Zrodzony z fantastyki

 
kadrowy
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: ndz lip 17, 2016 8:06 pm

MTG Arena of The Planeswalkers

ndz lip 17, 2016 8:16 pm

Witam wszystkich
Ostatnio złapałem zajawkę na gry planszowe i zacząłem się tym interesować. Jako że zawsze kręcił mnie świat fantasy to i pod tym kątem szukam gier. Moją uwagę zwróciła na siebie gra MTG Arena of The Planeswalkers. Poczytałem nieco o niej i wiem, że to kultowa gra z tradycjami i jest bardzo dobra. Wiecie może gdzie mogę ją dostać w Poznaniu ? a może jest ktoś kto organizuje jakieś rozgrywki z MTG ?
 
alvira
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: wt lip 12, 2016 2:24 pm

MTG Arena of The Planeswalkers

pn lip 25, 2016 1:59 pm

Ja ją dostałam od znajomych, nie wiem, gdzie kupowali:). A gra świetna, dobrze grywalna, dużo wieczorów przy niej spędziłam, a czasem i nocy.
 
kadrowy
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: ndz lip 17, 2016 8:06 pm

Re: MTG Arena of The Planeswalkers

pn lip 25, 2016 10:35 pm

Zgadza się gra jest wciągająca ale najważniejsza jest przy niej dobra zabawa. Grę już nabyłem z tej stronki http://planeswalker.pl/starsze-oraz-inn ... lkers.html Sprawdzony sklep, kurierem grę dostałem po jednym dniu także mogę polecić.
 
alvira
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: wt lip 12, 2016 2:24 pm

Re: MTG Arena of The Planeswalkers

wt sie 16, 2016 7:53 pm

No i jak Ci się gra? Którym bohaterem lubisz najbardziej grać? U mnie większość urlopu zleciała na graniu, bo nigdzie nie wyjeżdżaliśmy. Ja lubię Jace, bo to magik:)
 
kadrowy
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: ndz lip 17, 2016 8:06 pm

Re: MTG Arena of The Planeswalkers

pt sie 26, 2016 10:03 pm

przeważnie grywam chandrą ale teraz uczę się grać nissa, ponieważ jest jedną z lepszych postaci.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości