Zrodzony z fantastyki

 
Matryca
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: czw lut 09, 2012 2:59 pm

Krabie problemy

czw lut 09, 2012 3:06 pm

Drodzy starzy wyjadacze.

Ja nowy użytkownik chciałbym prosić was o pomoc w pewnej sprawie. A chodzi dokładnie o:
Jestem samurajem klanu kraba, moja postać uczestniczy w kampani od kilku miesięcy. Staram się grac jak na samuraja przystało, choć nie jest to łatwe(szczególnie że nie mam po za tą kampania żadnego doświadczenia z L5K). Mam pewien problem z którym nie moge spać, otóż ostatnio wyruszylismy z misja do krain cienia. Naszym celem bylo zdobycie drogo cennego meteorytu. Po trudach wędrówki i powróceniu w jednym kawałku udało nam się zdobyć owy meteoryt, misja sie udała. Ale, tutaj pojawia się problem. Chce podarować prezent mojejmu towarzyszowi podróży w geście przyjaźni. Ów podarunek do włąśnie tanto wykonane z owego meteorytu. Gdy oddałem meteoryt kowalom kraba zrobiłem bardzo bezczelną rzecz, a mianowicie odrąbałem kawałeczek meteorytu i zabrałem go ze sobą (nikt tego na szczęście nie widział). Ale gryzie to moje sumienie. Co moge z tym zrobić? Jak mógłbym to naprawić?
 
Awatar użytkownika
Albiorix
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2265
Rejestracja: pn gru 20, 2010 10:10 pm

Krabie problemy

czw lut 09, 2012 3:51 pm

Nie masz nic do naprawiania, jeśli nikt nie widział, nie ma żadnego dyshonoru.
 
Matryca
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: czw lut 09, 2012 2:59 pm

Re: Krabie problemy

czw lut 09, 2012 6:18 pm

Niby tak. Ale mistrz gry powiedział ze zaprzepaściłem szanse na uczestnictwo w wykonaniu niezwykłej broni dla pewnego wyższego rangą Hirume. Bo po prostu sumienie będzie gryzło moja postać, a wykuwanie broni to jego pasja (jak dotychczas zrobiłem już pare egzemplarzy broni które cieszą sie dobrą sławą). Może przesadzam, ale sympatyzuje sie z moja postacią. :)
 
Awatar użytkownika
Aesandill
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1230
Rejestracja: wt mar 27, 2007 8:12 pm

Krabie problemy

czw lut 09, 2012 6:42 pm

To pogadaj z MG najlepiej. Serio i bez złośliwości to piszę. Jesli masz inną wizje ego o chciała uzyskać Twoja postać i jej sumienia.
Pozdrawiam
Aes

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości