Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Amon
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 554
Rejestracja: śr sie 25, 2004 9:19 pm

[dnd FR] Matczyna wola.

śr wrz 25, 2013 10:52 pm

Olathkyuvrowie sa pomniejszym, acz bardzo drapierznym domem Menzoberranzanu. Prawie dwiescie lat temu, klan lezal na krawedzi upadku, gdy niemal cala szlachta padla martwa, w ataku konkurujacej familii. Niemal... gdyz Olorae, najmlodsza corka opiekunki, w czas zbiegla z miejsca rzezi. Olorae przemierzyla odchlanie Podmroku, ponoc nawet Krainy na gorze i dekade pozniej, na czele licznych i egzotycznych sprzymierzencow, powrocila do miasta. Powolawszy sie na starozytne prawo, doprowadzila do zgladzenia rodu agresorow, Olorae zbudowala swoj dom na nowo.
Od tamtego czasu Olathkyuvrowie zgladzili przynajmniej 4 pomniejsze klany, niedawno osiagawszy status 33 domu.
Sprawia to, ze rodzina niebezpiecznie zaczyna zwracac na siebie coraz wiecej oczu z rady. Drapierzna Olorae, musi teraz bacznie rozgrywac kazdy ruch. Bycie slabym jest dla drowow zabojcze, jednak wychodzenie przed swoj szereg tez niesie swoje konsekwencje. Potezne domy jak Barrison Del'Armgo z checia wykozystaly by Olathkyuvrow jako marionetki swojch gier w miescie. Xorlarrin z pewnoscia przygarneli by Olathkyuvrowych czarodzieji. Z kolei fanatyczni Melarn uwaznie obserwuja ilosc polczartow z 33 domu, wyczekujac najmniejszych oznak herezji.
W tej niebezpiecznej partii Sava, Olorae ryzykuje istnienie Olathkyuvrow.
Jak narazie, wciaz jej sie to podoba.


---edyta---

troche wiecej informacji:

Dom Olathkyuvr 33 dom Menzoberranzan

Matka Opiekunka: Olorae Olathkyuvr

Patron i domowy czarodziej: Duagloth Olathkyuvr

Szlachta: 8
Kapłanki: 4
wtym Wysokie Kapłanki: 1
Mężczyźni: 4
Drowi żołnierze: 140
Formacje:
20 Elitarna piechota
70 Strzelcy
50 Jaszczurzy Jeźdźcy
Siły niewolników: 200
Formacje:
200 orcza piechota
Najemni zolnierze: 50
Formacje:
50 duegarska piechota

Wielebna Olorae Olathkyuvr, z laski Bogini Opiekunka Olathkyuvr, 33 domu Menzoberranzan, jest wasza matka. Ta dojrzala drowka, uosabia wszystkie pozytywne cechy waszej kultury jak bezwzglednosc, sila, deprawacja, kobieca supremacja, zadza wladzy. Olorae jest prawdopodobnie gdzies miedzy trzecim a czwartym stuleciem swojego zycia, co czyni ja bardzo mloda opiekunka. Oczywiscie posrod pomniejszych, bardziej "zmiennych" rodow, takich jak wasz, taki wiek jest czestrzy niz wsrod bardziej monolitycznych rodzin Rady.
Oloare jest najbardziej plodna opieknuka z posrod wspolczesnie zyjacych w miescie. Niemal nieprzerwanie jest w ciazy, z tytulu czego ma dostep do potezniejszych czarow niz kaplanka jej rangi (wciaz, opiekunka Olathkyuvr jest Wysoka kaplanka od setek lat).
Nie oznacza to jednak, ze wasza matka posiada jakos szczegolnie liczne potomstwo, wliczajac was ma szescioro uznanych dzieci, i tylko im oraz domowemu czarodziejowi przyznaje tytul szlachetnie urodzonego. Oczywisicie corki Oloare doczekaly sie juz potomstwa i te dzieci sa czescia rodu, ale ich znaczenie w hierarchi jest niewielkie i nie zasluguje tutaj wzmianki.
Duagloth "plugawy" Olathkyuvr, z laski Opiekunki, domowy czarodziej i patron Olathkyuvr, 33 domu Menzoberranzan. Ten mezczyzna (jedna z bardziej "pewnych" cech jego fizjologi) jest czlonkiem domu od stuleci. Nie jest synem Opiekunki, niektorzy spekuluja, ze jest jej bratem, kuzynem, ojcem (!). Niektorzy mowia wrecz (zawsze szeptem), ze nie jest nawet drowem, czy w czesci drowem, ale polczlowiekiem, ludzkim czarodziejem, splugawionym elfem faerie czy inkubusem, udajacym jedynie mrocznego elfa. Pewne jest, ze Duagloth ma w sobie cos z demona, jego cialo, pokrywaja blyszczace, hebanowe luski, zeby sa ostre jak brzytwy, a oczy wydaja sie plonac. Czarodzieje powiadaja, ze Duagloth, wieki temu zastapil wlasna skore, skora demona, nie wiadomo ile w tym prawdy. Duagloth jest obecnie Patronem, ale i bywal juz nim w przeszlosci, co stanowi pewien ewenement w praktykach mrocznych elfow. Opiekunka czesto zmienia partnerow i co bardziej obiecujacych "wywyzsza" do rangi Patrona, po jakims czasie, znudzona wybiera innego, nie przejmujac sie martwymi zwlokami poprzednika. Z Duaglothem jest inaczej, on i Oloare "swietnie sie bawia" od setek lat, co w zaden sposob nie krepuje Oloare do "swietnie sie bawienia" z kimlolwiek lub czymkolwiek, kiedylolwiek i gdzielolwiek. Duagloth jest zas uzytecznym nazedziem dla domu i zawsze jest pod reka (czy udem) opiekunki gdy jest ku temu potrzeba i ochota. Jest wielce prawdopodobne, ze czarodziej jest ojcem ktoregos z was, oczywisice gdyby personalia ojca mialy kiedykolwiek jakies znaczenie.
Belmara "Driderzy skalp" przywodczyni klanu "Driderzy skalp" - duegarskiej kompani najemnikow stale pozostajacej na uslugach Olathkyuvrow. Duegarska siepaczka jest swietnym szermierzem jednym z lepszych nie drowich wojownikow w miescie. powiadaja ze Belmara podrozowala z Oloare jeszcze w czasach gdy ta druga tulala sie po Podmroku.

Wasza rodzina jest bardzo wojownicza, i wiekszosc domow trzeciej dziesiatki spodziewa sie waszego ataku w najblizszych dekadach, slabsze domy coraz czesciej szukaja waszej przyjazni. domy drugiej dziesiatki staraja sie wywzec na was presje co zazwyczaj im sie nie udaje i chyba ten fakt najbardziej zwraca na was zainteresowanie pierwsze dziesiatki, a w zasadzie osemki miasta. Po waszym ostatnim podboju kilka lat temu, Oloare zostala wezwana przed oblicze rady, pozniej, w nastepujacych miesiacach kilka moznych rodow zaprosilo ja do swoich kompleksow. Nie wiecie oczywisie co bylo tematem "herbatek" ale wiadomo ze po kazdym powrocie Oloare zabijala jakiegos mezczyzne rozladowujac emocje.

Wasza rodzina nieustannie inwestuje w armie (so spedza sen z powiek waszym rywalom i sojusznikom) Miast popularnych i tanich goblinow, wiekszosc waszych niewolniczych sil stanowia orki, ich duza masa, dowodzona przez bystrzejszych polludzkich kaprali, stanowi znaczaca sile. Ale i kosztowna. Do tego dochodzi pol setki najemnych duegarow, ktorym przeciez trzeba placic. Wasz rod buduje swoj materialny dobrobyt na handlu niewolnikami i ich hodowli. Mowa tu o drozszych niewolnikach, pochodzacych z potezniejszych, bardziej niebezpiecznych ras, lub wykwalifikowanych w ten czy inny sposob. Poza wspomnianymi juz orkami i polorkami, ktorych sami uzywacie jako jednostek szturmowych, posiadacie po kilka osobnikow przerozych ras, czesto rowniesz tych z powierzchni. Rozne jest ich przeznaczenie, czesc czeka na bycie sprzedanym, czesc zostawiliscie do celow chodowlanych, czesc sluzy w domu do pracy i rozrywki. Macie nawet kilkoro nastoletnich poldrowek i poldrowow, ktore Oloare planuje w najblizszych dziesieciloechach rozmnozyc w duzej ilosci by stworzyc z nich trzon niewolniczej armii. Wielu obawia sie takich pomyslow. W domowym laboratorium prowadzonym przez Duaglotha, niewolnicy sa zmuszani do spolkowania z przyzwanymi, pomniejszymi przybyszami. Taki pomiot, jesli przezyje, nalezy do waszego najdrozszego towaru.
Waszym najwiekszym sprzymierzencem i partnerem w miescie sa Hunzrin, ktorzy po cichu zaczynaja rozdawac karty w ekonomii.
Niepokoj wzbodzaja w was fanatyczni Melarn, ktorzy coraz czesciej rozpytuja o nature przybyszow ktorzy plodza Olathkyuvrow. Takze Xorlarrin, ktorzy maja sie za najprzednich w czarodziejstwie, coraz czesciej patrza wam przez ramie. Na domiar zlego wasz najwiekszy rywal - 32 dom Ive'th, jest sojusznikiem dwoch wspomnianych, a cala rodzina pochodzi od jednej z kaplanek domu Barrison Del'Armgo, ktora przed wiekami odeszla i by wlasny rod.

------

Zapraszam do udzialu w drowiej przygodzie, gdzie wcielicie sie w braci i siostry domu Olathkyuvr. Jestescie mlodzi (jak na drowy), straszliwie piekni... (lub tylko straszliwi) i (umiarkowanie) zamozni. Pewnie dopiero co opusciliscie mury akademii (wasza matka laskawie zadbala o edukacje godna szlachetnie urodzoncych)

co do techniki:
proponuje 3.5 choc nie ukrywam ze wolal bym dndnext.
dozwolone rasy: drowy, drowy-polczarty (niekoniecznie Draeglothy) i... samce :p
poziomy: jesli to drow to 6, jesli cos mocniejszego - mniej.

W podmroku chronologia krain nie ma takiego znaczenia na przebieg rozgrywki lecz gramy w czasach wspolczesnych, po spellplauge.

serdecznie zapraszam
Ostatnio zmieniony czw wrz 26, 2013 2:45 pm przez Amon, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

[dnd FR] Matczyna wola.

śr wrz 25, 2013 11:51 pm

Może się skuszę. PB 32? Dozwolone podręczniki?
Ostatnio zmieniony śr wrz 25, 2013 11:51 pm przez Suldarr'essalar, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Corrick
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3050
Rejestracja: czw cze 07, 2007 10:04 pm

[dnd FR] Matczyna wola.

śr wrz 25, 2013 11:58 pm

Ja wolałbym 3.5, bo późniejszych mechanik nie znam. Ani realiów.

Raczej drow, chyba czaromiot. I trochę odbiegający, jak zwykle moi bohaterowie ;)
 
Awatar użytkownika
Demoon
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1295
Rejestracja: sob sty 29, 2005 4:34 pm

[dnd FR] Matczyna wola.

czw wrz 26, 2013 2:31 am

Z racji napiętego grafiku proszę tylko o jedno - deadline :) do kiedy? będę miał trochę czasu w piątek lub sobotę, myślę że większość postaci powstanie wtedy. Co do innych opcji ras - Dreaglothy to obce mi pojęcie, gdzie je mogę obejrzeć? A jeśli chodzi o półczarty to mówisz o szablonie z bodajże monster manual?
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

[dnd FR] Matczyna wola.

czw wrz 26, 2013 10:18 am

Zastanawiałem się nad psionem (a jakże).
Co z awansem postaci?
Ostatnio zmieniony czw wrz 26, 2013 10:43 am przez Suldarr'essalar, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Amon
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 554
Rejestracja: śr sie 25, 2004 9:19 pm

[dnd FR] Matczyna wola.

czw wrz 26, 2013 10:57 am

Suldarr'essalar pisze:
PB 32? Dozwolone podręczniki?

W zasadzie wszystko do czego mozesz mi podac linka cobym obaczyl. lubuje sie w prostocie czystego srd, ale rozumiem, ze kazdy chce dodac smaczkow w postaci atutow i czarow skadinad. PB 32 jest ok, ale mozecie sobie wyrzucic na kostnicy i podeslac mi linki do tego co wam w atryburach wyszlo. chyba ze nie lubicie hazardu :p
Demoon pisze:
do kiedy? będę miał trochę czasu w piątek lub sobotę, myślę że większość postaci powstanie wtedy

no to do soboty. Ja dzisiaj ide do pracy na popoludnie, jutro mam od 7 rano do 8 wieczorem. W weekend mam wolne, totez planuje kazdemu odpisac skorygowac i zaczac sesje.
Demoon pisze:
Dreaglothy to obce mi pojęcie, gdzie je mogę obejrzeć?

http://forgottenrealms.wikia.com/wiki/Draegloth
Demoon pisze:
A jeśli chodzi o półczarty to mówisz o szablonie z bodajże monster manual?

tak
Suldarr'essalar pisze:
Zastanawiałem się nad psionem

To zaskoczyles jak Putin Gruzja :p
czemu nie :)


ps: moj komputer ma android os, piszac z klawiatury usb nie jestem w stanie uaktywnic polskich znakow dialektycznych, a ze nie mam czasu sie teraz tym bawic, bedziecie musieli to snosic :/ z gory przepraszam.
Ostatnio zmieniony czw wrz 26, 2013 10:59 am przez Amon, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

[dnd FR] Matczyna wola.

czw wrz 26, 2013 11:06 am

A jak przewidujesz awans postaci?
 
Awatar użytkownika
Amon
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 554
Rejestracja: śr sie 25, 2004 9:19 pm

[dnd FR] Matczyna wola.

czw wrz 26, 2013 11:20 am

Dla mnie liczy sie rozwiazanie sprawy. Jezeli waszym celem jest zdobycie smoczej luski to dostajecie expa za smoka, nie wazne czy go zabiliscie czy namowiliscie by sam ja wam oddal, bo w obu przypadkach "przeszliscie" smoka.


LA ciagnie sie za wami jak krew z nosa oczywiscie :p ale przymkne oko i pozwole polczartom (czy polillithidom :p ) zaczac na drugim poziomie (drowy zaczynaja na 6)

Walki moze byc sporo ale bedzie tez troche relaksacyjnego knucia i rozwiazywania zagadek
Ostatnio zmieniony czw wrz 26, 2013 11:22 am przez Amon, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Amon
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 554
Rejestracja: śr sie 25, 2004 9:19 pm

[dnd FR] Matczyna wola.

czw wrz 26, 2013 2:46 pm

edytowalem pierwszy post, dodajac wiecej informacji o rodzinie

enjoy
 
Awatar użytkownika
Feniks
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5008
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 10:34 am

[dnd FR] Matczyna wola.

czw wrz 26, 2013 3:21 pm

Rozważam też granie. Czy postać nie nastawiona na walkę a na intrygi nada się do sesji. I jak ma się sprawa ekwipunku?
 
Awatar użytkownika
Amon
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 554
Rejestracja: śr sie 25, 2004 9:19 pm

[dnd FR] Matczyna wola.

czw wrz 26, 2013 3:40 pm

Jak najbardziej, pamietaj tylko ze jaskinie podmroku sa niebezpieczne wiec postac pownna byc zdolna do przetrwania w jakims tam zakresie

acha, szablon "caarcia istota"/"fiendish creature" na potrzeby gry modyfikuje przed dodanie +2 do wybranego atrybutu, LA pozostaje +1
 
Awatar użytkownika
Ehran
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1854
Rejestracja: pt paź 17, 2008 8:33 pm

[dnd FR] Matczyna wola.

czw wrz 26, 2013 3:46 pm

Mam słabość do podmroku i wszelkich mrocznych spraw. Zatem również rozważam udział.
 
Awatar użytkownika
Amon
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 554
Rejestracja: śr sie 25, 2004 9:19 pm

[dnd FR] Matczyna wola.

czw wrz 26, 2013 4:10 pm

Zapraszam :)
Feniks ekwipunek jak na 6 poziomie
 
Awatar użytkownika
Corrick
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3050
Rejestracja: czw cze 07, 2007 10:04 pm

[dnd FR] Matczyna wola.

czw wrz 26, 2013 9:44 pm

Myślałem nad spellthiefem, bo jakoś czysty spellcaster mi nie leży. A spellthief zawsze jakoś zaskoczy ;)
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

[dnd FR] Matczyna wola.

pt wrz 27, 2013 9:07 am

Ja waham się między psionikiem, a swordsagem.
 
Awatar użytkownika
Feniks
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5008
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 10:34 am

[dnd FR] Matczyna wola.

pt wrz 27, 2013 10:42 am

Ok pytanie do kiedy deadline. Bo właśnie sobie czytam raz jeszcze drow of Underdark, dawno nie grałem w klimatach drowinch i pasuje odświeżyć wiedzę, zanim zrobię postać. Jeszcze nie jestem pewny kogo zrobię rozważam łotrzyka bądź barda.
 
Awatar użytkownika
Demoon
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1295
Rejestracja: sob sty 29, 2005 4:34 pm

[dnd FR] Matczyna wola.

pt wrz 27, 2013 9:01 pm

Ok, parę pytań.

Amon, już trochę osób się zgłosiło, przyjmujesz wszystkich? Ja postać zacznę dziś ok. 22, więc pewnie jutro na wieczór ją skończę.

6 poziom postaci - czyli 4 + 2 LA za drowa? Czy 6ty po prostu? Jak u czartopodobnych drowów?
Co do Draeglothów - chciałem je obejrzeć, ale nie chodziło mi tylko o wygląd fizyczny :D w którym podręczniku znajdę mechanikę?

Co do klasy postaci wciąż mam olbrzymią zagadkę :D późniejszym wieczorkiem powinienem podjąć decyzję to się nią podzielę ;)

PS: piszę na szybko, jak to było z płcią drowów? faceci mieli -2 do Cha a laski +2 do Cha, czy to było dawno temu i nieprawda? ;)
 
Awatar użytkownika
Feniks
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5008
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 10:34 am

[dnd FR] Matczyna wola.

pt wrz 27, 2013 9:18 pm

Nie ma różnic w cechach ze względu na płeć. Z tego co ja widzę w 3 różnych podręcznikach.

Co do poziomów to ja rozumiałem tak, że drowy zaczynają na 6 poziomie i LA im się nie liczy.
 
Awatar użytkownika
Corrick
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3050
Rejestracja: czw cze 07, 2007 10:04 pm

[dnd FR] Matczyna wola.

sob wrz 28, 2013 12:09 am

Ja jestem w stanie zrobić postać dopiero na niedzielne popołudnie - jutro jadę do Łodzi na KSW i nie ma mnie cały dzień, a potrzebuję odpowiedzi, czy spellthief wpasuje się w drużynę ;)
 
Awatar użytkownika
Feniks
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5008
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 10:34 am

[dnd FR] Matczyna wola.

sob wrz 28, 2013 12:14 am

Ja będę w stanie zrobić postać na niedziele jeżeli MG odpisze na moje pytanie.
 
Awatar użytkownika
Demoon
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1295
Rejestracja: sob sty 29, 2005 4:34 pm

[dnd FR] Matczyna wola.

sob wrz 28, 2013 4:20 am

osobiście też bym wolał niedziele jednak, dziś sie zmieniły plany i nic jeszcze nie ruszyłem :(

feniks, kiedyś na pewno coś takiego czytałem, zapewne w 3.0
 
Awatar użytkownika
Feniks
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5008
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 10:34 am

[dnd FR] Matczyna wola.

sob wrz 28, 2013 8:09 am

Musiało być w 3.0 bo drow of underadark nie rozróżnia, podobnie jak MM.

PS: Będziemy grali dużo na powierzchni czy bardziej sesje pod ziemią?
Czy MG dopuszcza Flaws http://www.d20srd.org/srd/variant/build ... rFlaws.htm i jeżeli tak to ile?
Ostatnio zmieniony sob wrz 28, 2013 8:34 am przez Feniks, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Amon
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 554
Rejestracja: śr sie 25, 2004 9:19 pm

[dnd FR] Matczyna wola.

sob wrz 28, 2013 11:57 am

troche sie postow nazbieralo, bylem zmordowany po pracy, po kolei:
Demoon pisze:
już trochę osób się zgłosiło, przyjmujesz wszystkich? Ja postać zacznę dziś ok. 22, więc pewnie jutro na wieczór ją skończę.

przyjme do szesciu, przeciez nikt nie poziwdzial ze wszyscy musza dlugo zyc :p
Demoon pisze:
6 poziom postaci - czyli 4 + 2 LA za drowa? Czy 6ty po prostu? Jak u czartopodobnych drowów?

Tworzac postac czystego drowa tworzysz postac na 6 poziomie
tworzac postac np drowa/szablon LA+1, tworzysz postac na 5 poziomie
tworzac postac poldemona, tworzysz postac na drugim poziomie - bo jestem mily
Co do Draeglothów - chciałem je obejrzeć, ale nie chodziło mi tylko o wygląd fizyczny w którym podręczniku znajdę mechanikę?

to chyba bylo w monsters of faerun.
Demoon pisze:
piszę na szybko, jak to było z płcią drowów?

Kobiety to te ladne... :p a na powaznie: nie ma dymorfizmu w statystykach poza faktem, ze ulubiona klasa facetow to czarodziej a babiczek kaplanka.
Feniks pisze:
co do poziomów to ja rozumiałem tak, że drowy zaczynają na 6 poziomie i LA im się nie liczy

ano, choc pd macie jak na osmym, i zeby wbic na 7 muicie uzbierac jak na 9. of course
Niezaleznie co zrobicie, ekwipunek jak na 6 poziomie
Corrick pisze:
jestem w stanie zrobić postać dopiero na niedzielne popołudnie - jutro jadę do Łodzi na KSW i nie ma mnie cały dzień, a potrzebuję odpowiedzi, czy spellthief wpasuje się w drużynę

tak
Feniks pisze:
będę w stanie zrobić postać na niedziele jeżeli MG odpisze na moje pytanie.

Demoon pisze:
też bym wolał niedziele jednak, dziś sie zmieniły plany i nic jeszcze nie ruszyłem

no to niech bedzie w niedziele, a to od ktorej w niedziele i czy w niedziele zaczniemy, zalezy od czasu nadeslania postaci. W poniedzialek mam na popoludnie wiec ewentualnie rano skrobne poczatek.
Feniks pisze:
: Będziemy grali dużo na powierzchni czy bardziej sesje pod ziemią?
Czy MG dopuszcza Flaws

Pod ziemia.
Nie, banda jest juz wystarczajaco przepakowana i udziwniona :p
Ostatnio zmieniony sob wrz 28, 2013 11:58 am przez Amon, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Feniks
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5008
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 10:34 am

[dnd FR] Matczyna wola.

sob wrz 28, 2013 12:05 pm

Ok ode mnie zdecydowanie juz bedzie beguilder. Postac zrobie dzis w nocy koncze prace o 21 potem jeszcze mam trening do zrobienia troche czasu z dziewczyna I dzieckiem itd. Wiec pewnie zabiore sie za to kolo polnocy. Mam koncept wiec powinno pojsc szybko.
 
Awatar użytkownika
Feniks
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5008
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 10:34 am

[dnd FR] Matczyna wola.

sob wrz 28, 2013 8:43 pm

Ok Mialem nieco czasu wiec zrobilem mechanike I historie postaci prawie w xalosci w pracy. Powiem wam robienie tego na telefonie to koszmar. Kilka poprawek jak wroce do domu I bedzie gotowe.
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

[dnd FR] Matczyna wola.

ndz wrz 29, 2013 3:18 pm

Ja dzis wieczorem nadesle, bo wracam wlasnie z wyjazdu integracyjnego.
Co,z,historia postaci?
 
Awatar użytkownika
Amon
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 554
Rejestracja: śr sie 25, 2004 9:19 pm

[dnd FR] Matczyna wola.

ndz wrz 29, 2013 5:30 pm

Napisz co chcesz, bo tego czego nie napiszesz, dopisze ja.

Jak by co, najmlodsza corka jako postac jest juz zajeta.
 
Awatar użytkownika
Corrick
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3050
Rejestracja: czw cze 07, 2007 10:04 pm

[dnd FR] Matczyna wola.

ndz wrz 29, 2013 7:02 pm

Zaklepuję najstarszego syna! Doślę do godziny, właśnie siadam do tego ;)
 
Awatar użytkownika
Feniks
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5008
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 10:34 am

[dnd FR] Matczyna wola.

ndz wrz 29, 2013 8:05 pm

To kiedy zaczynamy, w poniedzialek?
 
Awatar użytkownika
Corrick
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3050
Rejestracja: czw cze 07, 2007 10:04 pm

[dnd FR] Matczyna wola.

ndz wrz 29, 2013 8:12 pm

Postać wysłana - ma 287 lat, jako najstarszy syn.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości