Zrodzony z fantastyki

 
Filippo
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: pt lip 29, 2005 7:39 pm

sob paź 08, 2005 4:48 pm

Mateusz Włodarczyk
Grota-Roweckiego 11/57
30-348 Kraków
Pseudonim Lady Modliszka na allegro jest oszustem. Po raz kolejny kogoś oszukał...
Co do moich występków kasę odesłałem dopiero dzisiaj, ponieważ komputer miałem w naprawie przez ten niecały tydzień. Bardzo przepraszam za ten występek panie Spider. Pozdro i Przepraszam
 
Awatar użytkownika
bombay
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 11:13 am

sob paź 08, 2005 6:15 pm

Paski byl u goscia.........i..............:| Koles powiedzial ze wyslal karty :| coz za szczyt hamstwa. Przeciez ja to moge przez poczte sprawdzic . czy dotarla do mnie paczka czy tez nie.


edit: Sebol tak tez zrobimy.
 
Filippo
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: pt lip 29, 2005 7:39 pm

ndz paź 09, 2005 4:49 pm

No to jak sie sprawa zakończy? Straciłem 70 zeta...
 
Awatar użytkownika
Bubu
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 920
Rejestracja: śr lut 13, 2002 6:31 pm

pn paź 10, 2005 1:02 am

tak jak to zalatwisz...



chyba nie sadzisz ze podasz nam dane jakiegos goscia i zalatwimy to za Ciebie? szczegolnie ze wczesniej sam byles podejrzany... :(
 
Tassadar1
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: czw kwie 08, 2004 8:23 pm

pt paź 14, 2005 9:27 am

Zkradziono mi dawno temu Full Gobliny w szatni szkolnej podczas zawodów.
W momencie gdy pociłem się na halowym boisku do mojego kumpla, który siedział na trybunach podeszło jakieś dziecko z moim metalowym pudełeczkiem z zamiarem sprzedania go. Kumpel tylko zajrzał do środka i schował Deck Boxa do swojej kieszeni, dziecko speszone uciekło.
Teraz powstaje pytanie...
Czy to co zrobił mój kumpel było legalne ???
Z mojego punktu widzenia tak, odebrał MOJĄ WŁASNOŚĆ.
O tyle ciekawi mnie odpowiedź, bo OSZUKAŁ MNIE KOBRA51 na około 140zł!!
Czy Paski (z którym się jeszcze nie kontaktowałem) mógłby przeglądając karty pana KOBRY poprostu wyjąć moje karty i odejść (o ile tam jeszcze są)???
 
Awatar użytkownika
Lack
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 117
Rejestracja: śr kwie 14, 2004 3:18 pm

pt paź 14, 2005 12:52 pm

Tassadar1 pisze:
Czy to co zrobił mój kumpel było legalne ???


Kradzież złodziejowi ciągle pozostaje kradzieżą.

Tassadar1 pisze:
O tyle ciekawi mnie odpowiedź, bo OSZUKAŁ MNIE KOBRA51 na około 140zł!!


Ale jesteś pewien, że to Kobra a nie ktoś się za niego podający?
 
Tassadar1
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: czw kwie 08, 2004 8:23 pm

pt paź 14, 2005 2:01 pm

Lack pisze:
Tassadar1 napisał:
O tyle ciekawi mnie odpowiedź, bo OSZUKAŁ MNIE KOBRA51 na około 140zł!!


Ale jesteś pewien, że to Kobra a nie ktoś się za niego podający?


Dobra w takim razie Grzegorz Kapeluszny.




Lack pisze:
Tassadar1 napisał:
Czy to co zrobił mój kumpel było legalne ???


Kradzież złodziejowi ciągle pozostaje kradzieżą.


Tak tylko Kapeluszny nie zgłosi tej kradzieży Policji, bo sam wpadnie.
 
Awatar użytkownika
bombay
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 11:13 am

pt paź 14, 2005 9:35 pm

U mnie jest troszke gorzej. Bo moje karty ma Paski........ktore kupil od Pana Kapelusznego.
 
Awatar użytkownika
bombay
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 11:13 am

śr paź 26, 2005 3:28 pm

Chcialem przedstawic tu moja sprawe i jak zostala ona rozwiazana.

Po zamieszczeniu mojego h/w po 2 dniach otrzymuje odezw na gg od niejakiego pana Kapelusznego ze ma potrzebne mi karty. 2x Extrakcja i 1x Kokosz. Byl zainteresowany wymiana kart. Wiec nastepnego dnia wymiana zostala dokonana. Priorytet+polecony. Czekalem dlugo. Praktycznie powinienem dostac paczke w poniedzialek. Tak sie jednak nie stalo. Czekalem dalej. I nic. Napisalem maila do kolesia z allegro za ktorego sie podal pan Kapeluszny(ponad 300pozytywow). Ale ten napisal ze to pomylka. Od misquamacusa dowiedzialem sie iz jego "pan Kapeluszny" jest z Wrocławia a moj z Rejowca.
Pewnego razu zagadalem przypadkowo do Noireve'a i napisalem mu(co nie bylo moja intencja) ze zostalem oszukany przez Kapelusznego z Rejowca. Noireve naprowadzil mnie na Paskiego ktory mieszka w Rejowcu i dotarlem do oszusta. Koles krecil ze wszystko wyslal i poczta nawalila. I wogole krecil cos ze to ja jestem oszustem. Problem tkwil tylko w tym ze sprzedal on moje karty Paskiemu. Nie wiedzialem co zrobic. I zglosilem sie do Gotreka. Ten obiecal kolesiowi klepanko w przypadku gdy nie dostane kart badz kasy i poskutkowalo. Odzyskalem kase dzis.
Nie zycze nikomu aby mial podobny problem jak ja. Mysle ze powinna gdzies powstac lista oszustow z ktorymi nie warto trejdowac.


Podziekowania dla:
Misquamacusa: dzieki niemu dowiedzialem sie ze ten z ktorym ja trejdowalem jest z Rejowca a ten za kogo sie podal z Wroclawia. Dzieki temu bylem jakos naprowadzony.
Noireve: za pomoc i to bardzo duza. Dzieki niemu dotarlem do Paskiego i moglem wogole zaczac starania o odzyskanie kart badz gotowki.
Paskiego: Lacznik w Rejowcu. Ta on zalatwial wszystko z panem Kapelusznym.
Gotrq: Obiecal kolesiowi klepanko. Pomogl tym niezmiernie.

Jeszcze raz dziekuje chlopaki, jestem waszym dluznikiem.



edit: wszyscy Ci ktorzy rowniez zostali przez niego oszukani widzicie jak dzialac. Do roboty. A w wakacje pojedziemy i mu sie odwdzieczymy za nadszarpane nerwy.
 
Awatar użytkownika
Bubu
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 920
Rejestracja: śr lut 13, 2002 6:31 pm

śr paź 26, 2005 5:51 pm

Miras w obronie ucisnionych :D

moze zacznij prdukowac koszulki "Zostalem oszukany i uratowal mnie Gotrq™"

a tak powaznie - gratsy dla mojego wspolredaktora kliniki!
 
Awatar użytkownika
bombay
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 11:13 am

śr paź 26, 2005 7:18 pm

Chetnie sobie zrobie taka koszulke:).
 
Sebol
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 7:06 pm

śr paź 26, 2005 8:27 pm

bombay - a czy przy okazji załatwiania swojej sprawy załatwiłeś costakże w sprawie mojej i wojteg'a 31 ?? bo z tego co wiem on też został oszukany przez tego gościa. ja straciłem około 140zł ale tak czy tak chciałbym odzyskać je albo karty (2 plow under 4 magma jet 4 arc slogger 3 zozu 1 shivan reef 3 pyroclasm 1 gifts ungiven).
w każdym razie jeśli ktoś moze mi pomóc to bardzo proszę. nawet jakakolwiek forma kontaktu z osobą będącą w stanie pomóc będzie dobra :)
pozdro
 
Awatar użytkownika
Gotrek Gurnisson
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1174
Rejestracja: pn lis 11, 2002 6:47 pm

śr paź 26, 2005 9:17 pm

bombay ales mnie kurde kurde zaszczycil :)
 
elendil9
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: pt mar 25, 2005 11:35 pm

śr lis 02, 2005 4:01 pm

znam tego gościa z wrocławia co ma xywke na allegro kobra51 i moge zagwarantowac wam że to na pewno nie on...
 
Awatar użytkownika
bombay
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 11:13 am

śr lis 02, 2005 4:28 pm

Eh.....przeciez juz to wiemy?

Ten oszust sie podal za Kobre.
 
Swichu4
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 15, 2005 9:21 pm

śr lis 16, 2005 7:57 pm

Czy opłaca się trade'ować z Paprochem ? :spoko: / :? / :cry:
Czy jest on uczciwy ?

Proszę o odpowiedz !!! :razz:
 
Lukas22
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: pt wrz 29, 2006 9:38 pm

Gowin - złodziej

pt wrz 29, 2006 9:55 pm

Mam wielką prośbę o informacje w sprawie użytkownika na allegro Gowin lub Kalapeta-K1. Kupiłem od niego zestaw kart za 160zł. Kart jak można się domyślić od 2 tyg nie ma podobnie jak zwrotu pieniędzy, mimo zapewnień że przesyłka została wysłana co jest nieprawdą. Aukcja była poza allegro (darujcie sobie komentarze, że tak się nie robi). Oto dane na jakie przelewałem pieniądze:

Bank:BPH oddział w Pruszkowie
nr konta: : 74 1060 0076 0000 3260 0088 6719
Sklep wielobranżowy Marzena Gowin
ul.sprawiedliwości 2/3A
05-800 Pruszków

Prawdopodobnie to konto jego matki. Jeżeli ktoś zna dzieciaka to proszę o numer telefonu, to chyba jedyny mozliwy kontakt. Jeżeli nie to nie pozostanie mi nic innego jak wycieczka do Pruszkowa bo szczeniakowi nie odpusze. W najgorszym wypadku złoże sprawe o bezpodstawne wzbogacenie w stosunku do posiadacza rachunku ale wolałbym tego uniknąć bo to troche czasu zajmie. No ale jak nie pozostanie nic innego... Z góry dzięki za odpowiedź.
 
Awatar użytkownika
StilghAR
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 131
Rejestracja: śr lut 18, 2004 1:04 am

pt wrz 29, 2006 10:00 pm

Lukas22 pisze:
mimo zapewnień że przesyłka została wysłana co jest nieprawdą.

A prosiłeś go o potwierdzenie nadania?
 
Lukas22
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: pt wrz 29, 2006 9:38 pm

pt wrz 29, 2006 10:43 pm

Tak podobno karty wysyłał jego brat, który potwierdzenie zgubił. A świstak siedzi. Jak nie uda mi się wyjaśnic sprawy polubownie to będę chyba pierwszy w histori mtg który poszedł z tym do sądu. Wygrać wygram tylko jakim kosztem. Liczy sie zasada bo kasy mam dość. Ciekawe co na to jego matka powie... Jedno jest pewne - szczeniak zaszczeka przede mną i to już wkrótce. Ponawiam prośby o telefon ktoś go musi znać. To dla jego dobra w sumie...
 
Awatar użytkownika
Lamsen
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 37
Rejestracja: śr sie 29, 2007 12:38 am

czw lis 08, 2007 4:58 pm

-edit- sprzedajacy wyslal skan nadania. zlozyl zazalenie na poczte, oni twierdza, ze paczke dostarczyli. ja nic nie dostalem. i badz czlowieku madry.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości