Zrodzony z fantastyki

 
bidzin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 960
Rejestracja: ndz lut 06, 2005 5:08 pm

Nacje w Crystalicum KGF

pn paź 16, 2006 5:39 pm

Witam!
Chciałem poruszyć od dawna dręczący mnie temat. Czy zakładane są jakieś inne nacje w KGF poza tymi, które ukazały się już w KGK, czyli Lodowymi i Pospolitymi Elfami, Smoczymi i Księżycowymi Krasnoludami, Dziewięcioma Miast, Lodowymi Barbarzyńcami itd.?
 
Awatar użytkownika
Jaksio
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: śr sie 09, 2006 12:46 pm

wt paź 17, 2006 7:57 am

Z tego co wiem to rasy które są wymienione powyżej to jedyne grywalne rasy w KGF. Ale może w przyszłości bedzie możliwość grania mowymi rasami (mażenia nic nie kosztują). Pozatym nic nie stoi na przeszkodzie żeby wykożystac rasy stwożone przez fanów, z tego co wiem to sa już Tetrydzi autorstwa Sakry i Impy stwożone przez Kleja.
 
bidzin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 960
Rejestracja: ndz lut 06, 2005 5:08 pm

pn paź 30, 2006 8:24 pm

Jest już po premierze. Myślę, że już ktoś posiadł podręcznik do KGF, więc nie widzę przeszkody, aby wymienił rasy, które tam występują. Tak z innej beczki, ciekawe co jest napisane o Nowym Wszechświecie ;).
 
Awatar użytkownika
Fenran
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 189
Rejestracja: śr paź 13, 2004 7:46 pm

wt paź 31, 2006 1:02 am

Cześć :)

Z ras grywalnych w Crystalicum: Znany Wszechświat są frakcje znane nam już z karcianki i Lodowi Barbarzyńcy, którzy w KGK się jeszcze nie pojawili. Więc wszystkie frakcje dla graczy to:

- Elfy (Lodowe i Pospolite)
- Krasnoludy (Smocze i Księżycowe)
- Ludzie (Barbarzyńcy, Dziewięć Miast i Imperium Kryształowe)
- Astończycy (Ka-Dis i Kalb)
- Gnomy

Z większych ras - w Nowym Wszechświecie istnieją jeszcze Ogry i te trzecie elfy (na razie sza :) )

Oprócz tego jest wiele pomniejszych ras, także dopuszczone jest, aby gracze sami wymyślali nowe frakcje do grania, jak to jest już robione na przykład na forum fanowskim Crystalicum.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości