Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Skarga
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 46
Rejestracja: pn sty 12, 2009 12:21 pm

Magic'czny Poznań

pt cze 19, 2009 11:19 pm

Czy oprócz Barda i Wilczka są w tym mieście miejsca gdzie można pograć w Magic'a, czy sklepy, w których kupić można karty?
 
Aureus

sob cze 20, 2009 7:01 am

Hm... Pyrkony. ; )

Istnieje jeszcze takie miejsce, do którego nigdy wybrać się potrzeby nie miałem, a zwie się ono Poznańskie Centrum Gier Cube. Ich strona jest tak nieintuicyjna (i ma tyle wykrzykników) że ciężko dojść do jakichkolwiek konkretów, jednak na forum nie ma działu poświęconego MtG, założyć więc można, że karcianka ta nie jest w ich kręgu zainteresowań.

Możesz też spytać członków klubów fantastyki, jak Arda czy Druga Era. Jak powysyłasz maile do liderów, to powinni Ci powiedzieć, czy masz szanse tam pograć.

A jeżeli chodzi o Wilczka: z tego, co wiem, w czwartek o 16 zaczyna się mały, nieoficjalny turniej MtG.

W poniedziałki w Poznaniu są spotkania Gramajdy. Co prawda gra się tam w planszówki, nie w kolekcjonerskie karcianki, jednak od 18 jest tam sporo miejsca, nie śmierdzi fajkami, można wypić piwo, wziąć kumpli i zagrać. Jestem tam praktycznie co tydzień, więc jak mi napiszesz PW, to mogę wziąć swoje talie (słabe, bo robione dla 5 osób w taki sposób, by były wyważone) i sobie zagrać duel lub umówić się w większym gronie.

Jeżeli mieszkasz w Luboniu lub blisko Lubonia (np. na Świerczewie) to możemy kiedyś umówić się na niedzielę na spotkanie Lubońskiego Klubu Fantastyki, bo tam sobie czasem pogrywamy, jak spotkanie się w ogóle odbędzie, jest miejsce i ludzie. ; )

No, to tyle.
 
Awatar użytkownika
Skarga
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 46
Rejestracja: pn sty 12, 2009 12:21 pm

sob cze 20, 2009 8:49 am

Wielkie dzięki, sporo informacji :) Do Lubonia nie mam daleko, a mam tam kumpla (który też pogrywa), więc czasem się pojawiam. Na pewno się jakoś zgadamy :)
 
Awatar użytkownika
Venomus
Z-ca szefa działu
Z-ca szefa działu
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 11, 2005 10:29 pm

sob cze 20, 2009 11:51 am

Hohoho! Też chętnie wpadłbym na jakiś turniej malutki czy duelik moją starą talijką...od liceum nie miałem okazji.

Aureus, w jakich dniach najczęściej tam przebywacie?
 
Aureus

sob cze 20, 2009 12:17 pm

Zależy, co rozumiesz przez "tam". : )

Jeżeli powiecie mi wcześniej, mogę wziąć karty na poniedziałek do Gramajdy. Dowiedziałem się o tym miejscu z jakieś osiem tygodni temu i byłem tam już z 7 razy, więc szansa, że mnie nie będzie, jest minimalna. ; )

Gramajda, poniedziałek po 18 pasuje mi najbardziej. Jeżeli jesteście zainteresowani, piszcie po PW - talie mam raczej kiepskie, więc nie musicie się bać. : P Nie wiem, ilu moich lubońskich znajomych będzie chciało dołączyć.
 
Awatar użytkownika
Skarga
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 46
Rejestracja: pn sty 12, 2009 12:21 pm

ndz cze 21, 2009 9:47 pm

Chodzi o club Alibi na Niepodległości 8? Byłem na stronce, ta Gramajda to pomysł przezajebisty, na pewno będę! Ja przyniosę swoją talię oraz Jace vs Chandra, ponieważ obawiam się, że mimo pieprzenia na temat tego jakie to macie słabe talie, różnica poziomow może byc zbyt duza, a Jace vs Chandra gra sie bardzo przyjemnie ;) Jakby co, odezwijcie sie na GG 8608650 to można np wymienic sie fotkami zeby wiedziec jak sie zgadac ;)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości