Zrodzony z fantastyki

Awatar użytkownika
Kiender
Częsty bywalec
Częsty bywalec

Re: Mass Effect

ndz mar 21, 2010 12:12 pm

Squallu pisze:
jest szansa
zaraz po zdobyciu Legiona - IFF musi być konfigurowany - konfiguracja zajmuje mniej więcej jedną misję lojalnościową - więc masz czas na to.

No to jak dla mnie dupa :razz: Bo w ostatniej misji "z automatu" zgineły mi 3 postacie w tym mój ulubiony Garrus. Nie cofnę się już do wydarzeń z rekrutacją Legiona, więc pozostaje mi jeszcze raz przejść końcówkę kierując postaciami tak żeby przeżyły mi te na których mi zależy. Mam nadzieję że dzięki temu wykorzystam save w 3 części gry i będę mógł dalej oglądać Garrusa
Ostatnio zmieniony ndz mar 21, 2010 12:13 pm przez Kiender, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:

Awatar użytkownika
Squallu
Częsty bywalec
Częsty bywalec

Mass Effect

pn mar 22, 2010 12:50 pm

Nic tylko życzyć pomyślności w owych planach. ;]

Awatar użytkownika
AlexW
Użytkownik
Użytkownik

Re: Mass Effect

ndz kwie 18, 2010 1:15 am

Ostatniego questa przechodziłem 2 razy - tak żeby wszyscy przeżyli. A tak w ogóle, imo fakt, że wszyscy mogą zginąć podczas ostatniej misji, dodaje smaczku fabule.
Btw. zrobiłem misję lojalnościową Legiona (zgadzam się - to najciekawszy subquest ze względu na choćby koncept zbiorowej świadomości gethów) i nawet nie zauważyłem, że można było z tym nie zdąrzyć.