Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Następne pokolenie - 1400 DR

pt wrz 24, 2010 11:25 am

Zaktualizowano indeks, w wątku "Dom Vrinn" pojawiła się trójka nowych dzieci z Następnego pokolenia.
 
Awatar użytkownika
shakh
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 207
Rejestracja: pn mar 01, 2004 2:38 am

Następne pokolenie - 1400 DR

pt wrz 24, 2010 9:40 pm

Mam pewne zastrzeżenia co do Q’arlynd'a Melarn - otóż w drugim tomie "wojen pajęczej..." jest wyraźnie napisane że użył czaru objawień do zlikalizowania portalu w wiszącej wieży. Taki czar należy do domeny księżyca którą obdarza m.in. Eilistrae i Selune. uwzględnij to w jego statystykach.
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Następne pokolenie - 1400 DR

sob lis 27, 2010 9:53 am

shakh pisze:
Mam pewne zastrzeżenia co do Q’arlynd'a Melarn - otóż w drugim tomie "wojen pajęczej..." jest wyraźnie napisane że użył czaru objawień do zlikalizowania portalu w wiszącej wieży. Taki czar należy do domeny księżyca którą obdarza m.in. Eilistrae i Selune. uwzględnij to w jego statystykach.


Nie wydaje mi się, żeby był to czar objawień. Po prostu czar, którego Pharaun nie znał.

Wracając do tematu - dalsze uwagi czy też wasze propozycje dzieci z "Następnego pokolenia" bardzo by się przydały!
 
Awatar użytkownika
shakh
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 207
Rejestracja: pn mar 01, 2004 2:38 am

Re: Następne pokolenie - 1400 DR

sob lis 27, 2010 11:52 am

Zireael pisze:
shakh pisze:
Mam pewne zastrzeżenia co do Q’arlynd'a Melarn - otóż w drugim tomie "wojen pajęczej..." jest wyraźnie napisane że użył czaru objawień do zlikalizowania portalu w wiszącej wieży. Taki czar należy do domeny księżyca którą obdarza m.in. Eilistrae i Selune. uwzględnij to w jego statystykach.


Nie wydaje mi się, żeby był to czar objawień. Po prostu czar, którego Pharaun nie znał.


To napewno był czar objawień Pharaun wiedział to dzięki pierścieniowi Sorcere - proponuję jednak zmodyfikować
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Następne pokolenie - 1400 DR

czw gru 02, 2010 11:58 am

Obiecałam, że Q'arlyndem się zajmę.

A na razie: dwoje dzieci Alei Dahast i Baerauble'a Etharr pojawiło się w wątku "Dom Vrinn".
 
Awatar użytkownika
shakh
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 207
Rejestracja: pn mar 01, 2004 2:38 am

Re: Następne pokolenie - 1400 DR

ndz gru 05, 2010 8:10 pm

Zireael pisze:
Obiecałam, że Q'arlyndem się zajmę.


Miałeś go zmodyfikować o klasę objawień czekam... i nic. proponuję do jego 24 lvl'u dodać z 5 - 7 poz klasy kapłana Eilistraee nie zaszkodzi mu to zbytnio w karierze WME...
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Następne pokolenie - 1400 DR

ndz gru 05, 2010 8:32 pm

Napisałam, że zrobię to, nie napisałam, kiedy. Po prostu zobaczymy, na ile pozwolą mi studia w najbliższym czasie.
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Następne pokolenie - 1400 DR

pt gru 31, 2010 11:22 am

Dopisano jeszcze dwie pary...

Shandril Shessair + Narm Tamaraith (N)
Alusair Obarskyr + jeden z Ostrzy (N)


Czekam na pomysły dotyczące Następnego pokolenia.

PS. Dziecko Myrmeen Lhal i Vangerdahasta okazało się być sporym wyzwaniem, więc niestety szybko go nie opiszę.
 
Awatar użytkownika
Zirnitra
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 104
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 11:05 pm

Re: Następne pokolenie - 1400 DR

pt gru 31, 2010 11:57 am

Zireael pisze:
PS. Dziecko Myrmeen Lhal i Vangerdahasta okazało się być sporym wyzwaniem, więc niestety szybko go nie opiszę.

Myślałem trochę nad tym jakie ono mogłoby być ( poniekąd sam o nim przypomniałem). Mogę podrzucić kilka wskazówek - jak wg mojej wizji mogłoby to wyglądać, może ci się spodobają, tylko nie wiem czy dać tu czy wysłać ci na priv.
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Następne pokolenie - 1400 DR

pt gru 31, 2010 12:17 pm

Może być tu, wtedy inni też mogą się wypowiedzieć na temat Twoich pomysłów.
 
Awatar użytkownika
Zirnitra
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 104
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 11:05 pm

Re: Następne pokolenie - 1400 DR

wt sty 11, 2011 4:35 pm

Obiecywałem że podeślę mój pomysł na potomka Vangy' ego i Myrmeen Lhal. Miałem to zrobić wcześniej, no ale sami rozumiecie, Nowy rok a do tego nawał pracy na głowie.
poniżej rys fabularny:

„Matka pełniąca obowiązki władczyni Arabell nie mogła mu/jej poświęcić pełni uwagi, mimo to kochała go/ją na tyle by przymykać oko na jego/jej niedociągnięcia i wybryki. W związku z czym przez większość czasu wychowywała go/ją służba i (gdy tylko był/a na tyle duży by się wymykać z pałacu) znajomi z ulic i zakamarków rodzinnego miasta. Mimo usilnych zabiegów matki, która starała się zapewnić mu/jej magiczne wykształcenie godne potomka nadwornego maga, Charname nie został/a czarodziejem. Prawdopodobnie wynikało to jednak raczej z potrzeby wyjścia z cienia ojca i braku chęci, niż braku talentu. Wykazywał/a za to całkiem niezłą biegłość we władaniu bronią szkoląc się pod okiem znajomych matki lub zdobywając doświadczenie na własnej skórze podczas nocnych eskapad. Czas poświęcony nauce Sztuki nie poszedł jednak całkiem na marne – wiedza ta jest przydatna nie tylko do rzucania zaklęć, ale również gdy staje się oko w oko z jej użytkownikami i szuka się skutecznych sposobów ich zwalczania nieco bardziej konwencjonalnymi metodami (czyli np. ciosem miecza). Złowieszcze sąsiedztwo imperium Pomroku sprawiło że miał/a on/ona okazję wykorzystywać je nie raz, zarówno podczas kariery poszukiwacza przygód służącego swoimi umiejętnościami Cormyrowi, jak i wówczas, gdy przejął/przejęła stanowisko Lorda Arabell po matce.”

Natomiast co do klas sądzę że mogłoby to wyglądać tak: RogueX(z jeden poziom , można ew. zastąpić tropicielem)/Coś walczącegoX(woj lub tropiciel lub warblade czy knight, ew mieszanka którychś z tych)/Occult slayerX(z Complete warrior).

Jeżeli wśród klas walczących będzie przynajmniej jeden poziom, trp (lub gdy zastąpimy nim łotrzyka) to proponuję na ulubionego wroga :
-Organizacja: Pomrok (wiadomo - a organizacje też można dawać)
-Źli przybysze (pomroki to przybysze a wielu z nich jest złych, pomysł zaczerpnięty z opisu Przykładowego pomroka Z FRCS -jest tam że jego broń z właściwością zguby złych przybyszów działa na nich skutecznie i dlatego jego rodacy się go boją), poza tym mogą mieć oni wiele sług będących złymi przybyszami więc też się przyda
-Nieumarli - cienisty splot wspiera nekromancję i iluzję - no i cienie to też nieumarli nie mówiąc że i wśród pomroków znajdzie się pewnie jakiś licz czy wampir
- magowie cienistego splotu (mag to dosyć szeroka kategoria bo i kapłanów można by tam wrzucić i nie do końca zgodna z mechaniką- no ale zawężając do cienistego splotu powinno być ok - i będzie pasować fabularnie).

Z klas prestiżowych można by oprócz Occult slayera dorzucić z poziom, dwa rycerza purpurowego smoka.
Ostatnio zmieniony wt sty 11, 2011 6:06 pm przez Zirnitra, łącznie zmieniany 5 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Następne pokolenie - 1400 DR

czw mar 29, 2012 9:52 am

Postanowiłam powrócić może do tego projektu w chwili wolnego czasu. Chętnie bym rozpisała dziecko Jaheiry i Khalida... albo Myrmeen Lhal i Vangerdahasta...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości