Zrodzony z fantastyki

czakfu
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Kontynent - nazwa robocza nowego autorskiego RPG

pt mar 06, 2009 3:28 pm

Witam, to mój pierwszy post na forum. Od jakiegoś czasu pracuję nad nowym systemem w konwencji fantasy. Jednak bez orków, krasnali, elfów i tym podobnego tałatajstwa. W linku poniżej macie plik pdf z tym co już jest mniej więcej określone, czyli nacje, profesje, część mechaniki, mapę świata i historię. Zapraszam do poczytania, oraz podzielenia się uwagami, sugestiami, do wytykania błędów. W miarę postępu prac będę wrzucał coraz bardziej gotową wersję. Mam nadzieję, że doczekam się jakiegoś odezwu. Pozdrawiam
Czakfu.

http://odsiebie.com/pokaz/1741881---ad41.html

edit. Grafiki nie są moje, wrzuciłem, coby oczy nie męczyły się samym czystym tekstem, wiem z autopsji że czasem ciężko się tak czyta.

Awatar użytkownika
Kasmizar
Częsty bywalec
Częsty bywalec

pt mar 06, 2009 4:25 pm

Moja drużyna gra w systemie, który został nazwany Kontynent, ale pan A. Sapkowski też podobno jej użył jako określenie geograficzne działań Geralta.
Rzeczywiście sprawdza się we własnym gronie. Tylko i wyłącznie.

Po pobieżnej lekturze tekstu:
Triangulis miał jedynie lepszą oprawę z dem systemu, za nim zaraz twój tekst i długo długo nic.
Duży plus za rysunki.
Widzę, że sporo pracy było w to włożone za co też należą się podziękowania.
A najważniejsze: od razu wrzuciłeś co nieco na temat swojego pomysłu, a nie pisałeś kilkunastu postów, o tym jaki to jesteś biedny.
Pierwsze wrażenie: Very good.

Awatar użytkownika
Gerard Heime
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

wt mar 17, 2009 8:41 pm

Autor tematu poprosił mnie o jego usunięcie. Temat powisi jeszcze trochę by zainteresowani mogli się zapoznać z tą informacją, a następnie zostanie skasowany.

Pozdrawiam,
Gerard Heime