Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Nausicaa
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 292
Rejestracja: pn lip 12, 2010 10:19 pm

Najgorsze filmy świata

pt gru 02, 2011 2:35 pm

Mieszkańcy Trójmiasta!

Dziś w Neptunie zaczyna się przegląd najbardziej pomylonych filmów jaka zrodziła ludzka wyobraźnia - Najgorsze Filmy Świata! Prawie wszystkie pochodzą z lat 50tych. Dziś od 18tej leci kolejno "Mózg z planety Arous", "Atak potwornych krabów", "Zabójcze ryjówki". Jutro "Byłem nastoletnim wilkołakiem" i "Ludzie krety", w niedzielę "Atak kobiety o 50 stopach wysokości" i "Noc upiorów". Jeśli jesteś miłośnikiem old schoolowej fantastyki i chcesz się odmóżdżyć, przyjdź koniecznie.

Więcej info tutaj: http://www.najgorszefilmyswiata.pl/
 
Awatar użytkownika
earl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9047
Rejestracja: śr mar 21, 2007 4:10 pm

Najgorsze filmy świata

pt gru 02, 2011 10:37 pm

Najgorsze czy najbardziej pomylone? To niekoniecznie musi oznaczać to samo. Chociaż tytuły niektóre wymiatają, zwłaszcza o atakach krabów i kobiety mierzącej więcej wzrostu niż blok mieszkalny 4-piętrowy.
 
Awatar użytkownika
Umbra
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1158
Rejestracja: wt paź 07, 2003 10:59 am

Re: Najgorsze filmy świata

pt gru 02, 2011 11:16 pm

O SHIT!

Ile bym dal zeby pojawic sie i obejrzec te tytuly, kurde! Czemu musze siedziec w smierdzacej anglii...
Na kompie nawet jakby zalatwic sobie takie tytuly to nie to samo co z ludzmi w kinie, bo akurat przy czyms takim nie przeszkadzaloby mi jakby sie sala smiala : )
 
Awatar użytkownika
the czart
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1705
Rejestracja: pn lis 21, 2005 1:52 pm

Najgorsze filmy świata

pt gru 02, 2011 11:54 pm

Łeee, następnym razem jak będzie takie coś to wrzucaj informację o tym z wyprzedzeniem, a nie "dzisiaj zaczyna się..." :x :razz: . Tak tobym może coś wykombinował z dotarciem, filmów z gatunku "tak zły, ze aż dobry" nie jest za wiele i każdym trzeba się cieszyć :razz: .
 
Awatar użytkownika
NoOne3
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1908
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 4:42 pm

Najgorsze filmy świata

sob gru 03, 2011 11:04 am

earl pisze:
Chociaż tytuły niektóre wymiatają, zwłaszcza o atakach krabów i kobiety mierzącej więcej wzrostu niż blok mieszkalny 4-piętrowy.
Mnie zachwyciła rozterka tłumacza. Przez moment próbowałem sobie wyobrazić kobietę o pięćdziesięciu stopach.

Nie można było napisać: "pięćdziesięciostopowej", albo "stupięćdziesięciometrowej"?
Ostatnio zmieniony pt paź 26, 2012 8:11 am przez NoOne3, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
earl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9047
Rejestracja: śr mar 21, 2007 4:10 pm

Najgorsze filmy świata

sob gru 03, 2011 12:32 pm

@ NoOne

Miałem podobne początkowe wyobrażenie co Ty na temat tych 50 stóp. A co do przeliczenia ma metry, to 50 stóp oznacza 15 a nie 150 metrów.
 
Awatar użytkownika
Nausicaa
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 292
Rejestracja: pn lip 12, 2010 10:19 pm

Najgorsze filmy świata

sob gru 03, 2011 4:17 pm

Przepraszam the czarcie, ostatnio miałam szalony tydzień nauki. Uczyłam się na kolokwium zaliczające do pierwszej w nocy i przerobiłam wszyściutko oprócz ostatniego tematu - dachów i stropów. 8/10 pytań dotyczyło właśnie ich. :cry:

Na szczęście skutecznie odreagowałam ten kataklizm na seansie. Wszystko w nich zawodzi - od kostiumów (psy przebrane za zmutowane ryjówki!), przez logikę (prawie nieśmiertelne kraby składające się z wolnych atomów) po niesamowite dialogi. Daję cytat z "Mózgu..."

"Mózg - Wybrałem twoje ciało bardzo starannie, nawet zanim poznałem Sally, niezwykle atrakcyjną samicę.
Dan - Zostaw Sally w spokoju!
Mózg - Dlaczego? Podoba mi się. Pewne aspekty życia na waszej dzikiej planecie są ekscytujące. Rzeczy które nie są mi dostępne na planecie Arous.
Dan - Nie waż się tknąć Sally!
Mózg - To przecież ty będziesz ją dotykał."

Cała sala parska ze śmiechu - oczywiście w momentach przez twórców niezamyślonych. Te filmy są tak złe, że reżyser "Mózgu" wstydził się swojej pracy i wymieniony jest w czołówce pod pseudonimem. "Kraby" powstały w trzy dni i to w weekend, żeby było taniej. A "Ryjówki" to już legenda, po wielkim powodzeniu w zeszłym roku, znów trafiły na ekran :) Zabawa na tych "horrorach" jest dużo lepsza niż na jakiejkolwiek komedii jaką widziałam w ciągu ostatniego roku.
 
Awatar użytkownika
earl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9047
Rejestracja: śr mar 21, 2007 4:10 pm

Najgorsze filmy świata

sob gru 03, 2011 7:02 pm

@ Nausicaa

Czyli w zasadzie te filmy odniosły sukces, skoro przyciągnęły i rozbawiły publiczność. Może nie taki, jaki sobie wymarzyli twórcy filmów, ale jednak.
 
Awatar użytkownika
the czart
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1705
Rejestracja: pn lis 21, 2005 1:52 pm

Najgorsze filmy świata

sob gru 03, 2011 10:14 pm

Kolejny dowód na to jak ważne jest nastawienie przy oglądaniu :) . Jak ktoś zechce to i w największym kicie znajdzie coś dla siebie. A ja sam spróbuję poszukać w/w tytułów na internecie, coś powinno się znaleźć :wink: .
 
Awatar użytkownika
earl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9047
Rejestracja: śr mar 21, 2007 4:10 pm

Najgorsze filmy świata

sob gru 03, 2011 10:56 pm

Spróbuj na Kinomaniak.tv.
 
Awatar użytkownika
Nausicaa
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 292
Rejestracja: pn lip 12, 2010 10:19 pm

Najgorsze filmy świata

ndz gru 04, 2011 12:54 pm

Na YouTube też pewnie się coś znajdzie, ale bez napisów.

Wczorajszy dzień niestety nie pobił piątku. "Byłem nastoletnim wilkołakiem" ma niezły wstęp i zakończenie, ale trochę się dłuży. Twórcy zamyślili stworzyć straszny i poważny horror, przez co mniej tu absurdów, z których można się ponabijać. Ba! Ma według mnie lepszą fabułę niż absolutnie okropny "Asystent wampira" ze współczesnych filmów dla młodzieży. Za to charakteryzacja i przemiana w wilkołaka fenomenalna.

Seans "Ludzi kretów" był zwłaszcza zabawny dla ludzi obeznanych z historią i pokazuje, co o starożytności wiedzą Hamerykanie. Grupa archeologów znajduje lampkę oliwną pokrytą sumeryjskim pismem klinowym. Dzięki niej odnajdują najpierw rzeźbę sumeryjskiej bogini Isztar (grecką :wink: ), później stos kamieni, które rozpoznają jako sumeryjską świątynię, w końcu trafiają do podziemnego zigguratu, w którego wnętrzu (w rzeczywistości wieże te były lite ze względu na ograniczenia technologiczne :) ) znajdują się egipskie hieroglify i kolumny. :lol: Jakiś czas później bohaterowie wspominają w rozmowie umiejętności Egipcjan. I mamy jeszcze super choreografię taneczną - jak dla mnie to prosto z tysiąca i jednej nocy.

Wielki finał to "Nagie na księżycu". W sumie ten film nie ma żadnej fabuły. Najpierw mamy sympatyczny wstęp, o tym jak główni bohaterowie konstruują rakietę i w końcu lądują na księżycu. Tam, jak łatwo się domyślić, żyje rasa nagich kobiet. Wszystkie noszą jedynie kolorowe i błyszczące majteczki, które nie zakrywają im rowka. Jest też dwóch panów w slipach, żeby kobiety nie czuły się pokrzywdzone. Przez pół filmu bohaterowie w kombinezonach, które musiały zainspirować twórców Power Rangers, pstrykają im zdjęcia i robią notatki. Co chwilę kamera robi zbliżenie na ich uśmiechy, liczba kwestii spada do minimum.

Dzisiaj będzie kolejny film twórcy "Mózgu" i ostatni film Eda Wooda, nie moge się doczekać :)
 
Awatar użytkownika
earl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9047
Rejestracja: śr mar 21, 2007 4:10 pm

Najgorsze filmy świata

śr gru 07, 2011 7:07 am

Napisz jakieś recenzje z tych filmów albo przynajmniej jednego.
 
Awatar użytkownika
AN4RCH
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 301
Rejestracja: sob lip 30, 2005 6:42 pm

Najgorsze filmy świata

śr gru 07, 2011 3:08 pm

A to proponuje odwiedzic taka stronke: http://www.zlefilmy.pinger.pl . Kilku maniakow siada i oglada wlasnie takie zle filmy i recenzuje je. Mozna kilka inspoiracji tam podebrac. Polecam
 
Awatar użytkownika
Albiorix
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2265
Rejestracja: pn gru 20, 2010 10:10 pm

Najgorsze filmy świata

śr gru 07, 2011 3:16 pm

A Mystery Science Theater 3000?
 
Awatar użytkownika
earl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9047
Rejestracja: śr mar 21, 2007 4:10 pm

Najgorsze filmy świata

śr gru 07, 2011 3:31 pm

Dzięki AN4RCH. Recenzje doprawdy prześmieszne, że można boki zrywać :D
 
Awatar użytkownika
Nausicaa
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 292
Rejestracja: pn lip 12, 2010 10:19 pm

Najgorsze filmy świata

czw gru 08, 2011 9:18 pm

Ooo, trzeba obczaić! Ale ten tydzień kuruję swój mózg po maratonie. Reckę filmów spróbuję napisać, jak tylko uda mi się wyprodukować coś na konkurs recenzji książkowej.
 
Awatar użytkownika
earl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9047
Rejestracja: śr mar 21, 2007 4:10 pm

Najgorsze filmy świata

wt gru 20, 2011 5:44 pm

Powodzenia i czekamy na efekty Twojej pracy.
 
micek28
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: czw gru 29, 2011 12:35 pm

Najgorsze filmy świata

czw gru 29, 2011 4:38 pm

Jednym z najsłabszych filmów była czarna owca- horror komediowy o żenującym poziomie.
 
Awatar użytkownika
AN4RCH
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 301
Rejestracja: sob lip 30, 2005 6:42 pm

Najgorsze filmy świata

pt gru 30, 2011 10:31 am

A bez przesady. To nie byl horror tylko nowozelandzka komedia o eksperymentach genetycznych. Zupelnie w duchu martwicy mozgu.
 
Angelvoice
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 34
Rejestracja: pt maja 25, 2012 12:15 pm

Re: Najgorsze filmy świata

pt maja 25, 2012 12:19 pm

Nie wiem czy ten film mozna nazwac slabym ale mi sie podobal a mianowicie Nic smiesznego- stara polska komedia, ktora dopiero niedawno udalo mi sie obejrzec. Moim zdaniem film jest adresowany do conajmniej mniej wymagajacych widzow
 
Awatar użytkownika
krokodylek
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 50
Rejestracja: sob maja 19, 2012 7:52 pm

Najgorsze filmy świata

sob maja 26, 2012 1:02 am

Największy kicz to Killjoy 3... Nierealistyczne to wygląda i pozatym cały klimat horroru przepadł dzięki gagom ze złymi clownami. Kto chce niech ogląda,ale dla mnie niesympatycznie. :huh:
 
Awatar użytkownika
polterka
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 108
Rejestracja: czw maja 24, 2012 2:41 pm

Najgorsze filmy świata

pn cze 25, 2012 2:14 pm

A ja uważam,że to jest Moda na Sukces - wieczny tasiemieć trwający już kilka lat,a nie wnoszący niczego nowego,ani ciekawego.
 
karpik777
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 121
Rejestracja: sob gru 11, 2004 6:43 pm

Najgorsze filmy świata

pn cze 25, 2012 4:40 pm

Kilka? Toż to tworzą od 1987 roku...
 
Awatar użytkownika
Grom
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 325
Rejestracja: pt sty 06, 2006 9:05 am

Re: Najgorsze filmy świata

pn cze 25, 2012 5:36 pm

Nie mówcie hop - na onecie przeczytałem dzisiaj, że Moda dostała w tym roku nagrodę Emmy dla najlepszej aktorki dramatycznej. Więc może coś się tam zaczęło dziać?
 
Awatar użytkownika
the czart
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1705
Rejestracja: pn lis 21, 2005 1:52 pm

Najgorsze filmy świata

wt cze 26, 2012 9:04 am

Tak, tylko by zrozumieć intrygę, trzeba pewnie oglądać od początku :) . Bożyszcze, moja babcia zaczęła to oglądać...jak była młoda :razz: . A pomyśleć, ze są jeszcze większe tasiemce...
 
Awatar użytkownika
earl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9047
Rejestracja: śr mar 21, 2007 4:10 pm

Najgorsze filmy świata

wt cze 26, 2012 9:13 am

 
Awatar użytkownika
the czart
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1705
Rejestracja: pn lis 21, 2005 1:52 pm

Najgorsze filmy świata

śr cze 27, 2012 8:20 am

To już wiem co grzesznicy robią w piekle :razz: . Oglądają wyżej wymienione, od tyłu na spowolnieniu, a potem są odpytywani z fabuły :) .
 
Awatar użytkownika
polterka
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 108
Rejestracja: czw maja 24, 2012 2:41 pm

Najgorsze filmy świata

pn lip 02, 2012 3:18 pm

A Moda na sukces to dramat? :wink: Ostatnio obejrzałam Wojna polsko-ruska, no nie wiem jak Wam,
ale mnie ten film wcale się nie podobał. Wartość i treść do kitu. Ale to moje zdanie.
 
Awatar użytkownika
Marigold
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 926
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:42 pm

Najgorsze filmy świata

wt lip 03, 2012 4:09 am

Nurt ozploitation zawsze mnie zachwyca :) Zabójcze rejówki były świetne, prawdziwe kino klasy zet :)
 
Awatar użytkownika
polterka
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 108
Rejestracja: czw maja 24, 2012 2:41 pm

Najgorsze filmy świata

czw lip 05, 2012 9:54 am

Zresztą troszkę tego jest - Noc upiorów, Lot grozy,Komodo vs kobra -starcie potworów i tak nmozna by wymieniać.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości