Zrodzony z fantastyki

 
dmk
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: wt lip 31, 2012 1:18 pm

Modlitewny tomik poezji kapłańskiej

wt lip 31, 2012 1:32 pm

Kapłan Hextora

O Hextorze, czekam na dzień kiedy twój korbacz potępi sługusów twojego tchórzliwego brata, niech nastanie czas apogeum twych wpływów, a czas i miejsce zapadną się w twojej potędze. Panie tyranii składam ci tą ofiarą, jako przestrogę dla słabych i wątpiących



Panie Wojny, Heroldzie Piekła , Niech twoje płonące rządzą walki oczy spojrzą na mnie, twojego oddanego sługę, proszę o łaskę którą wykorzystam by kajać słabych, niegodnych żyć przy twojej potędze.


Mroczna osobowości, boże tyranii , sześcioraki panie wszystkich lubujących się w wojnie, o mistrzu Hextorze. Oszczędź mi gniewu,a obdarz mnie swą łaską.




Królu wojny, dzierżący władzę żelazną dłonią, Zejdź na ziemię i pokaż w którą stronę mam kroczyć siejąc zło, śmierć, wojnę i nieporządek w twoim imieniu. Nie boję się strachu, wiem że droga jaką mi pokażesz będzie jedyną słuszna.
 
Awatar użytkownika
Khemlish Val'Drach
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1055
Rejestracja: czw gru 01, 2005 6:00 pm

Modlitewny tomik poezji kapłańskiej

sob cze 01, 2013 11:33 am

Postanowiłem troche odkopać ten temat i dorzucic modlitwe którą wymyśliłem jak grałem postacią od której mam nicka. Koleś wykół ją na ostrzu miecza. To modlitwa mająca pochodzić z czasów narodzin kultu Eilistraee z dokładnie z okresu eksodusu pierwszych drowów na powierzchnie w celu pokojowej egzystencji. Nie ma nazwy tylko słowa. Nie jest może super, ale najlepsza na jaką stać takiego starego dyslektyka jak ja.

Z upadku zrodzeni imię Twe wychwalamy
W łzach przekuci Tobie się oddajemy,
W blasku słońca i księżyca dla ciebie kroczymy
A ból światła za pokute przyjmujemy
W blasku pełni dla ciebie tańczymy
W świetle słońca dla ciebie żyjemy
Z najgorszym wrogiem dla Ciebie walczymy
Z Podmroku ku słońcu dla ciebie idziemy
W tańcu Twym mamy pocieszenie
W mieczu Twym siłe znajdujemy
W śpiewie twym gdzechów odpuszczenie
W samej Twej obecności duszy uzdrowienie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości