Zrodzony z fantastyki

  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
 
Awatar użytkownika
KhameirSarin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 966
Rejestracja: czw lut 10, 2005 6:37 pm

śr maja 10, 2006 4:27 pm

Ale Ty się stary robisz

a chcesz doświadczyć przemocy w miejscu pracy?? :>
SethBahl pisze:
BTW. Jade, ale sobie datę zawitania na Poltera wybrałaś... ;P

Jak przyjmowałem Jade do red to sie uśmiałem juz z tej daty :)
Jade Elenne pisze:
Ano. Sama nie wiem czemu i tutaj o tym nie napisałam

Wiesz, starzejesz sie, skleroza i te sprawy...

RG, & co. THX :)
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

śr maja 10, 2006 4:34 pm

KhameirSarin pisze:
a chcesz doświadczyć przemocy w miejscu pracy?? :>

"Co mi zrobisz jak mnie złapiesz?" :P

KhameirSarin pisze:
Jak przyjmowałem Jade do red to sie uśmiałem juz z tej daty :)

Bo się wyrejstruję i zarejstuję spowrotem 20 Lutego :P
 
Awatar użytkownika
KhameirSarin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 966
Rejestracja: czw lut 10, 2005 6:37 pm

śr maja 10, 2006 4:45 pm

SethBahl pisze:
Bo się wyrejstruję i zarejstuję spowrotem 20 Lutego

a co to za data? :>
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

śr maja 10, 2006 5:09 pm

KhameirSarin pisze:
a co to za data? :>

Już zapomniał no... ech... latka robią swoje :P
Sej(ed)i oczywiście ;P
 
Awatar użytkownika
Venomus
Z-ca szefa działu
Z-ca szefa działu
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 11, 2005 10:29 pm

śr maja 10, 2006 8:19 pm

Łe! Lepiej późno niż wcale! Wszystkiego Najlepszego i szczęścia w życiu!! Sarin. Obyś dalej nam modował ku chwale Poltera!... :)
 
Awatar użytkownika
Ivelio
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 228
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 7:45 pm

czw maja 11, 2006 2:06 pm

Patrz wyżej.
:razz:
 
Awatar użytkownika
Jade Elenne
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1264
Rejestracja: pn maja 09, 2005 4:39 pm

czw maja 11, 2006 7:10 pm

KhameirSarin pisze:
Wiesz, starzejesz sie, skleroza i te sprawy...

Ekhm.... Ty mnie chyba ze sobą pomyliłeś, Dziadku :razz: Ja tu jestem najmłodsza z rocznika '90 :razz:

Co do uśmiania się: ja też się uśmiałam kiedy zdradziłeś datę urodzin. Heh..przypadek czasami bywa fajny :wink:


Sarin się nam starzeje. Już mu kości skrzypią, artretyzm doskwiera... :wink: A o Far-Mazonie to już w ogóle nie można wspominać...wiek iście emerytalny :razz:
 
Awatar użytkownika
MadMill
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 239
Rejestracja: śr mar 03, 2004 6:25 pm

pn maja 22, 2006 6:54 pm

Ej no ludziska jak tam wasza maturka? Bylo tak straznie?
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

pn maja 22, 2006 6:58 pm

Że ten angielski ustny dzisiejszy niby, tak?
Blah.
Beznadzieja. Spałem w nocy 3h (ach te "ważniejsze rzeczy na głowie" :P) i wogóle nie mogłem sie skupić na maturze :/. 15/20.
 
Awatar użytkownika
Jade Elenne
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1264
Rejestracja: pn maja 09, 2005 4:39 pm

śr maja 24, 2006 5:48 pm

Oceniałeś swoje szanse na 20/20 jak sądzę? A jaki dostałeś temat?
 
Awatar użytkownika
Keys
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: ndz lut 26, 2006 10:20 am

śr maja 24, 2006 7:33 pm

Witam w klubie zawiedzionych... 14/20 z angielskiego :cry: . Jutro se na niemieckim odbije, jak nie dostanę min. 18 to... będę zły.
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

śr maja 24, 2006 9:24 pm

Matura ustna w zasadzie nikogo nie obchodzi i nigdzie nie jest wliczana - jako nieobiektywna. Generalnie jest po to żeby ją zdać, a wynik to już jest kwestia twoich indywidualnych ambicji. Blah.
 
RG

sob wrz 23, 2006 7:30 pm

Seth - przegoniłeś mnie z postami. Niedobry Seth.

A na jaką sensowną uczelnie chcesz iść?
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

sob wrz 23, 2006 7:47 pm

Luzikiem bym sie pewnie do Szczecina dostał, do Torunia pewnie też. Nie, nie mówie o UJ'cie ;)
 
Awatar użytkownika
Jade Elenne
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1264
Rejestracja: pn maja 09, 2005 4:39 pm

sob wrz 23, 2006 8:01 pm

Heh, w razie czego zapraszamy na AP :razz:


A moje wakacje już się skończyły <krzywi się i pokazuje język Sethowi>
 
Awatar użytkownika
Rewan
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 236
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 8:45 pm

sob wrz 23, 2006 8:05 pm

Ja to się ucze ciągle w gimnazjum ale już niedługo wychodze z niego. No i musze się zastanowić nad wyborem liceum. Nie wiem czy iść tu w moim mieście (blisko ale słabe) czy iść gdzieś po za nim.

Wakacje zakończone i powróciła nie zmieniająca się szkoła.
 
Awatar użytkownika
Jade Elenne
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1264
Rejestracja: pn maja 09, 2005 4:39 pm

sob wrz 23, 2006 8:16 pm

No cóż...u mnie w mieście są dwa licea (plus kilka profilowanych + kilka techników + zawodówka), a mnie coś podkusiło, żeby iść dalej. Uczę się 33 km od domu, mieszkam w internacie, własne miasto widzę tylko w weekendy...ech


Wszystko zależy od tego, jak uczysz się sam. Poza tym liceum w innym mieście oznacza zwiększone koszty (dojazdy, ew. internat), no i znacznie mniej wolnego czasu. Na jaki w ogóle profil się wybierasz?
 
RG

sob wrz 23, 2006 8:24 pm

A czy warto Jade?
 
Awatar użytkownika
Jade Elenne
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1264
Rejestracja: pn maja 09, 2005 4:39 pm

ndz wrz 24, 2006 2:26 pm

Sama nie wiem... Faktem jest, że lubiłam sobie w gimnazjum bimbać. Tutaj niestety trzeba się do nauki przykładać, co boleśnie uświadomiły mi pierwsze oceny. Jeśli Reevie uczyć się lubi i uważa, że sobie poradzi - może startować dalej. Ale wtedy - szczególnie na początku - jest ciężko.
 
Awatar użytkownika
Rewan
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 236
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 8:45 pm

ndz wrz 24, 2006 3:59 pm

A więc ja jestem lepszy z przedmiotów scisłych i uczyć się nie za bardzo lubie chodź coraz więcej to robie z powodów wszystkim nam znanych. Do liceum chce iść ogólniaka no ale jak już to albo w moim mieście albo do Poznania (60km. od mego miasta) i tam iść w ślady brata i siostry, którzy dojeżdżali codziennie autobusem. Lecz oni bardziej się przykładali do nauki i mieli z reguły lepsze oceny i nie jestem pewien czy sobie poradze. Więc mam ciężki orzech do zgryzienia. Albo teraz w ostatnim roku gimnazjum się przyłoże i sprawdze moje możliwości albo postaram się mieć jak największe oceny i pójde do szkoły w moim mieście.
 
Awatar użytkownika
rincewind bpm
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1931
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 5:24 pm

ndz wrz 24, 2006 5:52 pm

Cóż, kolejnym plusem życia w mieście jest to, że do szkoły mam na rowerze z 10 minut, autobusem z 15, a na dodatek rano może mnie ojciec podwozić...
Jade Elenne pisze:
Na jaki w ogóle profil się wybierasz?

Ja na szczęście nie miałem tego problemu - moja szkoła jest bezprofilowa :) Fakultety wybierasz w drugiej klasie.

A tak z ciekawości: od ilu tych głupawych punkciów (tych co ich było 200 do zdobycia) można było się dostać do twojego liceum i do tego słabszego w twoim miescie? Tak pytam, bo wiem od ilu się dostawało do przyzwoitego liceum w Warszawie, ale nie wiem jak gdzie indziej.
 
Awatar użytkownika
Jade Elenne
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1264
Rejestracja: pn maja 09, 2005 4:39 pm

ndz wrz 24, 2006 6:10 pm

ReWaN - heh, ja też sobie obievywałam, że ssię w trzeciej klasie wezmę za naukę. Pominę milczeniem jak to wyszło...


Co do punktów: zależy od klasy. W tym roku najwięcej trzeba było mieć, żeby dostać się do klasy humanistycznej - powyżej 140. Najmniej do mat-inf-geo: coś koło 128
W moim mieście po pierwszej rekrutacji dostały sie osoby, które miały bodajże 104 czy 105pkt. Ale sporo "lepsiejszych" się przeniosło i dostały się potem nawet osoby, które miały z 10 pkt mniej.
 
Awatar użytkownika
rincewind bpm
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1931
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 5:24 pm

ndz wrz 24, 2006 7:21 pm

Jade Elenne pisze:
ReWaN - heh, ja też sobie obievywałam, że ssię w trzeciej klasie wezmę za naukę. Pominę milczeniem jak to wyszło...

Co robiłem przez trzecią klasę?

Z tego co pamiętam to siedziałem przy komputerze :) Uczyłem się jedynie przed drugim etapem olimpiady chemicznej i przed trzecim filozicznej. I wystarczyło, by się uzbierało 179 pkt ;)

Zawsze dziękuje losowi, że wyniki przychodzą mi tak bez wysiłku. To w sumie trochę smutne, jak niektórzy siedzą dniami i nocami i nic...

Jade - masz internet i własny komputer w tym internacie?
 
RG

ndz wrz 24, 2006 7:38 pm

rincewind bpm pisze:
Jade - masz internet i własny komputer w tym internacie?

Pomarzyć ludzka rzecz. :razz:
 
Awatar użytkownika
Rewan
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 236
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 8:45 pm

ndz wrz 24, 2006 7:58 pm

rincewind bpm pisze:
Zawsze dziękuje losowi, że wyniki przychodzą mi tak bez wysiłku. To w sumie trochę smutne, jak niektórzy siedzą dniami i nocami i nic...

Zawsze zazdrościłem koledze, który prawie wszystko z lekcji umiał (a historia to było jego hobby). Ja niestety tego "daru" nie mam. Musze troche więcej się wysilić ale najgorszy nie jestem. Moja średnia w zeszłym roku to bodajże 4.2 :)
Co do punktów to teraz ci nie powiem. Ale wiem jedno. W tym moim mieście bez problemu się dostane bo kolega który kompletnie olewa szkołe się tam dostał (po czym się przepisał).

RG czemu?! Mój brat i siostra do liceum co prawda dojeżdżali 60km codziennie ale teraz na studiach to mają gdzie mieszkać (brat mieszkanie z kolegami siostra akademik) i dostają tam komputery a moja rodzina bogata raczej nie jest :wink: Może dobre one nie są ale zawsze coś (brachol już 2 raz w irlandi dorabia i pewnie se kupi lepszy sprzęt).
 
RG

ndz wrz 24, 2006 8:07 pm

OK Rewan. Ale nie można porównywać akademika z internatem licealnym. Generalnie uczelnie mają lepszy sprzęt, akademiki są lepiej wypozażone niż internaty. A dlaczego - bo mają mnóstwo studentów, do każdego dofinansowanie (przynajmniej jeszcze ono istnieje), a zaocznych studentów jest bardzo dużo. A to oni utrzymują uczelnie. To z ich kasy można potem kupić to i owo. :)
 
Awatar użytkownika
Jade Elenne
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1264
Rejestracja: pn maja 09, 2005 4:39 pm

ndz wrz 24, 2006 9:17 pm

W internacie mamy salę komputerową - 8 kompków, z czego działa 5, z czego gg na 2. 3 mają niezły konfig, pozostałe...hm, średniawy. Na szczęście łącze jest szybkie.
Problem w tym, że chętnych jest dużo. I nie ma mowy o dłuższym siedzieniu :/

Co do punktów: bimbałam sobie, bimbałam, ale koniec końców miałam ich chyba 182. Niezbyt mnie to satysfakcjonuje, ale gdy SSD brak, i Tie-Fighter dobry :wink:
 
RG

czw wrz 28, 2006 10:13 pm

Chciałbym podziękować wszystkim znajomym z działu SW za te 9 miesięcy, wspólnie spedzone na forum. Che podziekować Jade Elenne za słowa otuchy i za to, że zawsze we mnie wierzyła. Sethowi za ciekawe i czasem pikantne dyskusje na forum. Sarinowi - za to, że był najlepszym modem jakiego znalem na forum. Deckardowi za pomoc przy tworzeniu pbfa. Generalnie pozdrawiam wszystkich znajomych, których tu nie wymieniłem.

Niech Moc będzie z Wami.
 
Awatar użytkownika
Rewan
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 236
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 8:45 pm

czw wrz 28, 2006 11:08 pm

RG jak mam to rozumieć? Czemu cie naszło na podziękowania? (jak mogłeś o mnie zapomnieć :razz: -joke)
 
Awatar użytkownika
Jade Elenne
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1264
Rejestracja: pn maja 09, 2005 4:39 pm

sob wrz 30, 2006 11:27 pm

RG pisze:
Chciałbym podziękować wszystkim znajomym z działu SW za te 9 miesięcy, wspólnie spedzone na forum. Che podziekować Jade Elenne za słowa otuchy i za to, że zawsze we mnie wierzyła.

Robert - miło mi, ale co Cię skłoniło do napisania tego posta? What's going on?
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości