Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Asthner
Moderator
Moderator
Posty: 3654
Rejestracja: pt kwie 18, 2003 12:49 pm

Koszt sojuszników z ziem dalekich

ndz paź 25, 2009 10:34 pm

Kwatermistrz, cecha "Szerokie znajomości" - Bohater nie płaci drożej za Sojuszników spoza swojej ojczyzny.

Dopiero wczoraj do mnie dotarło, że coś tu się nie zgadza. Od kiedy to za zagranicznych sojuszników płacimy drożej? Podręcznik stawia gracza jedynie przed wyborem, czy sojusznik ma być osiadły, czy też raczej woli mieć go za towarzysza w podróży. Ani słowa o narodowości i miejscu zamieszkania. Coś przeoczyłem, czy muszę się zastanowić nad poprawieniem tej Cechy Kwatermistrza? Głupio byłoby ją zastąpić po prostu "Szerokimi kontaktami" Emisariusza...
 
Zulkuss
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: ndz lip 10, 2011 7:19 pm

Koszt sojuszników z ziem dalekich

ndz lip 10, 2011 7:26 pm

Witam.

Ta cecha też ostatnimi czasy mnie nurtowała, gdyż wyraźnie sugeruje brak czegoś dość istonego, a już na pewno zmniejsza wartość Kwatermistrza jako postaci gracza. W sumie jedyne co mi na dzień dzisiejszy wpada do głowy, to to aby Kwatermistrz nie musiał płacić większej ceny za Sojuszników towarzyszących, ale to i tak jakoś nie wydaje się wystarczającym rozwiązaniem...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości