Zrodzony z fantastyki

 
Ignismare
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: sob wrz 14, 2013 12:39 pm

Najlepsze metody zdobywania kart

sob wrz 14, 2013 1:01 pm

Witam. Nie jestem pewny, czy pytanie pasuje do tego działu (chodzi bardziej handlel niż o efekty kart i zasady), aczkolwiek przeszukałem ten dział i dział handlowy i zbytnio informacji na ten temat nie znalazłem, dlatego postanowiłem założyć konto i zapytać.
Z grupką znajomych chcielibyśmy zacząć sobie pykać w MtG i stwierdziliśmy, że fajnie by było kupić sobie boxa ("talie" już mamy, udało nam się je zdobyć na ostatnim Magic Celebration), żeby trochę rozbudować sobie kolekcję. Jakoś w naszych małych newbie główkach zrodziła się myśl, żeby to był ostatni set, ale jeżeli ktoś mądry nam to odradzi, możemy wziąć jakiś inny. I tutaj pojawia się moje pytanie: skąd by można w miarę tanio kupić taki box w Polsce? Większość sklepów internetowych sprzedaje przeważnie tylko boostery, względnie boxy po jakichś strasznie zawyżonych cenach. Mam nadzieję, że znajdzie się tu jakiś mentor gotowy przybliżyć tajemnice kupowania boxów. Z góry dziękuję za pomoc.
 
Awatar użytkownika
Specu
Moderator
Moderator
Posty: 3303
Rejestracja: sob maja 03, 2008 4:11 pm

Najlepsze metody zdobywania kart

ndz wrz 15, 2013 12:22 pm

Najlepiej jest zainwestować w event deck, któr jest bardzo poprawnie złożony i dopuszcza on opcję rozbudowy. Takim deckiem (zmodyfikowanym w miarę możliwości) można chodzić na FNM-y dodatkowo inwestując w najlepszą opcję do zdobywania kart oraz uczenia się gry - draft. Już po 3 miesiącach regularnego grania będziesz mieć całkiem spory zestaw kart z najnowszych edycji.

Jest to chyba najlepsza opcja na start, bo draft to nic innego jak 3 boosterki wejściowego, dokładnie tyle samo kart dostajesz na wyjściu oraz zdobywasz szlify w grze turniejowej.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości