Zrodzony z fantastyki

 
Mhelkir
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 29
Rejestracja: czw gru 18, 2008 12:55 am

kilka pytań w sprawie sorca/bindera

pt gru 03, 2010 9:18 pm

Na chwilę obecną mam rozpisaną postać do 12 poziomu (wejście na jedyną oficjalną prestiżówkę dla castującego bindera a dalej dużo dowolności)

Pytanka:
1) Czy divine grace da się uzyskać sorcem jakoś? (sesja dość mocno śmierdzi bogami więc może słuszna wizja)
2) Co dalej? jakieś porady, dobre prestiże? Sand Shapera nie chcę, a poza nim jakoś mi inne nie podchodzą, Incantatrix mi raczej potrzebny nie będzie poza tym jest zbyt popularny moim zdaniem ;)
3) Znacie jakieś dobre warianty klasy podstawowej, poza dragonblooded?
4) albo featy przydatne, szczególnie bazujące na charyźmie (KP, savy, bonusy do skilli, cokolwiek) (postać ma być humanoidalna więc o koboldy nie pytam)
5) W jakich podręcznikach znajdę flawy? są gdzieś merity? :D

Z góry dzięki za pomoc w ułożeniu dobrego castera :)
Porady co do czarów "must have" dla sorca też chętnie przyjmę :)

P.S.
Czy jest może gdzieś rozpiska variantów danych klas z wszystkich podręczników i "racial substitusion lvl" ?
by być dragonblood sorcem muszę mieć dragonblood subtype, ten moge zdobyc z draconic heritrage, ale to wtedy się pokrywa z tym co mi daje ten sublvl, czy jest gdzieś zasada jasno mówiąca co się dzieje gdy otrzymujesz z klasy feat który już posiadasz? jak wyjść z tej petli bo sam subtyp przy niektórych czarach sorca jest przydatny.
na co można jeszcze wymienić familiara? :>
Ostatnio zmieniony sob gru 04, 2010 3:21 am przez Mhelkir, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości