Zrodzony z fantastyki

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 11
 
Awatar użytkownika
KhameirSarin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 966
Rejestracja: czw lut 10, 2005 6:37 pm

pn mar 06, 2006 9:45 pm

SethBahl pisze:
Ała ...


SethBahl pisze:
Ała(2) ...
Coś humor Ci dzisiaj dopisuje widzę ...

Kiedyś musi :)
SethBahl pisze:
Zapewne... można to wygooglać? Znajdzie coś?

Zapewne można, jak by co zajrzyj do Wiki, powinno coś być :)
SethBahl pisze:
Widzę potworki jakieś chowasz ;], huh?...

Se Se Se :)
 
RG

pn mar 06, 2006 10:18 pm

Nareszcie - prawdziwy Sarin powrócił. :wink: Wracając do własciwego tematu - RG miał w swoim życiu pare wypadków: złamane palce, reka, peknięte kolano, obciety palec i pokiereszowana klatka piersiowa, zerwane węzidełko języka. Czy i Wy, mieliście podobne przygody?
 
Awatar użytkownika
Keys
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: ndz lut 26, 2006 10:20 am

wt mar 07, 2006 7:42 pm

Royal Guard pisze:
RG miał w swoim życiu pare wypadków: złamane palce, reka, peknięte kolano, obciety palec i pokiereszowana klatka piersiowa, zerwane węzidełko języka. Czy i Wy, mieliście podobne przygody?

Nie powiem ciekawe... Ja tam miałem tylko złamany przy schodzeniu z kibla obojczyk. Oprócz tego systematycznie raz na rok i dwa dni ( kiedyś myślałem że rok i jeden dzień i jakież było moje zdziwienie gdy w dzień po upływie terminu wylądowałem w szpitalu --> był rok przestępny) zwicham (nie wiem jak się to odmienia - chodzi o zwichnięcie) sobie rzepkę w prawym stawie kolanowym. W tym roku chyba mi się udało ale musze dalej uważać.

Ps. Z tym złamaniem obojczyka to precyzyjniej to ujmując byłem na dachu tego kibla :razz: .
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

wt mar 07, 2006 11:29 pm

Ja się dopiszę do listy ludzi z połamanymi obojczykami... i cóż, z ciekawszych to chyba tylko nadzianie się podczas biegu na metalową klamkę... okiem.

Kolejne foto od RG:
http://kontochce.w.interia.pl/POLTER_foto_Royal_4.jpg
 
Awatar użytkownika
Jade Elenne
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1264
Rejestracja: pn maja 09, 2005 4:39 pm

czw mar 09, 2006 8:12 pm

A ja napiszę teraz o paru bliskich osobach, bez których nie byłabym tym, kim jestem:

Kasia - Przyjaciółka, wesoła, zawadiacka dziewczyna. Dzisiaj ma 17 - te urodziny. Jej rozsądek juz wiele razy ratował mi skórę (tak jak w ostatnie wakacja). Słucha hh i techno. Obdarzona zdolnościami kulinarnym, które to zdolności pożytkuje w bardzo miły dla podniebienia sposób. Dba o moje morale co i rusz podsyłając zabawne tapetki/dzwonki.

Hubert - Przyjaciel, starszy o jakieś 1,5 godziny. Przejawia silną namiętność do geografii - jedyna taka osoba w szkole. Odróżnia spódnicę od sukienki i wie do czego służy eyeliner :wink: Wytłumaczy zadanie z matmy, pożyczy stare CDA, czasem przygada od serca. Maniak na tle serii GTA, którą czasem zdradza dla The Sims.

Ola - Koleżanka z ławki, zwana w klasie Marcinkiem. Doskonale zorganizowana i bardzo systematyczna. Bardzo ładna dziewczyna, obdarzona jeszcze piękniejszym głosem i przede wszystkim wspaniałym chrakterem. Ja bez niej po prostu zginęłabym w natłoku zajęć.

Sandra - przewodnicząca samorządu i moja bliska koleżanka. Wszechstronnie utalentowana: świetnie gra w kosza, jest nie do pobicia z biologii i chemii, wspaniale recytuje, do tego pisze piękne wiersze. Laureatka konkursów literackich i recytatorskich różnego szczebla.

Cóż rzec...ww. osoby po prostu dają mi siłę do dalszej egzystencji.


BTW: Sarin - OK., zakład :spoko: Ostanio wygrałam, teraz pewnie będzie tak samo :razz:
 
RG

ndz mar 26, 2006 8:31 pm

Wszystkiego Najlepszego z Okazji 19 urodzin Drogi Kolego Grzegorzu (znany jako SethBahl). Przedewszystkim zdrowia, bardzo dobrych wyników maturalnych i dostania się na wymarzone studia.
 
Awatar użytkownika
Jade Elenne
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1264
Rejestracja: pn maja 09, 2005 4:39 pm

ndz mar 26, 2006 8:47 pm


Seth - wszystkiego najlepszego!
Życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń, która kryją się w Tej głowie, a których nie jestem w stanie odgadnąć :) Przede wszystkim zaś życzę Ci żebyś pisał jak najwięcej i jak najlepiej dla SWU :beer:
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

ndz mar 26, 2006 9:05 pm

Kolorowo się tu zrobiło :).

Cóż mogę napisać, żeby nie było zbyt banalnie...
Mówią, że rangę człowieka poznaje się po liczbie jego wrogów. Sądząc po ilości życzeń jaką dziś dostałem (nawet zakładając, że połowa z tych ludzi to hipokryci) marnie z tą moją rangą :P. Nie wiem czy to dobrze czy źle, ale napewno jest to budujące :).

Dzień spędzony pod znakiem siedzenia przed kompem (komórką) i odpisywania na życzenia, przyniósł też jeden, dość banalny, jakże jednak prawdziwy, wniosek: z całej tej masy życzeń od kolegów ze szkoły, znajomych, byłych, nieznajomych (?) itd. najbardziej cieszą właśnie te od osób, z którymi się pracuje. Od przyjaciół, z którymi pije się piwo. Które pociesza się/które pocieszają po niepowodzeniach w szkole. Od przyjaciół. Od bliskich kolegów. Od RG. Od Jade.

Jakieś tam niepotrzebne małe święto... a jak cieszy :).
Dziękuję.
Ostatnio zmieniony wt mar 28, 2006 8:12 am przez SethBahl, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Venomus
Z-ca szefa działu
Z-ca szefa działu
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 11, 2005 10:29 pm

ndz mar 26, 2006 9:44 pm

Heh, trochę spóżniony ale co tam... :)

Seth, zdrowia, szczęścia, pomyślności i wszystkiego najlepszego, stary!

Oby twa mądrość dorównywała Yodzie, wdzięk osobisty Solo i Carllisianowi razem ziętych a otaczały cięm same Leie w bikini i Twi'lekanki!
A także by twój lightsaber nigdy nie zawodził i działał długo i sprawnie 9wiesz o co chodzi) :D :razz:
:spoko: :mrgreen: :kiss: :beer: :popijawa:
<włącza się muza i mamy Ewok Cellebration II> :razz:
 
Awatar użytkownika
KhameirSarin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 966
Rejestracja: czw lut 10, 2005 6:37 pm

ndz mar 26, 2006 11:06 pm

No Seth, gratulacje z osiągnięcia tego, jakże staczego, wieku :) Wszystkiego najlepszego i powodzenia na maturce, niech moc Cie prowadzi :beer:

:cry: sie :)
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

pn mar 27, 2006 12:04 am

Jeszcze raz dzięki ;)
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

czw mar 30, 2006 1:35 pm

No to teraz mały rewanż... NAJLEPSZEGO ROYAL ;)!
 
RG

czw mar 30, 2006 2:32 pm

Dzięki Seth. Czuję się taki wzruszony i stary. 22 latka mi stuknęły dzisiaj. :wink:
 
Awatar użytkownika
Jade Elenne
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1264
Rejestracja: pn maja 09, 2005 4:39 pm

czw mar 30, 2006 2:50 pm

Wszystkiego najlepszego, Royal Guard!!!
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

czw mar 30, 2006 3:57 pm

Royal Guard pisze:
Dzięki Seth. Czuję się taki wzruszony i stary. 22 latka mi stuknęły dzisiaj. :wink:

Ta... niedugo na zdjęciach będziesz Yode przypominał... :P
 
Awatar użytkownika
Venomus
Z-ca szefa działu
Z-ca szefa działu
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 11, 2005 10:29 pm

czw mar 30, 2006 5:48 pm

Ja już przesłałem osobiste pozdrowienia ale co tam... :razz:

STO LAT I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ROYAL GUARD!!!

:spoko: :rockpunk: :kiss: :beer: :popijawa: :wakacje: :zwyciezca: :rockpunk:
 
RG

czw mar 30, 2006 6:42 pm

Normalnie wzruszyłem się. Forum zbliża ludzi. Już widać tego efekty w dziale SW. dziękuję Wam. :wink:

SethBahl pisze:
Ta... niedugo na zdjęciach będziesz Yode przypominał...

To zacznę jako model na wybiegu się udzielać. :razz:
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

czw mar 30, 2006 6:51 pm

Royal Guard pisze:
To zacznę jako model na wybiegu się udzielać. :razz:

...i ze śmiertelną powagą głosić :P:

"When 900 [-878 ale co tam ;)] years you reach, look as good you will not..."
 
Awatar użytkownika
Jade Elenne
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1264
Rejestracja: pn maja 09, 2005 4:39 pm

czw mar 30, 2006 9:34 pm

Royal - nie licząc Deckarda - jesteś tutaj najstarszy (same zgredy na tym forum siedzą :razz:). A jako Royoda będziesz naszą forumową maskotką :wink:
 
RG

czw mar 30, 2006 9:54 pm

Jade Elenne pisze:
Royal - nie licząc Deckarda - jesteś tutaj najstarszy (same zgredy na tym forum siedzą ). A jako Royoda będziesz naszą forumową maskotką

Tak - czerwony gwardzista z zielonymi uszami i gnomowatym smiechem. :razz: Może być? Czy inne propozycje?
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

czw mar 30, 2006 9:57 pm

Ta... idący wolnym krokiem z wyraźnym wysiłkiem, podpierając się... (piką Mocy ;))
 
Awatar użytkownika
Jade Elenne
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1264
Rejestracja: pn maja 09, 2005 4:39 pm

pt mar 31, 2006 6:53 pm

Ewentualnie taki milutki i malutki (ale po siłowni ofkorz) stworek w czerwonym stroju gwardzisty, zdolny używać zarówno Mocy, jaki i broni konwencjonalnej. Połączenie ewoka (żeby odwiedzające poltka dziewczęta miały się kim zachwycać), Yody (symbol poziomu forum i tekstów na polcie) oraz Gwardzisty (ostrzezenie dla Kaczystów - "mamy Royala i nie zawachamy się go użyć") :razz:
 
Awatar użytkownika
Rewan
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 236
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 8:45 pm

pt mar 31, 2006 7:55 pm

No może TROSZKE sie spoznie, ale...lepsze to niz nic :wink:
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO RG I SETH Do wszystkich zyczen sie przypisuje i szczerze mowiac naleza wam sie te zyczenia bo jestescie doslownie Zespoleni z forum.

1P.S. Fajny avatar RG :wink:
2P.S. A kiedy urodzinki forum? :razz:
 
Awatar użytkownika
Jade Elenne
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1264
Rejestracja: pn maja 09, 2005 4:39 pm

pt mar 31, 2006 8:06 pm

Samo SWU I urodziny niedawno obchodziło...trzeba poczekać do przyszłego roku 8)

Aha, Ty ReWaN jeszcze się w tym topicu nie przedstawiłeś. Zatem - do dzieła (szablony na 1 stronie :razz:) :)
 
RG

pt mar 31, 2006 8:24 pm

Dzięki ReWaN. A co do maskotki - hehe. Zostanę przy swoim wyglądzie, bacznie obserwując Was zza wizjera mojego hełmu.
 
Awatar użytkownika
Deckard
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2097
Rejestracja: wt wrz 20, 2005 9:50 pm

sob kwie 01, 2006 4:11 pm

Z mojej strony życzenia dla wszystkich, którzy obchodzili swoje rocznice na przestrzeni ostatniego półrocza - urodziny, imieniny, srebrne gody, etc :razz: :) :) :)

Eh - popularność nie jest w niczym dobra (ja mam osttanio okazję się przekonywać na konwentach - ciągłe rozrywanie).
 
Awatar użytkownika
Venomus
Z-ca szefa działu
Z-ca szefa działu
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 11, 2005 10:29 pm

sob kwie 01, 2006 7:19 pm

Eh - popularność nie jest w niczym dobra (ja mam osttanio okazję się przekonywać na konwentach - ciągłe rozrywanie).


Deckard, co za skromność! :razz:
 
Awatar użytkownika
Rewan
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 236
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 8:45 pm

wt kwie 04, 2006 5:24 pm

Po mojej krotkiej nieobcnosci wyjawie wam moje tajemnice.A wiec:
Jestem 14 letnim chlopakiem(a chcialem byc miriam :razz: ), który ma zwierzyniec w mieszkaniu.Tak mieszkam w mieszkanku i mam obecnie 15 zwierzat. Tak zwane koszatniczki to mam parke i TROSZKE sie powiekszyla ich rodzinka. 12 ich mialem z czego 2 sprzedalem(mam ich od poczatku roku szkolnego). Dalej kot i rybki(po co je ojciec kupil to nie wiem :evil: ). Żdziebko dziwny, interesuje sie SW, LotR, The elder scrools(ma zajefajna fabule), i wieloma innymi co jest moja slodka tajemnica :)
Oczywiscie ubustwiam JSM, poniewaz sith'owie to bezmozgie idioty. :wink: (czemu nie ma nic pomiedzy?)
I to na tyle...
P.S. chyba najmlodszy jestem...
 
Awatar użytkownika
Venomus
Z-ca szefa działu
Z-ca szefa działu
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 11, 2005 10:29 pm

pn kwie 10, 2006 8:17 pm

Heh, no w sumie najwyższy czas chyba zacząc sie uczyć na Testy Gimnazjalne... :razz:

Ja planuję iść na dziennikarstwo i obieram taki kierunek (hista+wos+polski+angielski). Kieyś byłem przez pół roku w Japonii (miałem 4 latka) więc języka się lizneło choć niestety po 12 latach niemal wszystko zapomniałem. A uczyć sie języka Japońskiego w Poznaniu to nie jest łatwa rzecz... :(

Wiecie co? Podajcie jakie kierunki obieracie w życiu i na jakie zawody sie uczycie! :)
 
Awatar użytkownika
KhameirSarin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 966
Rejestracja: czw lut 10, 2005 6:37 pm

pn kwie 10, 2006 8:56 pm

Kierunek 'Zarządzanie' na UW... zawodowo jestem przedstawicielem handlowym... docelowo będe menedżerem we własnym lokalu :P :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 11

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości