Zrodzony z fantastyki

 
Mrowa123
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: wt wrz 17, 2013 6:27 pm

Mag Mgły/Dymu (ala Smoker z One Piece) i jego cechy

śr sie 06, 2014 12:33 am

Stwierdziłem, że chce zagrać kimś ala Smoker z One Piece i znowu nie mam zbyt dużo pomysłów na to jak ma "wyglądać" moja postać jeśli chodzi o odgrywanie i jego cechy charakteru. Więc jeśli ktoś by miał pomysł na ów postać i by mi napisał to bardzo by mi pomógł ;> Cechy, które udało mi się wymyślić to: Gruboskórny, Nietowarzyski, Surowy, o rygorystycznych zasadach. Tylko co dalej? Proszę o pomoc :D
 
Awatar użytkownika
Lord Xan
Administrator
Administrator
Posty: 608
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 7:09 pm

Mag Mgły/Dymu (ala Smoker z One Piece) i jego cechy

śr sie 06, 2014 12:58 am

W Tome of Magic w podrozdziale Adaptation shadowcastera jest wzmianka o tym, że rzeczony osobnik może kreować swoje moce nie w oparciu o energie planu cieni, a manipulację dymem lub mgłą. Trochę przeróbki fluffu i masz gotowego maga dymu (całkiem skutecznego, zwłaszcza po zbudowaniu odpowiedniego combo :P ).
 
Mrowa123
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: wt wrz 17, 2013 6:27 pm

Re: Mag Mgły/Dymu (ala Smoker z One Piece) i jego cechy

śr sie 06, 2014 11:02 pm

Jest to gdzieś po polsku czy tylko i wyłącznie w angielskiej wersji? Jeśli jest po polsku to prosiłbym o link ;>
 
Awatar użytkownika
Lord Xan
Administrator
Administrator
Posty: 608
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 7:09 pm

Mag Mgły/Dymu (ala Smoker z One Piece) i jego cechy

czw sie 07, 2014 12:41 am

Nic mi nie wiadomo, żeby ktokolwiek tłumaczył Tome of Magic na polski, raczej nie znajdziesz czegoś takiego. Jeśli się weźmiesz za angielską lekturę i natrafisz na jakieś problemy, to mogę Ci na PW wszystko rozjaśnić.
 
Mrowa123
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: wt wrz 17, 2013 6:27 pm

Re: Mag Mgły/Dymu (ala Smoker z One Piece) i jego cechy

pt sie 15, 2014 7:34 pm

No ok, dzięki wielkie, dałem rade ;D

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości