jako, że mamy koniec czerwca to jestem ciekaw jak idą prace i czy jest jakakolwiek szansa na wydanie Albumu w wakacje?

Nie pisz dwóch postów pod sobą, istnieje opcja Edrytuj. To pierwsze ostrzeżenie - Moderator
 
Awatar użytkownika
lucek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 348
Rejestracja: pn mar 01, 2004 6:55 pm

ndz sie 21, 2005 9:19 pm

Tararara.
Tomeczku, mi nie wysyłajcie Przewodnika do Kielc ;P
Odbiorę osobiście, bo to już wrzesień się zaczyna i czas na studia ruszyć. Chyba, że będziecie przewodnik rozsyłać w grudniu. Na Chanukę pewnie będę u rodziców. Jeśli planujecie premierę na grudzień, to poproszę do domu, rodziciele wrzucą mi paczkę pod choinkę ;]

pozdroxy.

lekko zniecierpliwiony fan
(dobra, na Wolsunga też trzeba czekać, no ;P )

l.
 
Awatar użytkownika
kanciarz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: ndz lis 28, 2004 9:30 pm

wt wrz 06, 2005 4:27 am

Majkosz pisze:
W tym roku pograsz na pewno. :-)


Czy to jest aby ciągle aktualne?

Uprzejmie proszę kogoś z wydawnictwa - zapewne Majkosza, bo jego posty widuję na tym forum najczęściej - by powiadomił mnie, potencjalnego klienta, kiedy pojawi się album.

Ostatni podawany termin opiewał na - bodajże - połowę czerwca. Mamy początek września, więc proszę się do tego ustosunkować.

Nie oczekuję daty dziennej, poproszę jesynie o termin przybliżony, acz realny.

Pozdrawiam.
 
Awatar użytkownika
Majkosz
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 234
Rejestracja: sob maja 24, 2003 7:57 pm

wt wrz 06, 2005 2:52 pm

Obawiam się podawania dat, mamy oczywiste złe doświadczenia. Zamiast tego poinformuję Cię, że w tym tygodniu (najodleglejszy termin to poniedziałek przyszłego tygodnia) album zostanie oddany do druku.

Kiedy tylko płyty znajdą się w drukarni, poinformuję o tym niezłocznie.

pozdrowienia!
 
Awatar użytkownika
kanciarz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: ndz lis 28, 2004 9:30 pm

czw wrz 22, 2005 2:29 pm

Majkosz pisze:
w tym tygodniu (najodleglejszy termin to poniedziałek przyszłego tygodnia) album zostanie oddany do druku.
Kiedy tylko płyty znajdą się w drukarni, poinformuję o tym niezłocznie.


Minął ponad tydzień od rzeczonego poniedziałku, a tu ciągle cisza.
a) nie oddaliście jeszcze albumu do druku
b) oddaliście album, ale nie poimformowaliście niezwłocznie, jeśli mogę zacytować

Która wersja jest prawdziwa?

W moim odczuciu to, co robicie w tej chwili w ramach tzw. PR szkodzi wam znacznie bardziej, niż gdybyście podali jakikolwiek, chociażby bardzo odległy termin (i ewentualnie wydali album wcześniej).
Takie traktowanie sprawy po prostu mnie denerwuje i wydaje mi się, że nie jest to zdanie odosobnione.

Serdecznie pozdrawiam.
 
Awatar użytkownika
kanciarz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: ndz lis 28, 2004 9:30 pm

śr wrz 28, 2005 11:07 pm

Przepraszam, ale to znowu ja.
Wiem oczywiście, że nie powinno się pisać 2 postów pod rząd, ale robię to tylko dlatego, że jestem ignorowany.
Chciałem przypomnieć o moim pytaniu. Co z albumem?
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

czw wrz 29, 2005 12:33 am

kanciarz pisze:
Wiem oczywiście, że nie powinno się pisać 2 postów pod rząd, ale robię to tylko dlatego, że jestem ignorowany.

Jak minie 48h, to mozna.

I ja tez jestem ciekaw, kiedy premiera...
 
Awatar użytkownika
Nadiv
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 236
Rejestracja: pt maja 02, 2003 9:28 am

czw wrz 29, 2005 9:35 am

Hmm...Jeszcze rok temu z ekscytacją oczekiwałem premiery CS. W tej chwili mój zapał jakby odszedł, ale mimo wszystko nadal nie cofnąłem zamówienia i wierzę, że to będzie dobra gra. Chciałbym jednak wiedzieć, jak długo jeszcze potrwają prace. W gruncie rzeczy mam też inne wydatki i - jako klient - wolałbym wiedzieć, czy pieniądze przeznaczone na CS nie wydać na coś innego...
 
Awatar użytkownika
neishin
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1856
Rejestracja: pn mar 17, 2003 11:56 pm

czw wrz 29, 2005 10:02 am

Hm, wydaje się, że lepiej zadać to pytanie na forum WF. Może tam odpowiedz będzie szybsza.
 
Awatar użytkownika
Majkosz
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 234
Rejestracja: sob maja 24, 2003 7:57 pm

czw wrz 29, 2005 4:45 pm

Witam!

Z przyjemnością odpowiedziałbym na wszystkie wątpliwości już, natychmiast - ale mogę co najwyżej powiedzieć, na jakim etapie są prace.

Album jest przygotowany do druku i w każdej chwili może trafić na maszynę. Czekamy teraz na zielone światło z drukarni i termin, w którym książkę będziemy mogli odebrać. Co, oczywiście, się przeciąga - mieliśmy znać konkrety na początku tego tygodnia (dlatego nie pisałem, mając nadzieję, że podam Wam bardzo konkretne konkrety).

Zakładam (ale tylko zakładam!), że od chwili rozpoczęcia druku do momentu jego zakończenia minie nie więcej, niż dwa tygodnie - co znaczy, że powinniśmy mieć książkę w okolicach połowy października.

Ale, jak zwykle, nie daję sobie za to głowy odciąć.

pozdrawiam!
 
Awatar użytkownika
lucek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 348
Rejestracja: pn mar 01, 2004 6:55 pm

czw paź 06, 2005 12:00 am

Drukarz, drukarz. Na co ci drukarz.
A śmiał się z Portala, że ma opóźnienia. Eh, czemuż ten nasz ryneczek taki jest, a nie inny?

Czy będzie Crystalicum na rynek wschodni? Rosja to relatywnie niezłe miejsce zbytu?

l.
Ostatnio zmieniony sob lis 05, 2005 6:52 pm przez lucek, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Teukros
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 475
Rejestracja: pt maja 16, 2003 11:39 am

czw paź 06, 2005 2:50 pm

Czy będzie Crystalicum na rynek wschodni?

Najpierw niech w końcu wyjdzie w Polsce...
 
Awatar użytkownika
Dark Star
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 192
Rejestracja: pt mar 25, 2005 8:54 pm

Stan sprawy a dzień 23.10.2005r

ndz paź 23, 2005 3:17 pm

No i mamy dzisiaj 23 października, a nowych informacji odnośnie wydania "Album - Znany Wszechświat" jak nie było tak nie ma. Kiedy najwcześniej możemy się spodziewać tegoż podręcznika? Nie śmiem wogóle pytać, kiedy pojawi się podręcznik Gracza i Mistrza Gry, bo jeszcze mi coś twórcy gry coś zrobią :razz:
A teraz na serio - są jakieś nowe wieści?
 
Awatar użytkownika
neishin
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1856
Rejestracja: pn mar 17, 2003 11:56 pm

pn paź 24, 2005 11:08 am

Z tego co wiem ciągle czekają na druk.
 
Awatar użytkownika
Morphea
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 76
Rejestracja: śr paź 12, 2005 3:25 pm

czw paź 27, 2005 11:28 am

Majkosz pisze:
Zakładam (ale tylko zakładam!), że od chwili rozpoczęcia druku do momentu jego zakończenia minie nie więcej, niż dwa tygodnie - co znaczy, że powinniśmy mieć książkę w okolicach połowy października.


A skoro mamy niemal listopad, przy dobrej pogodzie zakładam, że będzie w połowie listopada...
 
Awatar użytkownika
Teukros
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 475
Rejestracja: pt maja 16, 2003 11:39 am

czw paź 27, 2005 1:57 pm

Prawdę powiedziawszy, nie sądzę, aby wyszedł w tym roku. Ostatnio na forum WF zmienia się sposób wypowiedzi Majkosza - od "za tydzień będzie wszystko jasne" jakiś miesiąc - dwa miesiące temu, do "sam nie wiem o co w tym chodzi" obecnie. Wygląda na to, że już w samym WF zaczynają powstawać kontrowersje wokół Crystalicum, a to nie wróży dobrze albumowi.
 
Awatar użytkownika
neishin
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1856
Rejestracja: pn mar 17, 2003 11:56 pm

czw paź 27, 2005 5:04 pm

To nie są żadne kontrowersje, bo nie ma o co - wszystko jest już ustalone. Chodzi o drukarnię, która mówi jedno, a robi drugie -> przynajmniej takie są moje przypuszczenia. Wiadomo, że spisek drukarzy uderza właśnie w rynek RPG, bo wydawcy drukują w małych ilościach (nie mówię o ISA, która i tak ma małe ilości w porównaniu do mainstreamowych wydawnictw).
 
Awatar użytkownika
neishin
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1856
Rejestracja: pn mar 17, 2003 11:56 pm

śr lis 02, 2005 11:39 am

Na stronie WF pojawiły się okładki albumu.
 
Awatar użytkownika
Bagheera
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 403
Rejestracja: czw gru 04, 2003 5:25 pm

śr lis 02, 2005 4:17 pm

Teukros - to ciekawe, jakie ludzie potrafia interesujace wnioski wyciagac na podstawie szczatkowych danych :razz:
Rzeczywiscie opoznienia przy wydawaniu Albumu musza budzic niepokoj fanow, ale mysle, ze teraz juz bedzie z gorki.
 
Awatar użytkownika
Teukros
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 475
Rejestracja: pt maja 16, 2003 11:39 am

czw lis 03, 2005 9:30 am

Teukros - to ciekawe, jakie ludzie potrafia interesujace wnioski wyciagac na podstawie szczatkowych danych

Ach, to czyste domysły. Takie spekulacje, rzec by można. Natomiast niestety, na razie nie ma żadnych wieści od WF, mogących wskazywać że coś ruszyło w sprawie druku albumu.
 
Awatar użytkownika
Bagheera
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 403
Rejestracja: czw gru 04, 2003 5:25 pm

czw lis 03, 2005 2:40 pm

Teukros pisze:
Takie spekulacje, rzec by można. Natomiast niestety, na razie nie ma żadnych wieści od WF, mogących wskazywać że coś ruszyło w sprawie druku albumu.


Co prawda to prawda.
Ale wiesz - zawsze mozna spekulowac pozytywnie. Byc moze wszyscy sa po prostu bardzo zajeci, bo wydanie albumu jest juz w koncowej fazie przygotowan :beer:
 
Awatar użytkownika
lucek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 348
Rejestracja: pn mar 01, 2004 6:55 pm

czw lis 03, 2005 8:02 pm

Taram, taram. Mam nadzieję, że za każde pół roku czekania dla przedpłatowiczów dorzucany będzie kolejny bonus ;] Płytę już mamy obiecaną ;] Co potem? :P

luc.

(A Sony powiedział, że Szulc powiedział, że Modern na Gwiazdkę!)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości