Zrodzony z fantastyki

Awatar użytkownika
Ungard Handwick
Użytkownik
Użytkownik

Narkotyki

pn wrz 06, 2010 3:37 pm

Witam!
Szukałem jakichś informacji na ten temat poza księgą plugawego mroku, ale poza polterowskimi narkotykami nic wiecej nie widzę.
Mianowicie mam pytanie co do dragów, bo moja postać preferuje tego typu dopalacze, a ja nie do końca wiem o co chodzi z uzależnieniem. Są efekty początkowe i drugorzędne oraz uboczne. Rozumeim że jeśli moja postać ćpa sama to ją rzuty obronne na te efekty nie interesują, ale czy może mi ktoś wytłumaczyć jak się bronić przed uzależnieniem? Najlepiej na przykładnie jakiegoś narkotyku żebym wiedział o co chodzi. :help:

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

Re: Narkotyki

pt wrz 10, 2010 6:41 pm

Zajrzyj do "Władców Mroku". Tam wszystkie te zasady są opisane.
Przed uzależnieniem bronisz się wykonując rzut na Wytrw o ST podanej w opisie narkotyku, jeśli dobrze pamiętam.

Awatar użytkownika
Ancient Lord
Częsty bywalec
Częsty bywalec

Narkotyki

ndz wrz 12, 2010 11:01 am

Narkotyki były jeszcze w jakimś podręczniku do FR, ale głowy nie dam. IMO wystarcza do co jest w Księdze Plugawego Mroku. Ew. sam możesz wykazać inwencję twórczą i wymyślić jakies narkotyki. Ja tak robiłem, ale przecież nie potrzebuję 10 000 różnych dragów. Nie na tym skupia się gra.