Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Umbra
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1158
Rejestracja: wt paź 07, 2003 10:59 am

Linux na playstation 3 pomocy!:)

śr sie 25, 2010 12:40 pm

Witam.
Nie robiłem tego nigdy wcześniej jako, że nie posiadam konsoli ale znajomy z dołu poprosił mnie o zassanie linuxa na jego ps3. Pobrałem Yellow Doga 6.1 i mam go spakowanego u siebie na blaszaku. Teraz pytanie jak mam go zainstalować na jego psie (hehe nie napisałem tego specjalnie, tak wyszło, posiadacie playstation nie gniewać się na mnie:).
Dzięki z góry za pomoc.
Pozdro.
 
Awatar użytkownika
Morel
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4566
Rejestracja: śr mar 03, 2010 10:59 am

Linux na playstation 3 pomocy!:)

śr sie 25, 2010 12:46 pm

Nie wiem, czy pomoże, ale tutaj jakiś poradnik.

http://grrr.pl/2008/12/20/yellow-dog-li ... -dostepny/
 
Awatar użytkownika
Umbra
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1158
Rejestracja: wt paź 07, 2003 10:59 am

Re: Linux na playstation 3 pomocy!:)

śr sie 25, 2010 1:29 pm

Byłem na tej stronie zanim napisałem posta, ogólnie zawsze sam staram, się szukać rozwiązania zanim zacznę zawracać tyłki ludziom na forum ale jako, że pisze tam o pliko w formacie ISO a ja pobrałem spakowanego psiaka i jako, że tutaj są userzy posiadający nie od wczoraj konsole zamieściłem ten temat. A ta strona mi nie pomogła, koleś pisze tylko o tym, że jak masz obraz z płyty można go wypalić na dvd za pomocą innych programów. Nikt nie miał spakowanego YDL? Może muszę pobrać jeszcze raz? Ale jeśli tak to po co na dużym forum o konsolach skąd pobrałem plik podali taki link ze spakowanym właśnie. Poza tym plik zajmuje trzy i pół giga i trochę mi się zasysał...
 
Awatar użytkownika
Kiender
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 182
Rejestracja: wt paź 12, 2004 4:15 pm

Re: Linux na playstation 3 pomocy!:)

śr sie 25, 2010 1:47 pm

Mnie się wydaje że wogóle nie zainstaluje tego Linuxa, bo od jakiegoś czasu w firmware PS3 jest zablokowana taka możliwość.
 
Awatar użytkownika
Canela
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 368
Rejestracja: ndz sty 18, 2009 6:11 pm

Linux na playstation 3 pomocy!:)

ndz sie 29, 2010 10:31 pm

Potwierdzam, przy jednym z ostatnich updatów zablokowali możliwość instalowania oprogramowania jakiegokolwiek.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości