Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Kasquit
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: wt kwie 29, 2014 8:14 pm

mam-dam genialny plan-pomysł na film w warhammerze, tak-tak

śr kwie 30, 2014 10:38 pm

powiedzmy... w dalece przed narodzinami ludzio-bożka sigmara na ziemiach-terenach przyszłego imperium zielono-cosie i zwierzo-cosie tłuką się między sobą i durno-głupi ludzio-cosie są w miarę bezpieczni-bezpieczni, no ale my-my się włanczamy do walki-walki no i wpadamy na genialny plan, żeby brać jeńców zielnonych i zwierzaków i potem ich santażem połączyć przeciwko tandetno-słabym ludzkikom, tak-tak
no może niektórzy uznają to za absurdalno-nienormalne, ale nieważne
ale tego wątku nie trzeba pokazywać-ukazywać, można zrobić, że ludziki żyją wesoło-szczęśliwie, no ale wielko-straszna armia zwierzowo-zielona najeżdza na ich ziemie, tak-tak, no i podczas niektórych bitew widzą przedstawicieli mojej najlepszej-najwspanialszej rasy, na jakiś podwyższeniach, ale widzą tylko przygarbione postacie w kapturach ze czerwonymi (lub zielonymi) oczami-ślepiami, no i mi jesteśmy dla nich straszno-groźni tak-tak, oni nie wiedzą że my szczury, nawet nie znają pojęcia "skaven" czy "szczuroczłek" ani tego, że zwierzo-ludy to kiedyś byli ludziki, ludzio-cosie byliby wtedy według mnie tacy basic-podstawowi tak-tak, no później mamy oblężenie ludzikowego legowiska, no ale niestety dla nas-nas odparli, jak pod helmowo-jarem czy też później minaso-thirit, dla nich po prostu chaos i zielone jest mega-przerażające, oni byliby mega-basic hihihi! co o tym myślicie?
trochę kojarzy-kojarzy mi się z tym XD Akademia pana Kleksa- Inwazja wilków - YouTube
czy ktoś paczył-paczył na ten film? http://www.filmweb.pl/film/Zrodzony+z+n ... 009-500108 jak tak-tak, to powinien kojarzyć scenę w jaskini, może tu zrobimy podobną, gdzie stormvermin zgani ungora/chopaka, że nie czuje zapachu spaczenia od niego jak wchodzi, że go nie zdobył

W tym http://www.filmweb.pl/Dwie.Wieze była wypowiedź-wypowiedzenie chuba "Biegną, jakby czuli bat swoich panów", tu chyba też pasuje-pasuje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości