Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Thronaar
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 34
Rejestracja: pn lis 10, 2003 3:35 pm

Najgorsze filmy świata

pn lip 09, 2012 12:12 am

Filmem, który ostatnio oglądałem, a który były gniotem do potęgi był Thor. Nie ta superprodukcja, lecz jakiś niskobudżetowa produkcja nakręcona parę lat wcześniej. Gra aktorska i scenariusz były gorsze niż na przedstawieniach szkolnych, jedyną rzeczą która mi się spodobała to były pojedynki postaci kobiecych na jakieś wymyślne bronie ręczne. ;]
 
Awatar użytkownika
Grom
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 325
Rejestracja: pt sty 06, 2006 9:05 am

Re: Najgorsze filmy świata

pn lip 09, 2012 7:02 am

To ten co Thor biegał z dwoma Uzi a Odyna grał Kevin Nash?
 
Awatar użytkownika
Thronaar
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 34
Rejestracja: pn lis 10, 2003 3:35 pm

Najgorsze filmy świata

pn lip 09, 2012 10:50 pm

Nie, ten w którym banda wikingów wylądowała na brzegu, znalazła opuszczoną wioskę atakowaną przez wilkołaków, a na koniec wszyscy przypomnieli sobie, że są reinkarnacjami Asgardskich bogów.
 
Awatar użytkownika
wysłannik
Moderator
Moderator
Posty: 668
Rejestracja: śr cze 09, 2010 10:54 am

Re: Najgorsze filmy świata

wt lip 10, 2012 9:47 am

Ostatnia nadzieje - to zdecydowanie najgorszy film jaki miałem okazję oglądać.
 
gruszella
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: sob cze 30, 2012 9:46 pm

Re: Najgorsze filmy świata

ndz sie 19, 2012 10:48 pm

To jest dla mnie film Apple Pie głupi i żenujący.
 
Awatar użytkownika
maximusik
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: czw sie 02, 2012 2:09 pm

Re: Najgorsze filmy świata

śr sie 22, 2012 10:22 am

Oglądałem kiedyś karate kid i to to było straszne doświadczenie.
 
Kanin
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: ndz sie 26, 2012 12:55 pm

Re: Najgorsze filmy świata

ndz sie 26, 2012 1:01 pm

Ta.. zobaczcie sobie sponsoring, całkiem niedawno wyszło, już nie graja w kinie można zobaczyć tylko [moderacja], jedyny film na którym wyszedłem w trakcie z kina, jakiś czas po premierze dowiedziałem się, że to nie był film tylko "obraz", najgorzej wydane 17zł w moim życiu :judge:

Nie akceptujemy na forum polter.pl jawnego nawoływania do łamania praw autorskich. Inny moderator już raz zwracał ci uwagę. Kolejny raz zakończy się oficjalnym ostrzeżeniem.
Pozdrawiam
Klebern
Ostatnio zmieniony pn paź 08, 2012 2:51 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 4 razy.
Powód:
 
mackowty
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: pn maja 14, 2012 4:17 pm

Re: Najgorsze filmy świata

sob wrz 29, 2012 2:01 pm

Moim najgorszym filmem jest Ostatni władca wiatru, jest po prostu spieprzony pod KAŻDYM względem
 
Awatar użytkownika
Specu
Moderator
Moderator
Posty: 3303
Rejestracja: sob maja 03, 2008 4:11 pm

Najgorsze filmy świata

sob wrz 29, 2012 10:57 pm

Jeśli tak uważasz, to ogarnij Tokio Gore Police, alob Human Centipede :)
 
Awatar użytkownika
earl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9047
Rejestracja: śr mar 21, 2007 4:10 pm

Najgorsze filmy świata

ndz wrz 30, 2012 8:08 pm

Ja kiedyś jako nagrodę w pewnym konkursie otrzymałem kasetę video z filmem "Magiczna podróż dzieci karate". To jest dopiero kicz.
 
Awatar użytkownika
the czart
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1705
Rejestracja: pn lis 21, 2005 1:52 pm

Najgorsze filmy świata

ndz wrz 30, 2012 8:59 pm

To już wiem, co oglądac jak bedę miał ochotę na totalne odmuźdzenie. Jeju, od samego tytułu bolą zęby :mrgreen: .
 
Awatar użytkownika
earl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9047
Rejestracja: śr mar 21, 2007 4:10 pm

Najgorsze filmy świata

ndz wrz 30, 2012 9:19 pm

Jak chcesz się odmóżdżyć, to lepiej strzel pół litra pod korniszony, bo na tym filmie raczej zaśniesz po pół godzinie. Ja dwa razy podchodziłem do niego (oczywiście, to było już dawno temu) i dwa razy musiałem przerywać, bo nie dało się tego oglądać. Do dzisiaj więc nie wiem, o co tam chodziło i jak to się zakończyło.
 
Awatar użytkownika
AdamWaskiewicz
Szef działu
Szef działu
Posty: 6434
Rejestracja: śr lut 05, 2003 1:06 pm

Najgorsze filmy świata

śr paź 17, 2012 11:38 am

Kolejna edycja przeglądu filmideł klasy Z w ostatni weekend października w Gdańsku

http://www.najgorszefilmyswiata.pl/filmy.php

Pozdrawiam,
Adam
 
Awatar użytkownika
Edgar Allan
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 133
Rejestracja: pn lut 14, 2011 7:22 pm

Re: Najgorsze filmy świata

czw paź 18, 2012 11:30 pm

Jasny gwint! Toz to znakomita inicjatywa! (Jakze to brzmi, gdy ma sie na mysli najgorsze filmy ;))
Szkoda, ze tylko w Gdansku. Moze doczekamy sie miedzynarodowego festiwalu?:P
 
Awatar użytkownika
AdamWaskiewicz
Szef działu
Szef działu
Posty: 6434
Rejestracja: śr lut 05, 2003 1:06 pm

Najgorsze filmy świata

pt paź 26, 2012 2:13 am

Z tego, co kojarzę, w Łodzi też taki przegląd był organizowany swego czasu - ale widać nie cieszył się aż takim zainteresowaniem.

Pozdrawiam,
Adam
 
bros05
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: pt lip 06, 2012 3:51 pm

Re: Najgorsze filmy świata

pt paź 26, 2012 9:54 am

Najgorszy film to Iron Sky. Masakra.
 
Awatar użytkownika
Radowid
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 327
Rejestracja: sob sie 20, 2005 7:36 pm

Najgorsze filmy świata

śr lis 07, 2012 12:25 pm

Marsjanie atakuję-zacytuję mojego kolegę: "Ten film należy polecać wrogom". Ostatnio oglądałem nagradzaną "Drogę". Jak dla mnie film jest nudny, wtórny i o niczym. W połowie dojrzałem do tego samego co żona głównego bohatera. Miałem ochotę wyjść i się zabić.
 
Awatar użytkownika
earl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9047
Rejestracja: śr mar 21, 2007 4:10 pm

Najgorsze filmy świata

śr lis 07, 2012 12:38 pm

"Marsjanie atakują" głupi był, ale fajnie się go oglądało. Taka, nieco nieudana, parodia "Dnia Niepodległości"
 
Awatar użytkownika
bakakashi
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 121
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 10:15 pm

Najgorsze filmy świata

czw lis 08, 2012 2:44 pm

"Zielona mila"... Dlaczego? Bo wszyscy się nim podniecają, a film był słaby i miał bezsensowne zakończenie. Wyprowadzimy cię dobry człowieku, uleczysz kolesiowi żonę i z powrotem do celi śmierci -.- Ciśnie się rasistowski koment na usta =D

"Nostalgia anioła" - myślałem, że umrę z nudów... zakończenie niby dobre, ale tylko motyw niechęci zepsucia pogodzenia rodziny... śmierć pedofila - jak cukierkowo, 'dobro' wygrywa!

"Mgła" - Film poruszający wszystko i o niczym... już nie czepiając się 'potorów'

"Zdarzenie" - bałem się kosmitów w filmie, a potem żałowałem, że ich nie było.

"Wojna światów" - W strasznym filmie "ciekawsi" aktorzy xD ... Zakończenie idiotyczne: Poruszam się błyskawicą, nie umiem sprawdzić flory i fauny planety =D

"Hellboy 2" - profanacja pierwszej części... oglądałem z bólem

"Wanted" - Zawodu tym filmem, nie da się opisać

Takie pierwszy przychodzą mi do głowy... bardziej jest to lista rozczarowań, tak sobie myślę. Więc na koniec rozczarowanie roku:

Prometheus ;( - Miałem spore wymagania, a dostałem geologów mających mapę, którzy się zgubili
i chcieli zmolestować kosmicznego węża, dziwną scenę z autoself-aborcją, beznadziejną grę aktorską Michael Fassbender-a i narodziny? Obcego, który był przecie dużo-dużo-dużo wcześniej i to jego jak pamiętam stworzono jako broń zagłady.
 
Awatar użytkownika
mejoza_mitoza
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 32
Rejestracja: pt paź 12, 2012 1:59 pm

Re: Najgorsze filmy świata

czw lis 08, 2012 2:46 pm

Zdecydowanie numerem 1 wśród najgorszych filmów, jakie miałam "przyjemność" obejrzeć, to Ciacho... żenujące. Ale obiecałam obejrzeć ze znajomą, to wytrwałam... choć było ciężko. ;)
 
Awatar użytkownika
Albiorix
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2265
Rejestracja: pn gru 20, 2010 10:10 pm

Najgorsze filmy świata

czw lis 08, 2012 4:03 pm

Wojna Światów ma zakończenie z książki a książka jest produktem swojej epoki :)
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

Najgorsze filmy świata

pt lis 09, 2012 1:11 am

Jak dla mnie najgorszym filmem ostatnich lat jest "The Room" drewniane dialogi, bezsensowna fabuła, i reżyser\autor\ scenarzysta\ główny bohater Tommy Wiseau który myśli że stworzył arcydzieło :D

Mimo wszystko ogląda się to CUDOWNIE właśnie dlatego że jest to takie straszne xD jak po raz pierwszy zobaczyłem scenę z kwiaciarnią autentycznie popłakałem się ze śmiechu :hahaha: po za tym fragmenty dialogów są IDEALNE do cytowania :mrgreen:

Dałbym tu jakiś fragment z YT ale nie chcę mieć problemów z nielegalnymi linkami warto zerknąć w każdym razie zabawa gwarantowana :D
 
Awatar użytkownika
mejoza_mitoza
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 32
Rejestracja: pt paź 12, 2012 1:59 pm

Najgorsze filmy świata

pn lis 12, 2012 3:40 pm

O, przypomniało mi się moje największe rozczarowanie filmowe. (bo po Ciachu dużo się nie spodziewałam)
The Notebook - Pamiętnik!
Wszystkie koleżanki piszczały nad Goslingiem (tu akurat rozumiem) i nad tym, jaki to cudowny film... a wg mnie jest słaby, wielka miłość ze zdradą mnie nie kręci, a zakończenie przesłodzone. Nie polecam :(
 
Awatar użytkownika
polterka
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 108
Rejestracja: czw maja 24, 2012 2:41 pm

Najgorsze filmy świata

wt lis 13, 2012 11:54 am

Wg mnie "Ciacho" jak i "Wojna polsko-ruska" to najgorsze filmy jakie do tej pory udało mi się obejrzeć. Już "Moda na sukces" jest lepsza od tych filmów.Ale podobno film dopóki się go nie obejrzy, każdy jest dobry. Sądzę, że jeszcze nie raz takie będą produkowane. A film "1920 Bitwa Warszawska", czy "Och,Karol 2" też nie można zaliczyć do superprodukcji. Szkoda tylko było ponosić koszty na ich produkcję. Ale mimo,że są złe to i tak obejrzało choćby z ciekawości sporo ludzi.
 
Awatar użytkownika
mejoza_mitoza
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 32
Rejestracja: pt paź 12, 2012 1:59 pm

Re: Najgorsze filmy świata

wt lis 13, 2012 12:25 pm

polterka pisze:
Wg mnie "Ciacho" jak i "Wojna polsko-ruska" to najgorsze filmy jakie do tej pory udało mi się obejrzeć. Już "Moda na sukces" jest lepsza od tych filmów.Ale podobno film dopóki się go nie obejrzy, każdy jest dobry. Sądzę, że jeszcze nie raz takie będą produkowane. A film "1920 Bitwa Warszawska", czy "Och,Karol 2" też nie można zaliczyć do superprodukcji. Szkoda tylko było ponosić koszty na ich produkcję. Ale mimo,że są złe to i tak obejrzało choćby z ciekawości sporo ludzi.

Bitwa Warszawska - słabo! Tak samo jak W Ciemności... za dużo patetyzmu, nagich kobiet i w ogóle max 5/10 ;p nie rozumiem zachwytów nad tym.
 
Awatar użytkownika
bakakashi
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 121
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 10:15 pm

Re: Najgorsze filmy świata

wt lis 13, 2012 12:50 pm

mejoza_mitoza pisze:
... za dużo patetyzmu, nagich kobiet


Jak może być za dużo nagich kobiet? =D W obydwu, czy tylko w ostatnim... bo nie wiem czy warto dwa nadrabiać ^^
 
Awatar użytkownika
mejoza_mitoza
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 32
Rejestracja: pt paź 12, 2012 1:59 pm

Najgorsze filmy świata

wt lis 13, 2012 1:11 pm

Faceci :P

Może być! W Ciemności - film jest poważny, ludzie umierają, jest nadęcie itp - a tu scena seksu w kanałach... no nijak to nie pasowało do całości. Ale jak dla paru cycków wytrzymasz cały film, to śmiało ;p

W Bitwie była "tylko" scena gwałtu, też mi się nie podobało wstawienie jej... cały film ostro naciągany, jakieś nierealne rozwiązania i zakończenie, patetyczność na 10% i tu taka scena, no please :P
 
Awatar użytkownika
AdamWaskiewicz
Szef działu
Szef działu
Posty: 6434
Rejestracja: śr lut 05, 2003 1:06 pm

Re: Najgorsze filmy świata

wt lis 13, 2012 2:49 pm

mejoza_mitoza pisze:
Może być! W Ciemności - film jest poważny, ludzie umierają, jest nadęcie itp - a tu scena seksu w kanałach... no nijak to nie pasowało do całości.


Mi akurat film bardzo się podobał i umieszczenie go wśród najgorszych produkcji uważam za nieporozumienie. Co do wspomnianej sceny - pokazuje, że nawet w najbardziej nieludzkich warunkach ludzie starają się żyć tak normalnie, jak to tylko możliwe - opowiadają dzieciom bajki, obchodzą święta, i - owszem - uprawiają seks.

Pozdrawiam,
Adam
 
Awatar użytkownika
bakakashi
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 121
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 10:15 pm

Najgorsze filmy świata

śr lis 14, 2012 12:10 am

Film jest dobry... co do zapowiedzi o nadmiarze gołych kobiet, spodziewałem się ich więcej.
I przyznaje rację AdamWaskiewicz, umieszczenie go tutaj to nieporozumienie, choć sam swoje propozycje też podałem na podstawie rozczarowania.
 
Awatar użytkownika
mejoza_mitoza
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 32
Rejestracja: pt paź 12, 2012 1:59 pm

Najgorsze filmy świata

śr lis 14, 2012 12:06 pm

Napisałam, że dostał 5/10, a nie 0 - czyli rozczarowanie, a nie porażka ;))
Tak czy inaczej - gusta są różne :) Mnie nie powalił, a tę scenę seksu można było pokazać inaczej.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości