Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Sting
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3287
Rejestracja: czw lip 29, 2004 7:27 pm

pt lis 19, 2004 3:32 pm

Zuhar pisze:
Przypuszczam, że nie wszystko jesteście w stanie ogarnąć, ale czy nie można wziąć kogoś do pomocy na zasadzie wolontariatu? Oczywiście może nikt nie być chętny, ale czy próbowaliście? Na razie mam wrażenie, że w pewnych sprawach popełniacie "grzech zaniechania". Macie grono wiernych miłośników systemu, wystarczy to umiejętnie wykorzystać.


Coś w tym grzechu "zaniechania" jest mija drugi tydzień jak wysłałem maila do Trzewika z propozycją korekty podręczników na zasadzie wolontariatu. Jak dotychczas nie dostałem żadnej odpowiedzi - ani negatywnej ani pozytywnej. Współpracowałem już kilkoma gazetami i tam taka sytuacja jest nie do przyjęcia. Odpowiedź musi być zawsze - nie można traktować maili od fanów na zasadzie "do kosza".
Chociaż może mail zaginął gdzieś w natłoku innych informacji. Różnie bywa, więc nie krytykuje, nie obrażam się tylko daje znać, że coś jest nie tak.

Pozdrawiam!
 
Awatar użytkownika
beneq
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 796
Rejestracja: pn paź 10, 2005 4:39 pm

czw lis 03, 2005 3:53 pm

A jeśli mozna zapytać Sting to masz doświadczenie w
Sting pisze:
korektą podręczników na zasadzie wolontariatu
?
Nie pomyslałes nad tym, że dla Trzewiczka pozwolenie swojemu fanu poprawiać jego pracę to dla niego obelga? Wiem, że nie masz na myśli nic złego ale on to mógł przyjąć inaczej...
 
Awatar użytkownika
Bleddyn
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 885
Rejestracja: wt maja 25, 2004 1:25 pm

czw lis 03, 2005 4:53 pm

A nie pomyślałeś, że post Stinga ma blisko rok?

Trzewik skorzystał z propozycji Stinga i otrzymał korektę podręcznika, tyle, że jej nie wprowadzono, bo podręcznik i tak ma te same błędy. Ot, portalowa rzeczywistość. :hahaha:
 
Awatar użytkownika
Sting
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3287
Rejestracja: czw lip 29, 2004 7:27 pm

pt lis 04, 2005 10:40 am

beneq pisze:
Nie pomyslałes nad tym, że dla Trzewiczka pozwolenie swojemu fanu poprawiać jego pracę to dla niego obelga?


Hmm, ciekawa interpretacja. Tylko tyle, że ja nie jestem jakimś 14-latkiem na zasadzie "poooortaaaal, pooortaaaal, muszę coś dla nich zrobić!!!!". Mam wykształcenie kierunkowe, znam się na tym więc deklaruje pomoc (mogę nawet wysłać CV :razz: ).
 
Awatar użytkownika
beneq
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 796
Rejestracja: pn paź 10, 2005 4:39 pm

pt lis 04, 2005 2:11 pm

A w swoim mailu zawarłes owe doświadczenie i sprecyzowałes to
Sting pisze:
wykształcenie kierunkowe
??Bo jak nie to stawiając się na miejscu Trzewiczka to bym zintepretował twoją chęć pomocy tak jak ty to napisałeś, czyli:
Sting pisze:
"poooortaaaal, pooortaaaal, muszę coś dla nich zrobić!!!!"


pozdr beneq :razz:
 
Albert
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 617
Rejestracja: pt lip 02, 2004 7:33 pm

pt lis 04, 2005 7:51 pm

Portal ma dużą grupę fanów, którzy proponują różnego rodzaju usługi. I rzadko z nich korzysta, lub w niewielkim stopniu. Co się tyczy korekty. Nie wiem dlaczego Trzewik nie przyjmuje takiej pomocy. Ani on, ani nikt z Portla, z tego co wiem, nie jest z zawodu korektorem. Korektę przeprowadzają sami, albo ich znajomi. Efekty widać. Akurat korekta fana mogłaby się przydać. W każdym razie nie zaszkodzi.

beneq pisze:
Nie pomyslałes nad tym, że dla Trzewiczka pozwolenie swojemu fanu poprawiać jego pracę to dla niego obelga?


Przepraszam, wiem, że to nie do mnie. Ale w tym momencie, jako człowiek współpracujący z wydawnictwem i współtworzący monastyrowy system poltera czuję się obrażony i zmieszny z błotem. To co robię za friko, bo lubię to ma być obelga dla Portalu?! Wolne żarty.
 
Wizzzard
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 187
Rejestracja: sob lis 13, 2004 4:15 pm

pt lis 04, 2005 8:56 pm

Ja mam jedno króciutkie pytanie: Od kiedy oferowanie komukolwiek profesjonalnej pomocy jest dla kogokolwiek obelgą? Bo mnie nurtuje....
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

pt lis 04, 2005 8:57 pm

Wizzzard pisze:
Bo mnie nurtuje....

Mnie nurtuje, czemu wypuszczanie czegos z bledami nie jest obelga ;).
 
Wizzzard
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 187
Rejestracja: sob lis 13, 2004 4:15 pm

pt lis 04, 2005 9:17 pm

Seji pisze:
Mnie nurtuje, czemu wypuszczanie czegos z bledami nie jest obelga

To że Monastyr ma skopaną korektę wiadomo nie od dziś. Ale to już jest dyskusja na osobny temat. Co jak co, ale komercyjny system powinin mieć zrobioną rasową i profesjonalną korektę. Ale nie jest to znowu aż tak wielki defekt. Ot uniedogodnienie, którego można było uniknąć. W każdym systemie i podręczniku się coś takiego znajdzie.
 
Awatar użytkownika
Eldred
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 121
Rejestracja: pt cze 25, 2004 2:13 pm

sob lis 05, 2005 8:48 am

Jest tu moderator? Może wyciąć te posty i wrzucić do nowego tematu, np. "Korekta w Monastyrze"? Wydaje mi się, że robi się OT. :wink:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości