Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
TOR
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1188
Rejestracja: wt maja 11, 2004 1:04 pm

Metody kontaktu z redakcją

wt sty 09, 2007 1:22 am

[Ostatnia aktualizacja: 11 lipca 2009 - Zsu-Et-Am]

W niniejszym poście postaram się przybliżyć wszystkie dostępne metody, za pomocą których użytkownicy mogą skontaktować się z redakcją działu Dungeons & Dragons serwisu Poltergeist (dalej zwanego D&DP).

Mowa tu będzie o kontakcie w jak najszerszym znaczeniu, to znaczy o konktacie obustronnym (wymianie informacji), i konktacie jednostronnym, zarówno skierowanym od nas do Was, jak i odwrotnie.

Aktualności oficjalne
http://dnd.polter.pl/

Najbardziej podstawowym źródłem informacji na temat serwisu będzie zawsze sama strona D&DP. Tam znajdziecie informacje o nowych artykułach, konkursach i zmianach, jak również zapowiedzi na przyszły miesiąc.

DnDP Unofficial
http://dnd.polter.pl/TOR,blog.html?dDNDP%20UNOFFICIAL

Poza oficjalnymi ogłoszeniami i komunikatami, pozwalamy Wam także od czasu do czasu rzucić okiem na pracę redakcji taką, jaka jest naprawdę. A to za sprawą publikowanych dość nieregularnie (ale przeważnie raz na miesiąc) notek blogowych pod wspólnym tytułem "DnDP Unofficial". W przeszłości notki te pojawiały się na blogu Rebounda (tam też można zajrzeć do starszych odcinków), teraz są publikowane przeze mnie na moim blogu.

Wiadomości te pisane są z większym rozmachem (czasem o wiele większym) niż oficjalne komunikaty, przez co można się z nich często dowiedzieć o rzeczach, które są dopiero we wczesnej fazie przygotowań lub mających małe szanse powodzenia. Są to wieści nieoficjalne, więc jeśli coś się nie sprawdzi to... cóż, co złego, to nie ja. Ale jeśli się sprawdzi - będziecie wiedzieć wcześniej.

Dodatkowo, w D&DP można ujrzeć ludzką twarz redakcji, poczytać jak to czasem coś nie wyszło i dlaczego w zeszłym tygodniu nie pojawił się artykuł... Kto wie, może dzięki temu nawet nas polubicie.

Przesyłanie artykułów
[email protected]

Powyższy adres e-mail to z kolei kanał informacyjny skierowany od Was do nas. Jeśli chcecie, by Wasze prace zostały zamieszczone w D&DP, musicie je wysłać właśnie na ten adres (serdecznie zachęcam do uprzedniego zapoznania się z zasadami współpracy).

Adres ten obsługuje szef działu, starający się odpowiedzieć na każdego maila rzeczowo i tak szybko, jak to możliwe. Czasem tekst odrzuci, czasem przyjmie, ale zawsze postara się Wam wytłumaczyć na jakiej podstawie podjął decyzję. Wysyłając artykuł przygotujcie się więc na to, że wytknie Wam wszystkie błędy - to właśnie jest jego praca.

Meta-forum D&DP
http://forum.polter.pl/serwis-vc43.html

Meta, ponieważ traktuje o samym serwisie (to z greki, w końcu musi być mądrze). Na podforum Serwis możecie zadać pytania i umieszczać swoje komentarze dotyczące funkcjonowania strony i forum.

Jeśli macie jakieś uwagi na temat funkcjonowania D&DP w ogólności, którymi chcielibyście się podzielić nie tylko z nami, ale z całą społecznością użytkowników, to jest dla nich odpowiednie miejsce.

Staramy się na wszystkie posty odpowiadać, odczekując jednocześnie odrobinkę, tak by nie zdusić ewentualnej dyskusji przez zbyt wczesne wejście w nią z pozycji siły.

Metody kontaktu z poszczególnymi członkami redakcji
http://dnd.polter.pl/Redakcja.html

Jeśli macie jakąś pilną sprawę, możecie spróbować skontaktować się bezpośrednio z którymś z nas. Na stronie Redakcja podane są nasze maile i numery GG.

Z chęcią porozmawiamy o artykułach naszego autorstwa, problemach w użytkowaniu serwisu, dotacjach pieniężnych...

Pamiętajcie jednak, że nie jesteśmy Centrum Pomocy dla Zagubionych Graczy. Jeśli macie problem z mechaniką, pytania dotyczące jakiegoś settingu i tak dalej, napiszcie o tym na odpowiednim forum. Odpowiedź na takie pytania będzie z naszej strony brzmiała najprawdopodobniej "Nie wiem" lub "Nie mam czasu". Oszczędźcie kłopotu sobie i nam.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości