Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Khemlish Val'Drach
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1055
Rejestracja: czw gru 01, 2005 6:00 pm

Re: Następne pokolenie - 1400 DR

wt lut 02, 2010 12:21 pm

mam pytanie. Jak się ta para
Calihye + Artemis

i ich dzieci mają do rozstania i usiłowaia zabójstwa. Jak zapewne wiesz ostatecznie Calihye zdradziła Artemisa i usiłowała go zabić. Z tego jakieś dziecko mogło jeszcze wyjść, bo sądzać z treści ksiązki C. chciała mieć dziecko po Artemisie. Wiem to dziwne, ale trzeba przeczytać Drogę Patriarchy by zrozumieć. Raczej nie popełniła też samobójstwa, bo Bregan D'aerthe ma na nią oko pilnując przyokazji miejscowego półswiatka. Można więc powiedzieć, że jest tu szansa.

Ellery + Jarlaxle

Zaś ta para kompletnie nie ma szans na potomstwo. Zwłazcza, że Artemis zabił Ellery po kilku miesiącach znajomości jego i Jarlaxle z panią Komendant. Raczej by zauważowno u niej ciąże. Choć można powiedzieć, że jest szansa raczej na dziecko z innej pary:
Ilnezhara + Jarlaxle

Jest jeszcze jedna para która się nie zgadza z książką.
Jaheira + Khalid

W książce WB Khalid ginie zaś Jaheira wiąże sie z pewnym osobnikie którego imienia nie oprzytocze bo czytałem dawno. Zaś nim się książka zaczyna wiadomo, że tych dwoje (Jaheira i Khalid) nie mają dzieci.
Halisstra Melarn + Ryld Argith

I znowu. Oboje zgineli nim doszło do porodu.
Triel Baenre + Jarlaxle

Sorry. Mroczne elfy są popaprane ale nie dotego stopnia by płodzić dzieci z braćmi i siostrami.
Chyba powinnaś Zi zaznaczyć pary wg "mojej wizji FR".
Ostatnio zmieniony wt lut 02, 2010 12:25 pm przez Khemlish Val'Drach, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Następne pokolenie - 1400 DR

wt lut 02, 2010 12:44 pm

Khemlish Val'Drach pisze:
mam pytanie. Jak się ta para
Calihye + Artemis

i ich dzieci mają do rozstania i usiłowaia zabójstwa. Jak zapewne wiesz ostatecznie Calihye zdradziła Artemisa i usiłowała go zabić. Z tego jakieś dziecko mogło jeszcze wyjść, bo sądzać z treści ksiązki C. chciała mieć dziecko po Artemisie. Wiem to dziwne, ale trzeba przeczytać Drogę Patriarchy by zrozumieć. Raczej nie popełniła też samobójstwa, bo Bregan D'aerthe ma na nią oko pilnując przyokazji miejscowego półswiatka. Można więc powiedzieć, że jest tu szansa.

Ellery + Jarlaxle

Zaś ta para kompletnie nie ma szans na potomstwo. Zwłazcza, że Artemis zabił Ellery po kilku miesiącach znajomości jego i Jarlaxle z panią Komendant. Raczej by zauważowno u niej ciąże. Choć można powiedzieć, że jest szansa raczej na dziecko z innej pary:
Ilnezhara + Jarlaxle

Jest jeszcze jedna para która się nie zgadza z książką.
Jaheira + Khalid

W książce WB Khalid ginie zaś Jaheira wiąże sie z pewnym osobnikie którego imienia nie oprzytocze bo czytałem dawno. Zaś nim się książka zaczyna wiadomo, że tych dwoje (Jaheira i Khalid) nie mają dzieci.
Halisstra Melarn + Ryld Argith

I znowu. Oboje zgineli nim doszło do porodu.
Triel Baenre + Jarlaxle

Sorry. Mroczne elfy są popaprane ale nie dotego stopnia by płodzić dzieci z braćmi i siostrami.
Chyba powinnaś Zi zaznaczyć pary wg "mojej wizji FR".


Dzięki. Wreszcie jakieś uwagi.

Triel + Jarlaxle wyrzucę. My bad. Ellery zamienię na Ilnezharę.

Książki BG nienawidzę, proszę jej tu nie brać pod uwagę. A w grze nie pada nic nt. dzieci. Mogą być, może ich nie być...
Calihye + Artemis pojawiło się tu właśnie dlatego, że słyszałam w internecie (nie przytoczę linka, bo trafiłam na to kiedyś przypadkiem) o takiej możliwości. Drogi Patriarchy nie czytałam, ale to właśnie z tego tomu wzięły się czasem ciekawe dyskusje.
Halisstra + Ryld - jak mieli czas spać razem przez prawie całą WPK... Halisstra nie zginęła, tylko została przemieniona. A Ryld... cóż, jak widzieliśmy w przypadku Kaela, śmierć ojca tu nie przeszkadza.

PS. Czekam na dalsze uwagi.

EDIT: Właśnie znalazłam takie coś (o Valygarze) na FR Wikia.
He married and had a son who grew up to be a wizard and the leader of the Cowled Wizards, instituting a lot of reforms within the organization.
Ostatnio zmieniony wt lut 02, 2010 2:13 pm przez Zireael, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Khemlish Val'Drach
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1055
Rejestracja: czw gru 01, 2005 6:00 pm

Re: Następne pokolenie - 1400 DR

wt lut 02, 2010 3:03 pm

Halisstra + Ryld - jak mieli czas spać razem przez prawie całą WPK... Halisstra nie zginęła, tylko została przemieniona. A Ryld... cóż, jak widzieliśmy w przypadku Kaela, śmierć ojca tu nie przeszkadza.

Tylko elfy nie robią dzieci odrazu. Byli za krótko ze sobą. To nie ludzie. Zwróć uwage, że cały związek trwał nie cały miesiąc. Może 2.
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Następne pokolenie - 1400 DR

pn lut 22, 2010 11:18 am

Dodałam dwie pary. Czekam na uwagi.
 
Awatar użytkownika
Rodriguez
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1252
Rejestracja: wt lip 14, 2009 8:23 pm

Re: Następne pokolenie - 1400 DR

pn lut 22, 2010 11:46 am

W książce WB Khalid ginie zaś Jaheira wiąże sie z pewnym osobnikie którego imienia nie oprzytocze bo czytałem dawno. Zaś nim się książka zaczyna wiadomo, że tych dwoje (Jaheira i Khalid) nie mają dzieci.


Chodzi o Abdela Adriana, o ile dobrze pamiętam. Bez urazy, ale nie sugerowałbym się takim chłamem. Książka,choć beznadziejna, wryła mi się w pamięć grubą kursywą jako sztandarowy przykład czegoś, co należy omijać szerokim łukiem x(

Btw czy Ilnezhara nie jest aby jedną z tych smoczych sióstr, występujących w "Promise of the witch king"? Jeżeli tak, to muszę nadrobić zaległości o_O
Ostatnio zmieniony pn lut 22, 2010 11:47 am przez Rodriguez, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Następne pokolenie - 1400 DR

pn lut 22, 2010 8:06 pm

Sakhuul pisze:
Chodzi o Abdela Adriana, o ile dobrze pamiętam. Bez urazy, ale nie sugerowałbym się takim chłamem. Książka,choć beznadziejna, wryła mi się w pamięć grubą kursywą jako sztandarowy przykład czegoś, co należy omijać szerokim łukiem x(

Btw czy Ilnezhara nie jest aby jedną z tych smoczych sióstr, występujących w "Promise of the witch king"? Jeżeli tak, to muszę nadrobić zaległości o_O


Nie wspominaj tego chłamu!!! Sorry, nie mogłam się powstrzymać. Na palcach jednej ręki można policzyć dobre rzeczy w tej "książce".

Ilnezhara jest jedną z tych sióstr. Druga nazywała się chyba Tazmikella.

Dopisałam linki do kilku.
 
Awatar użytkownika
Khemlish Val'Drach
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1055
Rejestracja: czw gru 01, 2005 6:00 pm

Re: Następne pokolenie - 1400 DR

pn lut 22, 2010 8:08 pm

Tak. To ona.

A co do chłamu
Chodzi o Abdela Adriana, o ile dobrze pamiętam. Bez urazy, ale nie sugerowałbym się takim chłamem. Książka,choć beznadziejna, wryła mi się w pamięć grubą kursywą jako sztandarowy przykład czegoś, co należy omijać szerokim łukiem x(

Lady P. też się oberwało. Ale jako szanujący cudzą pracę pisarz nie oleje cudzej pracy jak by jej nie było.
I uwierz że są większe chłamy.
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Następne pokolenie - 1400 DR

śr lut 24, 2010 2:16 pm

Do indeksu dodałam oznaczenia par/dzieci oficjalnych i nieoficjalnych. Mam nadzieję, że to wyjaśnia parę spraw. Jeśli są jakieś wątpliwości, proszę pytać.
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Następne pokolenie - 1400 DR

wt mar 02, 2010 1:04 pm

Dwie nowe pary. Czekam na uwagi. Jeśli jakieś będą, dostaniecie przygotowaną dwójkę dzieci [Keya + Dexon oraz Brielbara + Coran].
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Następne pokolenie - 1400 DR

czw kwie 01, 2010 2:24 pm

Dwie nowe pary w sekcji Inne, obie oficjalne.
 
Awatar użytkownika
Deithwen_Addan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 348
Rejestracja: pn sty 21, 2008 5:43 pm

Re: Następne pokolenie - 1400 DR

czw kwie 01, 2010 4:21 pm

Jeżeli chodzi o Vasena Cale, to ja widziałbym go jako postawnego młodzieńca o czarnych włosach, ciemnych albo szarych oczach, trenowanego przez ojca na wojownika/łotrzyka z pewnym dodatkiem magii. Rozpiska, może trochę zawyżona, biorąc poprawkę na wiek, to wojownik4/łotrzyk1/zaklinacz2. Spokojny, rozważny, wyważony, małomówny, cichy, zamknięty w sobie, rozczulający się na widok niziołków... Charakter N, może PN.
A przy okazji pozwoliłem sobie napisać do Paula Kempa z pytaniem, jak sam widzi tą postać (w końcu będzie jednym z bohaterów nowej trylogii Kempa); gdy odpisze, wrzucę tutaj.

Jeżeli chodzi zaś o potencjalnego potworka, znaczy bachorka, znaczy dzieciaka Ilsevele i Fflara Stardrowa, to niezależnie, jaki elfi pomiot z tego wyjdzie (obstawiam dzikiego elfa), będzie wysoki, postawny, raczej w typie miecznika niż łucznika, choć również z domieszką magii (może eldrich knight, jeśli dobrze kojarzę klasę podstawową - połączenie okrojonego wojownika z okrojonym zaklinaczem). Taki trochę Kmicic - znakomity szermierz (pewnie odziedziczy Keryviana, choć ja dałbym mu rapier), gorąca głowa, awanturnik, a jednocześnie wymuskany paniczyk z dobrego domu, o niezwykłych, królewskich wręcz manierach :razz: , znakomity tancerz, mandolinista :D (może jakieś poziomy barda). Niespokojny duch, mimo olbrzymiej miłości do mamusi raczej nie będący jakoś bardzo przywiązany do Cormanthyru. Charakter CN.
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Następne pokolenie - 1400 DR

czw kwie 01, 2010 6:08 pm

Wielkie dzięki, Deithwen. Może masz pomysły na kogoś innego?
 
Awatar użytkownika
Radnon
Szef działu
Szef działu
Posty: 4461
Rejestracja: czw maja 06, 2004 3:35 pm

Następne pokolenie - 1400 DR

śr kwie 14, 2010 12:30 am

Od jakiegoś czasu nie pisałem w tym temacie, ale uznałem, że dobrze będzie coś napisać (a przy okazji wrócić nieco do wątków z początków dyskusji). Zatem do rzeczy:
Zireael pisze:
Amnestria + Elaith (tj. zaginiony książę Evermeet) (O)

O tej postaci wiemy oczywiście bardzo niewiele, ale na Candlekeep (w wypowiedziach Elaine Cunningham) można odnaleźć wziamkę, że o istnieniu tej postaci wiedzieli jedynie (poza Amnestrią oczywiście) Bran, Lamruil, Khelben, Laeral i Danilo. Natomiast Elaith nigdy się o tym nie dowiedział. W tej sytuacji najbardziej prawdopodobne wydaje się, że początkowo syn ów wychowywany był przez Harfiarzy/Księżycowe Gwiazdy na zlecenie Czarnokija i jego żony, a następnie wyjechał zapewne razem z Lamruilem do tworzonego północnego królestwa elfów gdzie dorastał.

A jaki będzie z charakteru? Stawiałbym na osobę o dość bezpośrednią, zdecydowaną, a może nawet nieco porywczą, szybko podejmującą decyzję (czasem nawet za szybko i pod wpływem emocji) posiadającą silne poczucie wolności, żyłkę podróżnika i odkrywcy, ale raczej bez arogancji i bezwględności Elaitha. Generalnie to indywidualista, można powiedzieć, że idealny kandydat na poszukiwacza przygód.

Co do mechaniki to nie przepadam za zamykaniem postaci w jej ramach, ale gdyby miał tworzyć jakiś szeroki szkic to byłby to wojownik z chaotycznym dobrym charakter. Charakter byłby tu głównie wynikiem przebywania wśród Harfiarzy, ale też jego przodkowie, choć będący raczej outsiderami w elfim społeczeństwie mieli zasadniczo dobre intencje i motywy.
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Następne pokolenie - 1400 DR

śr kwie 14, 2010 9:08 pm

Dzięki Radnon. Jeszcze tylko jedna uwaga do "zaginionego księcia". Na forum Wizards jedna osoba miała pomysł, żeby był to zaklinacz. Co wy o tym sądzicie?
 
Awatar użytkownika
Radnon
Szef działu
Szef działu
Posty: 4461
Rejestracja: czw maja 06, 2004 3:35 pm

Następne pokolenie - 1400 DR

pt kwie 16, 2010 7:06 pm

Pomysł z zaklinaczem jest całkiem ciekawy, a biorąc pod uwagę niewielką liczbę znanych zaklinaczy w Krainach to nawet bardzo ciekawy. Szczerze mówiąc nie widzę jednak powodów z czego miałby ta moc zaklinacza wynikać, w sumie ani Z`Beryl ani Elaith jakoś specjalnie dużo z magią wspólnego nie mieli (tak wiem, że Wąż to woj/czar, ale w książkach zawsze mi wyglądał na wojownika połamanego z łotrzykiem, a nie maga). Stąd też mój pomysł na jakąś postać bardziej walczącą niż czarującą.
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Następne pokolenie - 1400 DR

czw cze 10, 2010 11:43 am

Zaktualizowano indeks - pojawiły się linki do zaginionego księcia, a także Vasena Cale. Pozostałe linki również powinny już działać.

Czekam na następne pomysły...
Zi

P.S. Dodano jedną nową parę - Gaerradh + Methrammar Aerasume.
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Następne pokolenie - 1400 DR

śr lip 07, 2010 7:38 pm

Mam już mechaniczny pomysł na dziecko Haer'dalisa: ND kobieta mieniak Brd 1/Zak 11. Już nawet jest gotowa rozpiska mechaniczna. Zostaje kłopot - kto ma być jej matką? Do tej pory robiłam parę Imoen + Haer'dalis, ale Brilchan mi kiedyś zwrócił uwagę w opowiadaniu, że niezbyt pasują jego zdaniem... Macie inny pomysł?

Aha, prośba o uwagi i idee ogólne wciąż obowiązuje!
Zireael
 
Awatar użytkownika
shakh
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 207
Rejestracja: pn mar 01, 2004 2:38 am

Re: Następne pokolenie - 1400 DR

śr lip 07, 2010 11:10 pm

Zireael pisze:
kto ma być jej matką? (...) Macie inny pomysł?


Aerie??
P.S. a co z dzieckiem głownego bohatera i Viconi De'Vir?? wg. gry mieli potomka (syna) po ich romansie... Ja propouję osobiście półelf (drow) wjk1/ Kpn 12 (shar lub lepiej jakieś dobre bóstwo)/ hierofanta 5...
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Następne pokolenie - 1400 DR

czw lip 08, 2010 12:46 pm

shakh pisze:
Zireael pisze:
kto ma być jej matką? (...) Macie inny pomysł?


Aerie??
P.S. a co z dzieckiem głownego bohatera i Viconi De'Vir?? wg. gry mieli potomka (syna) po ich romansie... Ja propouję osobiście półelf (drow) wjk1/ Kpn 12 (shar lub lepiej jakieś dobre bóstwo)/ hierofanta 5...


Dzięki za przypomnienie o synu Viconii. Mogę zrobić.
Aerie + Haer'dalis == 8) 8) 8) 8) Thx.
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Następne pokolenie - 1400 DR

śr lip 21, 2010 4:53 pm

Zaktualizowano listę. Czekam na pomysły. Dziecko Aerie i Haer'dalisa będzie już niedługo.
P.S. Co myślicie o tym: http://www.fanfiction.net/s/3866564/1/Children_of_the_Gate
i tym: http://www.fanfiction.net/s/3323391/1/Sand_and_Water?
 
Awatar użytkownika
[email protected]
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 219
Rejestracja: pn paź 16, 2006 9:51 am

Re: Następne pokolenie - 1400 DR

pt lip 23, 2010 7:02 am

Hmm chodzi ci o dzieci Jaheiry i Aerie z bohaterem BG? Tudzież innych z możliwych towarzyszek jak np Viconia?

Problem z tym jest taki że istnienie jednego wyklucza istnienie innnych, no chyba że nasz bohater wdał się dzielnie w swego ojca dziecioroba :P. Fakt że one się szczerze niecierpiały i raczej trudno było mieć je w drużynie razem dłużej niż kilka dni ( a co dopiero na okres umożliwiający romans) też nie pomaga. (Z tego powodu niecierpię Aerie - do dziś nie zapomnę tej traumy,- jestem w trakcie pierwszej walki z wampirami a ona strzela focha i odchodzi bo Jaheiry się pozbyć nie chciałem - potrzebowałem ich obie by sobie poradzić z walką i leczeniem. I jeszcze te jej emoszlochy. Przy niej Drizzt to twardziel ze zdrowym podejściem do życia :P)

No i w twojej FF Si jest tym bohaterem a reszta Bhaalspawn wyginęła więc raczej odpada ( no niby magia może wszystko ale Si raczej nie miała lesbo zapędów ^^ )

Natomiast co do ciekawych par co powiecie na .... Kelemvor Lyonsbane x Midnight
Przed ascendacją byli przyjaciółmi - i chyba nawet czymś więcej, a przyjaźń i dobre stosunki zachowały się nawet po niej.
Fakt że ewentualny potomek prawdopodobnie zostałby poczęty jeszcze przed zostaniem bogami ( urodzony gdzieś przed lub w trakcie zostawania) daje spore pole popisu co do rasy klasy czy zdolności. Jak sądzicie byłoby to możliwe? - powieści niestety nie czytałem - bazuję na info z FRCS i krótkich streszczeniach.
 
Awatar użytkownika
Deithwen_Addan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 348
Rejestracja: pn sty 21, 2008 5:43 pm

Re: Następne pokolenie - 1400 DR

pt lip 23, 2010 9:04 am

[email protected] - to może rozpisać jeszcze potencjalne dziecko Lathandera i Chauntei? Jakiś, ja wiem, solar wojownik/bard/druid... Albo pogrobowca Helma i Murdane?

Zi, coś Ci obiecałem. Pamiętam. Wrzucę tu bardzo wkrótce...

Jeśli chodzi o komentarze, to postaci jak zwykle ciekawe, klimatyczne, dobrze rozpisane (chyba); ciężko jednak o opinię, gdyż nie wszystkie znam :razz:
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Następne pokolenie - 1400 DR

pt lip 23, 2010 2:04 pm

Deithwen_Addan pisze:
[email protected] - to może rozpisać jeszcze potencjalne dziecko Lathandera i Chauntei? Jakiś, ja wiem, solar wojownik/bard/druid... Albo pogrobowca Helma i Murdane?

Zi, coś Ci obiecałem. Pamiętam. Wrzucę tu bardzo wkrótce...

Jeśli chodzi o komentarze, to postaci jak zwykle ciekawe, klimatyczne, dobrze rozpisane (chyba); ciężko jednak o opinię, gdyż nie wszystkie znam :razz:


Dzieci bóstw - wielkie no no. Bo możnaby tak ciągnąć koncepty w nieskończoność. Bez przesady. Bhaalspawn i Si wystarczą.
Deithwen - miło cię znów widzieć :P I dobrze, że pamiętasz, że obiecałeś. Bo ja zapomniałam. :D :D :D

@ stachndz: Tak, chodzi o dzieci protagonisty z Aerie/Viconią. Tyle że w tym przypadku można zastąpić słowo protagonista słowami "Pomiot Bhaala" i tak samo wszystko się zgadza. Kto powiedział, że wszystkie Bhaalspawny wyginęły? A nawet jeśli, to że nie było wcześniej dzieci?
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Następne pokolenie - 1400 DR

ndz sie 01, 2010 10:34 am

Deithwen - czekam na to, co obiecałeś :razz:

Dziś wyjeżdżam na 2 tygodnie, ale mam nadzieję, że nie przeszkodzi wam to w podrzucaniu swoich teorii i pomysłów...
Zi
 
Awatar użytkownika
shakh
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 207
Rejestracja: pn mar 01, 2004 2:38 am

Następne pokolenie - 1400 DR

ndz sie 01, 2010 5:15 pm

czekam na dzieciaka Viconi :D
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Następne pokolenie - 1400 DR

pn sie 02, 2010 7:34 pm

shakh pisze:
czekam na dzieciaka Viconi :D


Nie mam ze sobą podręczników, ale postaram się napisać jego opis fabularny, ponieważ mam już koncept. Jak wrócę, powinniście go dostać.
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Następne pokolenie - 1400 DR

pn sie 16, 2010 10:33 am

Wróciłam z wyjazdu. Zaktualizowałam indeks. Partnerem Imoen jest teraz Kelsey (ten z moda do BGII).

Niedługo powinniście dostać następujące postacie:
Alaum (syn Viconii i Pomiotu), Shanali Entreri, Ariemlinda Arunsun, Aubric Nihmedu II, Raelis (córka Aerie i Haer'dalisa).
 
Awatar użytkownika
Radnon
Szef działu
Szef działu
Posty: 4461
Rejestracja: czw maja 06, 2004 3:35 pm

Następne pokolenie - 1400 DR

sob sie 21, 2010 9:44 am

Zireael pisze:
nieznana nam z imienia elfka (żona Fflara) + Fflar (O)

W prologu do "Opuszczonego Domu" jest podane imię żony Fflara - Sorenna.

Zireael pisze:
Ariemlinda Arunsun

Pozostałych z najnowszej listy jestem w stanie mniej więcej zidentyfikować, ale przyznaję, że tą postać jakoś trudno mi umiejscowić. Czyje to jest dziecko?
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Następne pokolenie - 1400 DR

sob sie 21, 2010 10:46 am

Aha. Dzięki, musiałam przeoczyć.
Ariemlinda to siostra Krehlana. Chyba nigdzie nie ma podanego oficjalnie imienia, więc nazwałam ją po matce Khelbena Arunsuna.
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Następne pokolenie - 1400 DR

wt sie 24, 2010 11:20 am

Zaktualizowano indeks.
Raelis oraz syn Viconii są już w wątku "Dom Vrinn"!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości