Zrodzony z fantastyki

 
Visten
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: pt cze 08, 2007 7:21 pm

Niebieski - co pozmieniać

sob cze 16, 2007 11:27 pm

Witam. Chciałem przedstawić Wam mój deck do gry towarzyskiej z kolegami i spytać, co można by w nim zmienić by wszystko ładnie pasowało i sprawnie działało. Oto co mam obecnie

Creatures:

[mtg=Phantom_Warrior]Phantom Warrior[/mtg] x4
[mtg=Prodigal_Sorcerrer]Prodigal Sorcerer[/mtg] x1
[mtg=Wind_Drake]Wind Drake[/mtg] x2
[mtg=Daring_Apprentice]Daring Apprentice[/mtg] x1
[mtg=Ertai,_Wizard_Adept]Ertai, Wizard Adept[/mtg] x1 (chcę dodać, obecnie nie posiadam)
[mtg=Kira,_Great_Glass-Spinner]Kira, Great Glass-Spinner[/mtg] x1
[mtg=Thalakos_Mistfolk]Thalakos Mistfolk[/mtg] x2
[mtg=Ornithopter]Ornithopter[/mtg] x4


Instants & sorcery

[mtg=Counterspell]Counterspell[/mtg] x4
[mtg=Mana_Leak]Mana Leak[/mtg] x4
[mtg=Rewind]Rewind[/mtg] x2
[mtg=Boomerang]Boomerang[/mtg] x2
[mtg=Wash_out]Wash out[/mtg] x1
[mtg=Annul]Annul[/mtg] x1
[mtg=Briber]Bribery[/mtg] x2
[mtg=High_Tide]High Tide[/mtg] x1

Enchantment

[mtg=Sigil_of_sleep]Sigil of sleep[/mtg] x2

Artifact

[mtg=Isochron_Scepter]Isochron Scepter[/mtg] x1 (chcę dodać jeszcze 1 lub 2)
[mtg=Aether_Vial]Aether Vial[/mtg] x3
[mtg=Meekstone]Meekstone[/mtg] x1


Moja idea na grę tym deckiem jest następująca:

Ornithoptery mają na celu pomóc mi przeżyć pierwszych parę tur kiedy na stole nie będę miał praktycznie nic poza landami. Aether Vial powinien wyjśc jak najszybciej, najlepiej w 1 turze (dlatego myślę, żeby dodać jeszcze 1 by mieć dużą szansę na wyjęcie go w początkowej ręce) i zbierać counterki do 3 tury by móc wrzucać moje stworki (każdy ma koszt w manie 3). Następnie systematycznie pogryzac przeciwnika albo nieblokowalnymi albo latającymi stworami cały czas kontrolując sytuację na stole przy użyciu kontr i boomerangów. Ewentualnie wpuszczać przeciwnikowi stwory a następnie odsyłać je korzystając z Sigil of sleep.

Jakie są Wasze opinie na ten temat, co można by zmienić w użytych przeze mnie kartach? Jak ewentualnie przerobić ten deck by zachować moją ideę ale jakoś to wszystko usprawnić. Zaznaczam, że nie chcę wydać fortuny na karty ani miesiącami szukać za jakimiś unikatami

z góry dziękuję za pomoc :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości