Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Repek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 8702
Rejestracja: śr mar 24, 2004 4:41 pm

Konkursy na komiks.polter.pl

wt paź 18, 2005 11:38 pm

Trochę się tego ostatnio uzbierało... Zapraszamy do udziału!

Na fanów gier komputerowych czeka konkurs CD Projektu, w którym wystarczy odpowiedzieć na trzy proste pytania, by wziąć udział w losowaniu gier komputerowych.
http://komiks.polter.pl/konkurs/

Dla zdolnych rysowników i scenarzystów wydawnictwo Copernicus Corporation proponuje udział w konkursie Warhammer: Komiks, którego stawką jest publikacja pracy w planowanym dodatku do systemu RPG Warhammer.
http://komiks.polter.pl/czytaj/141-Konk ... omiks.html

I na koniec - dla wszystkich fanów komiksu - prosty i przyjemny konkurs, w którym wybieramy Komiks Września, w którym na szczęśliwych zwycięzców losowania czekają komiksy ufundowane przez sklep Komiksiarnia.pl
http://komiks.polter.pl/sondy/17-Wybier ... -2005.html

Zapraszamy serdecznie!
Ostatnio zmieniony wt lut 14, 2006 2:42 am przez Repek, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Repek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 8702
Rejestracja: śr mar 24, 2004 4:41 pm

sob lis 05, 2005 7:32 pm

Warcraft: Konkurs Kasen Comics i komiks.polter.pl

Niebawem swoją premierę będzie miał pierwszy tom cyklu "Warcraft: Trylogia Sunwell". W związku z tym wydarzeniem wydawnictwo Kasen oraz serwis komiks.polter.pl zapraszają do udziału w konkursie, w którym czeka 10 egzemplarzy komiksu rozgrywającego się w świecie popularnej gry komputerowej.

Aby wygrać "Smocze łowy", wystarczy do 26. listopada odpowiedzieć na trzy pytania znajdujące się pod tym adresem.

Zapraszamy!
 
Awatar użytkownika
Yarghuzzz
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1377
Rejestracja: sob sty 17, 2004 9:38 pm

pn lis 21, 2005 9:44 pm

I co??? 20 listopada już za nami a wyników ani widu ani słychu... powtórka z konkursu na opoiwadania?
 
Awatar użytkownika
Repek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 8702
Rejestracja: śr mar 24, 2004 4:41 pm

ndz sty 15, 2006 10:40 pm

Serwisy komiks.polter.pl oraz Wielkie Archiwum Komiksu zapraszają do udziału w konkursie Komiks Miesiąca, w którym wybieramy najlepszy komiks wydany w grudniu 2005 roku. Wszyscy głosujący mają szansę na zdobycie nagród komiksowych ufundowanych przez sklep Komiksiarnia.pl.

Link do głosowania:
http://komiks.polter.pl/sondy/24-Wybier ... -2005.html

---

Ps. Yarghuzz, a o co chodzi z konkursem na opowiadania? Bo ja takiego w dziale komiksowym nie organizowałem. Lekka obsuwa wynikała z faktu, iż nie chciałem popełnić błędu w losowaniu, o ile dobrze pamiętam.
 
Awatar użytkownika
Yarghuzzz
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1377
Rejestracja: sob sty 17, 2004 9:38 pm

ndz sty 15, 2006 11:29 pm

Heh ;) Przepraszam :) Chodzi o to, że konkurs na opowiadanie współorganizowany przez CC miał obsów z podaniem wyników ponad półroczny. Stąd moje pytanie.
 
Awatar użytkownika
Repek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 8702
Rejestracja: śr mar 24, 2004 4:41 pm

pn sty 16, 2006 2:40 am

Aha, to ja nic nie wiem i to nie za mojej kadencji. :)

A co do konkursów, to na razie obsuwek zbytnich nie mamy. Chyba że wyjadę lub jestem chory.

Pozdrówka
 
Awatar użytkownika
Viperaberus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 295
Rejestracja: ndz kwie 17, 2005 2:15 pm

pt mar 03, 2006 10:13 pm

Mam nadzieje, że nie obrazisz się na mnie Repku, ale może by zrobić konkurs na projekt strony www.komiks.polter.pl . Stronke bardzo lubie i odwiedzam codziennie ale szczerze mówiąc image graficzny nie bardzo mi się podoba. Nie wiem czy to jest tylko moje odczucie, ale jeśli nie, to powinno się nad tym deko popracować.
Pozdrawiam!
 
Awatar użytkownika
Repek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 8702
Rejestracja: śr mar 24, 2004 4:41 pm

sob mar 04, 2006 4:44 am

Komiks.polter.pl działa na enginie Poltergeista [który ma się jeszcze nieco zmienić, kiedy - nie wiem, nie do mnie pytanie], więc pewne odgórne rzeczy są stałe. Po prostu nawigacja jest wspólna dla działów, pewien wątek przewodni musi być.

Co do designu - jestem otwarty na propozycje, jeśli ktoś ma coś genialnego do zaproponowania. Mnie może ciężko o dystans, wiem że odczucia co do wyglądu są rozmaite - od samego początku. Spotkałem się z negatywnymi, jak i z bardzo pozytywnymi opiniami i to od fachowców.

Ogólnie - jak pisałem - jeśli ktoś ma pomysł i chciałby go przedstawić, zawsze jestem otwarty na propozycje. Oczywiście przy zachowaniu pewnych założeń, do których jesteśmy przywiązani [np. 'kadrowość' strony'].

Pozdrawiam
 
Awatar użytkownika
Repek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 8702
Rejestracja: śr mar 24, 2004 4:41 pm

ndz kwie 09, 2006 10:07 pm

Serwis komiks.polter.pl i Wielkie Archiwum Komiksu zapraszają do udziału w plebiscycie Komiks Roku, w którym udział biorą tytuły wybrane głosami gości obu serwisów między marcem 2005 a lutym 2006 roku.

Wszyscy głosujący mają szansę na wygranie komiksowych nagród ufundowanych przez sklep Komiksiarnia.pl. Głosować można do 10 maja, klikając na ten link.

Zapraszamy!
 
Awatar użytkownika
El Tejon
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 755
Rejestracja: wt lut 15, 2005 1:51 pm

ndz kwie 09, 2006 11:36 pm

Ech... szkoda, że można głosować tylko na komiksy po preselekcji, tzn. zwycięzców poszczególnych edycji. W zasadzie ogranicza się to do komiksów z Vertigo ( 8/12 ), z czego połowa to "Sandman" i nie można głosować na żadną mangę.
 
Awatar użytkownika
Repek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 8702
Rejestracja: śr mar 24, 2004 4:41 pm

wt maja 09, 2006 6:20 pm

Tejon,
Cóż, takie były decyzje czytelników w poszczególnych miesiącach. A co do mangi - ruszyliśmy z nowym konkursem dla jej fanów, a za rok zrobimy plebiscyt na mangę roku. :)

A tymczasem...

---

Serwisy komiks.polter.pl oraz Wielkie Archiwum Komiksu zapraszają do udziału w konkursie Komiks i Manga Miesiąca, w którym wybieramy najlepsze tytuły wydane w kwietniu 2006 roku. Wszyscy głosujący mają szansę na zdobycie nagród ufundowanych przez sklep Komiksiarnia.pl. Tym razem wydawcy nie rozpieszczali fanów, co nie oznacza, że walka będzie nieciekawa, gdyż pojawiło się co najmniej kilka powszechnie lubianych komiksów.

Tutaj można głosować.

Pozdrawiam
 
Awatar użytkownika
El Tejon
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 755
Rejestracja: wt lut 15, 2005 1:51 pm

śr maja 10, 2006 8:27 am

Ech, i znowu komiksem roku uznano "Azyl Arkham" ( tak jak w plebiscycie K' 05).
A co do zasad to rozumiem, choć można było zadbać o większy wybór ( np. dopuscić po trzy najlepsze komiksy z każdego miesiąca, zamiast po jednym ) .
 
Awatar użytkownika
Repek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 8702
Rejestracja: śr mar 24, 2004 4:41 pm

śr maja 10, 2006 11:56 am

El, Tejon,
Dzięki za propozycję, ale chodzi o wyłonienie komiksu roku. Skoro nie wygrał w danym miesiącu, to i szanse na zwycięstwo w całościowym głosowaniu są niewelkie.

A co do Azylu... Cóż, głosowanie obejmowało okres, w którym ten komiks się ukazał. Ludziom się podoba i już. Nawet gdyby wszystkie Sandmany czy Kaznodzieje nie rozbiły sobie głosów, to i tak wygrałby Batman. JA głosowalem na Pixy...:]

Pozdrawiam
 
Awatar użytkownika
El Tejon
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 755
Rejestracja: wt lut 15, 2005 1:51 pm

śr maja 10, 2006 4:30 pm

repek pisze:
El, Tejon,
Dzięki za propozycję, ale chodzi o wyłonienie komiksu roku. Skoro nie wygrał w danym miesiącu, to i szanse na zwycięstwo w całościowym głosowaniu są niewelkie.


Niekoniecznie, z biegiem czasu może się zmieniać liczba oddajacych głosy, liczba czytelników, którzy zwerifikowali swoją opinie o danym albumie i kilka jeszcze innych rzeczy. Poza tym poszerzenie wyboru nie powinno zaszkodzić ( choć oczywiście jescze bardziej rozdrobniłoby głosy ).

A ten AA, to muszę jakość przeboleć, trudno.
 
Awatar użytkownika
Repek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 8702
Rejestracja: śr mar 24, 2004 4:41 pm

śr maja 10, 2006 4:45 pm

Głosuje mniej więcej 200-230 osób, to w miarę stała liczba, powoli rosnąca. Też jestem zdania, że nie ma co rozdrabniać, a tak sensowniej to wygląda.

I ja też nie jestem aż takim fanem AA, ale cóż... vox populi. :] Najważniejsza jest zabawa.

Pozdrówka
 
Awatar użytkownika
MBMaster
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 421
Rejestracja: wt paź 18, 2005 3:46 pm

śr maja 10, 2006 11:28 pm

Nie czytałem wszystkich komiksów z zeszłego roku, ale AA był rzeczą wybitną i jego zwycięstwo nie jest jakimś przegięciem. Zresztą - kogo obchodzi jaki komiks zwyciężył w jakimś internetowym plebiscycie?
 
Awatar użytkownika
Repek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 8702
Rejestracja: śr mar 24, 2004 4:41 pm

czw maja 11, 2006 12:02 am

Cóż, jest sporo rzeczy na świecie, które są błahe, ale ludzie przypisują im wysoką wartość. :]

Pozdrawiam
 
Awatar użytkownika
Repek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 8702
Rejestracja: śr mar 24, 2004 4:41 pm

sob maja 13, 2006 4:39 pm

W marcu nakładem wydawnictwa Mandragora ukazał się komiks Spawn/Batman z rysunkami Todda McFarlane'a do scenariusza Franka Millera. Jeśli chcesz, aby ta opowieść znalazła się w Twojej kolekcji, zapraszamy do błyskawicznego konkursu organizowanego przez serwis komiks.polter.pl.

Zasady są proste. Napisz i uzasadnij w dwóch-trzech zdaniach (choć i jedno wystarczy), kto jest lepszy: Spawn czy Batman?

Całość wyślij na adres: [email protected]

Konkurs potrwa do 27 maja. Zapraszamy do zabawy!
 
Awatar użytkownika
Repek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 8702
Rejestracja: śr mar 24, 2004 4:41 pm

sob lip 01, 2006 12:27 am

Po spowodowanej aktywacją nowego Poltera przerwie powracają nasze tradycyjne plebiscyty z nagrodami! Serwis komiks.polter.pl oraz Wielkie Archiwum Komiksu zapraszają do wyborów Komiksu i Mangi Maja, w których udział bierze aż 38 tytułów. Nagrody w konkursie funduje sklep Komiksiarnia.pl, a głosować można po kliknięciu na ten link.

Zapraszamy!
 
Awatar użytkownika
Repek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 8702
Rejestracja: śr mar 24, 2004 4:41 pm

czw lip 27, 2006 3:38 pm

Serwisy komiks.polter.pl i Wielkie Archiwum Komiksu zapraszają do kolejnej wspólnej zabawy. Tym razem wybieramy najlepsze komiksy i mangi wydane w czerwcu. Sponsorem plebiscytu jest sklep Komiksiarnia.pl.

Wystarczy kliknąć w ten link.

Zapraszamy!
 
Awatar użytkownika
Repek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 8702
Rejestracja: śr mar 24, 2004 4:41 pm

wt sie 29, 2006 2:07 am

Nakładem wydawnictwa Egmont Polska ukazał się właśnie drugi album [t]Batman: Hush[/t] zawierający kulminację opowieści, która wstrząsnęła Gotham kilka lat temu. Jeśli nie jesteś pewien, czy komiks wart jest swojej ceny, wygraj u nas jego pierwszą część i przekonaj się sam.

Wystarczy, że odpowiesz na trzy pytania, z którymi każdy wnikliwy detektyw w dobie internetu poradzi sobie bez trudu.

Termin udzielania odpowiedzi upływa 1 października 2006 roku.

Zapraszamy po kliknięciu na ten link.
 
Awatar użytkownika
Repek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 8702
Rejestracja: śr mar 24, 2004 4:41 pm

śr paź 11, 2006 1:59 am

Serwisy komiks.polter.pl, Wielkie Archiwum Komiksu oraz anime.com.pl zapraszają do kolejnej wspólnej zabawy. Tym razem wybieramy najlepsze komiksy i mangi wydane we wrześniu. Sponsorem plebiscytu jest sklep Komiksiarnia.pl.

Wystarczy kliknać na ten link.
 
Awatar użytkownika
Repek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 8702
Rejestracja: śr mar 24, 2004 4:41 pm

ndz lis 05, 2006 10:05 pm

Serwisy komiks.polter.pl, Wielkie Archiwum Komiksu oraz anime.com.pl zapraszają do kolejnej wspólnej zabawy. Tym razem wybieramy najlepsze komiksy i mangi wydane w październiku. Dzięki Międzynarodowemu Festiwalowi Komiksu wybór w tej pierwszej kategorii jest niezwykle obfity i powinien zrekompensować niższą formę wydawców publikacji poświęconych komiksowi azjatyckiemu. Sponsorem plebiscytu jest sklep Komiksiarnia.pl.

Aby oddać swój głos, wystarczy kliknąć na ten link.
 
Awatar użytkownika
Repek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 8702
Rejestracja: śr mar 24, 2004 4:41 pm

pt gru 01, 2006 11:09 pm

Serwisy komiks.polter.pl, Wielkie Archiwum Komiksu oraz anime.com.pl zapraszają do kolejnej wspólnej zabawy. Tym razem wybieramy najlepsze komiksy i mangi wydane w listopadzie. W odróżnieniu od października, tym razem to wydawcy komiksów azjatyckich wiodą prym i oferują aż 12 opcji do wyboru. Powinno być ciekawie.

Wystarczy kliknąć na ten link.
 
Awatar użytkownika
Repek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 8702
Rejestracja: śr mar 24, 2004 4:41 pm

czw gru 07, 2006 8:35 pm

Już niebawem oficjalna premiera komiksu zbierającego najlepsze dowcipy zamieszczone na stronie Chomiks.com. Tymczasem zapraszamy do udziału w konkursie, w którym można wygrać jeden z dziesięciu egzemplarzy tego albumu.

Wystarczy odpowiedzieć na trzy pytania, które znajdziecie po kliknięciu na ten link.
 
Awatar użytkownika
Repek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 8702
Rejestracja: śr mar 24, 2004 4:41 pm

wt gru 19, 2006 6:59 pm

W październiku na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu w Łodzi miała miejsce premiera pierwszego numeru magazynu komiksowego B5.

Przed Wami okazja do wygrania trzech egzemplarzy pisma. Wystarczy poprawnie odpowiedzieć na konkursowe pytanie, które znajduje się tutaj.

Zapraszamy.
 
Awatar użytkownika
Repek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 8702
Rejestracja: śr mar 24, 2004 4:41 pm

śr sty 03, 2007 4:55 pm

Serwisy komiks.polter.pl, Wielkie Archiwum Komiksu oraz anime.com.pl zapraszają do kolejnej wspólnej zabawy. Tym razem wybieramy najlepsze komiksy i mangi wydane w grudniu 2006 roku. Świąteczna gorączka sprawiła, iż do rywalizacji stanęło mnóstwo świetnych tytułów i walka zapowiada się naprawdę emocjonująco.

Do wygrania - zniżki w sklepie Komiksiarnia.pl.

Wystarczy kliknąć w ten link.
 
Awatar użytkownika
Repek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 8702
Rejestracja: śr mar 24, 2004 4:41 pm

sob lut 03, 2007 6:19 pm

Serwisy komiks.polter.pl, Wielkie Archiwum Komiksu oraz anime.com.pl zapraszają do kolejnej wspólnej zabawy. Tym razem wybieramy najlepsze komiksy i mangi wydane w styczniu 2007 roku. Szczególnie wśród komiksów azjatyckich zapowiada się bardzo ciekawa rywalizacja.

Sponsorem plebiscytu jest sklep Komiksiarnia.pl. Aby oddać swój głos, wystarczy kliknąć na ten link.

Pozdrawiam
 
Awatar użytkownika
Repek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 8702
Rejestracja: śr mar 24, 2004 4:41 pm

ndz mar 04, 2007 8:21 pm

Serwisy Poltergeist oraz anime.com.pl zapraszają do kolejnej wspólnej zabawy. Tym razem wybieramy najlepsze komiksy i mangi wydane w lutym.

Sponsorem plebiscytu jest znany internautom sklep komiksowy Imago. Aby oddać swój głos, wystarczy kliknąć na ten link.

Zapraszamy.
 
Awatar użytkownika
Repek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 8702
Rejestracja: śr mar 24, 2004 4:41 pm

pn mar 19, 2007 9:21 pm

Na 7. Warszawskich Spotkaniach Komiksowych swoją premierę miał drugi numer magazynu komiksowego B5, nad którym patronat objął nasz serwis.

Razem z redakcją pisma zapraszamy do udziału w kolejnym wspólnym konkursie, w którym wygrać można jeden z trzech egzemplarzy B5.

Wystarczy do 15 kwietnia odpowiedzieć na pytanie, które znajduje się pod tym adresem: http://komiks.polter.pl/B5-2-k20

Pozdrawiam

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości