Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
JKTank
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 109
Rejestracja: śr sie 09, 2006 10:37 am

Kilka pytań o Deadlands Hell on Earth.

wt wrz 04, 2007 10:01 pm

Ostatnio zobaczyłem Deadlands:Hell on Earth (chodzi o wydanie MAGa) w jednym sklepie za mniej niż 10 zł i mam 3 pytania:

1.Czy opłaca sobie w ogóle tym zawracać głowę?
2.Czy do gry wymagane jest coś innego niż podręcznik główny (np: podstawka do Deadlands zwykłego)?
3.Jest ta gra (DL:HoE) gdzieś dostępna w sieci za darmo i legalnie do ściągnięcia?
 
Hajdamaka

wt wrz 04, 2007 10:30 pm

1) O ile podobaly Ci sie Martwe Ziemie (typ settingu plus mechanika) oraz lubisz postapokalipse to tak.
2) Mechanicznie nie trzeba, fabularnie mozna siegnac do MZ, ale tez niekoniecznie.
3) Nie mam pojecia, ale nie sadze. Uderzaj do Ramela
 
Ramel

wt wrz 04, 2007 11:57 pm

1. To zalezy. W polskiej edycji brakuje 2 podrecznika, wiec masz w sumie pol gry. Niewiele informacji settingowych. Pinnacle pracuje nad nowa edycja, angielska, uzywajaca mechaniki Savage Worlds. Ale nie wiadomo kiedy bedzie. Z tym, ze to bedzie kompletny setting pod SW. Ale jak obecnie SW kosztuje 10$, to nie jest tak zle.
2. Tak, Wasted West. To opis swiata (tak jakby Podrecznik Szeryfa, choc bardziej pasuje podzial z 1 edycji - czyli DL i Quick and Dead).
3. Nie, tylko DL:MZ byl dostepny za darmo przez jakis czas i tylko Podrecznik Gracza.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość