Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Puenta
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 37
Rejestracja: pt lis 04, 2005 12:46 pm

Krakon 2006 a Earthdawn

śr lut 15, 2006 1:11 am

Temat rzucam na kilku forach. Myślę, że jest to wybaczalne...

Czy ktoś z zainteresowanych tematyką EDkową ma zamiar się pojawić na tym pradawnym konwencie? Odbywa się między 23 a 26 lutego w Krakowie (dane macie tutaj i tutaj). Będziemy z większością naszej ekipy warszawskiej (nie, że to akurat niby jakaś ważna "Warszawska ekipa ED") i fajnie byłoby kogoś spotkać. Pogadać przy piwie czy zagrać sesyjkę ewentualnie, tym bardziej...

Druga sprawa to to, że udało mi się dorwać po długich negocjacjach termin na prelekcję i zgadnijcie o czym będę truł? O Earthdawnie rzecz jasna. Taka działalność raczej dla ludzi nie mających zbyt wielkiego pojęcia o systemie, a mająca zachęcić do niego. Planuję opowiedzieć o świecie (takie tam przedstawienie systemu), o świetnych dodatkach źródłowych, o różnych dostępnych edycjach na zachodzie (i u nas) i o działalności fanowskiej w naszym radosnym kraju.

Jeśli macie jakieś sugestie, to proszę podzielcie się nimi. Oczywiście bardzo chętnie bym również widział jakąś Waszą grupkę wspierającą mnie na prelecji (albo rzucającą kłody pod nogi). Świetnie jakby pojawił się ktoś posiadający do demonstracji jakieś podręczniki drugiej edycji (do których wciąż nie mam dostępu), albo powieści ze świata (poza Pierścieniem Tęsknoty może, który postaram się załatwić).

Pozdrawiam i czekam na odzew...
 
Awatar użytkownika
Chavez
Dreamer
Dreamer
Posty: 3529
Rejestracja: ndz lis 13, 2005 3:42 pm

śr lut 15, 2006 12:06 pm

Wszystko fajnie, ale mnie tam nie bedzie :)
Co do sugestii, nie zapomnij wspomniec ludziom o EDkopedii (ajfel, co z nia tak wlasciwie?).
Jesli bys tez mial jakies fajne materialy w formie drukowanej to chetnie wrzucimy na Kaer ;)
 
Awatar użytkownika
Puenta
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 37
Rejestracja: pt lis 04, 2005 12:46 pm

śr lut 15, 2006 12:11 pm

PEwnie, że nie zapomnę. Co do materiałó, to obawiam się, że z racji na małą ilość czasu (bo chyba do Kraka wyjedziemy ciutkę wcześniej), to własnie się będę głównie opierał na materiałach z takich portali jak Kaer czy Gerions. A w każdym razie z ostatniego czerpał będę informacje o Classicu...
 
Awatar użytkownika
Chavez
Dreamer
Dreamer
Posty: 3529
Rejestracja: ndz lis 13, 2005 3:42 pm

śr lut 15, 2006 12:15 pm

Coz trudno ;)
Mam nadzieje, ze tekst ogolnie opisujacy ED z Kaeru na cos sie przyda :)
 
Awatar użytkownika
Puenta
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 37
Rejestracja: pt lis 04, 2005 12:46 pm

śr lut 15, 2006 12:36 pm

Powinien. Choć tyle ambicji mam, by o świecie, który znam mimo wszystko ciupkę, opowiedzieć samodzielnie. 8) Ale postaram się mieć to na podorędziu...
 
Awatar użytkownika
Gerion
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 217
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 4:28 pm

śr lut 15, 2006 3:06 pm

Szkoda, że nie mam czasu na konwenty, poudawałbym lamera i pozaginał prelegentów ;-)
Choć może na Pyrkon się wybiorę, w końcu to u mnie na wsi...

pozdrawiam
Gerion

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość