Zrodzony z fantastyki

 
feliks
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: śr mar 18, 2009 6:48 pm

Kilka pytań dot. WFB

śr mar 18, 2009 7:15 pm

Więc, razem z kolegą zaplanowaliśmy początek gry w Warhammer fantasy battle. Tak więc, przed zaczęciem chcieliśmy się, w imieniu nas obu zapytać was o kilka rzeczy.

1.Ile pieniędzy musimy wydać na początek?
2.Jakie jednostki najlepiej kupić, dla armii mrocznych elfów i krasnoludów?
3.W opolu istnieją kluby warhammera, lub(ogólnie) gier bitewnych? Jeśli tak, to poprosiłbym o położenie chociażby jednego z nich.(Szukałem w googlach lecz nie umiałem znaleźć znajdującego się w opolu niestety ;/ )
4.Czy w takowych klubach, istnieje możliwość wymiany punktów(żetonów?) na figurki, ew. farbki, itp. ?
5.W jakim sklepie jak najtaniej można się zaopatrzyć w army booka, księge zasad, itp? Zaznaczam, że sprawdzałem jak narazie Rebel, cytadelę oraz Morion.
 
Awatar użytkownika
WilliamWolfes
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1308
Rejestracja: sob lis 13, 2004 1:29 pm

czw mar 19, 2009 1:41 am

feliks pisze:
1.Ile pieniędzy musimy wydać na początek?


Battalion- to polecam :) na początek. Dokupcie sobie bohatera i będzie armia na małe pkt. Jednak pozwoli wam na rozgrywanie sensownych bitew. Tym samym odpowiadam na drugie pytanie :wink:
Chyba, że stać was na army deal, to byłby najlepszy wybór.

feliks pisze:
3.W opolu istnieją kluby warhammera, lub(ogólnie) gier bitewnych? Jeśli tak, to poprosiłbym o położenie chociażby jednego z nich.(Szukałem w googlach lecz nie umiałem znaleźć znajdującego się w opolu niestety ;/ )


Na to nie jestem w stanie odpowiedzieć :S

feliks pisze:
4.Czy w takowych klubach, istnieje możliwość wymiany punktów(żetonów?) na figurki, ew. farbki, itp. ?


O co chodzi z tymi pkt.? czy żetonami?

feliks pisze:
5.W jakim sklepie jak najtaniej można się zaopatrzyć w army booka, księge zasad, itp? Zaznaczam, że sprawdzałem jak narazie Rebel, cytadelę oraz Morion.


To już musisz sobie sam poszukać i porównać, co i gdzie jest najtańsze.
Ja osobiście polecam naszego Polter'owego Replikatora

Pozdrawiam
 
Awatar użytkownika
Crane
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 76
Rejestracja: wt lut 01, 2005 10:39 pm

Re: Kilka pytań dot. WFB

czw mar 19, 2009 11:20 pm

feliks pisze:
3.W opolu istnieją kluby warhammera, lub(ogólnie) gier bitewnych? Jeśli tak, to poprosiłbym o położenie chociażby jednego z nich.(Szukałem w googlach lecz nie umiałem znaleźć znajdującego się w opolu niestety ;/ )

Poszukaj czegoś co się nazywa WarAcademy :) (zdaje się że linka nie mogę podać ze względu na regulamin).

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości