Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[D&D 3.5 FR]"Nie pamiętam..."

wt sty 01, 2013 1:03 am

Midoro, przemyślałem jeszcze raz sprawę i pomyślałem że jeżeli nie masz jeszcze kompletu kart to zamiast bardki zagrałbym pewnym mnichem \psionem o bardzo pokręconej historii i osobowości

Prześlę ci link do karty postaci na myth - Wavers żebyś mógł stwierdzić po historii postaci czy ci pasuję :) jest rozpisany tylko na 3 poziomy ale to da się poprawić jeżeli zaakceptujesz. :D
 
slann
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4982
Rejestracja: pt paź 14, 2005 10:35 am

Re: [D&D 3.5 FR]"Nie pamiętam..."

wt sty 01, 2013 11:14 am

A ja prześlę eleril!
 
Awatar użytkownika
Midoro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 277
Rejestracja: pn lis 12, 2012 6:01 pm

[D&D 3.5 FR]"Nie pamiętam..."

wt sty 01, 2013 2:52 pm

Obecnie Karty postaci wysłały mi 3 osoby. Janaus, Jaśmin, Brilchan. Co oznacza, że jest już 3 graczy. Wiec pierwsza bądź pierwsze 2 osoby jeszcze wezmę do sesji i zaczynamy.
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[D&D 3.5 FR]"Nie pamiętam..."

wt sty 01, 2013 3:02 pm

slann pisze:
A ja prześlę eleril!


Super! Mam nadzieje że się załapiesz :D Midoro SRD który znalazłem po Polsku nie zawiera klasy Psiona a podręcznika nie posiadam więc na razie moce opiszę po Angielsku z moim niezręcznym tłumaczeniem gdzieś na karcie :razz:
 
slann
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4982
Rejestracja: pt paź 14, 2005 10:35 am

Re: [D&D 3.5 FR]"Nie pamiętam..."

wt sty 01, 2013 7:38 pm

A to będzie aup po spotkaniu Karendis?
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[D&D 3.5 FR]"Nie pamiętam..."

wt sty 01, 2013 8:43 pm

Tak już dogadany z Wężem. Bo po tamtej podróży gad cofnął się do Skullportu i odnalazł tego swojego kapłana żeby dokończyć rytuał pożarcia duszy ale okazało się że za długo byli ze sobą złączeni a Wąż za bardzo polegał na zdolnościach Aupa więc został uznany za nieudacznika i wygnany

Więc Aup z Wężem doszli do porozumienia jako że obaj utknęli w jednym ciele to zarwali rozejm. Gad podzielił się z mnichem swoją wiedzą psioniczną stąd skok w poziomie i od czasu do czasu będzie przejmował kontrolę i wspólnie szukają sposobu na to żeby Jaad mógł mieć własne ciało i oddać tamto Wężowi :D

Teraz oglądam "Świnkę" ale potem wezmę się za przerabianie karty

EDIT: Dodałem cię Mistrzu jako edytora do karty. Na razie zabrałem się za czytanie psioniki i trochę się pogubiłem :P spróbuje to jakoś ogarnąć i rozpisać a potem przetłumaczyć :P
Ostatnio zmieniony śr sty 02, 2013 11:01 am przez Brilchan, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Midoro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 277
Rejestracja: pn lis 12, 2012 6:01 pm

[D&D 3.5 FR]"Nie pamiętam..."

śr sty 02, 2013 8:51 pm

Mam już 4 graczy czyli tyle ile chciałem. Jeśli ktoś się zgłosi zanim napiszę napiszę pierwszy post sesji (czyli najpewniej jutro) to jest jeszcze 1 ewentualne miejsce. Jeśli ktoś się wyrobi w tym czasie z postacią i historią to niech to nie będzie żaden fighter ani psion.
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[D&D 3.5 FR]"Nie pamiętam..."

czw sty 03, 2013 12:48 am

Mam pytanie. czy te plusy do BAB i innych za poziom się liczy jako jeden czy całość ? Znaczy jeżeli za 3 poziom jest +3 to ma być plus 3 w ogóle czy tylko za poziom ? I jeszcze nie wiem ile mam punktów umiejętności do rozdania przy inteligencji 16 i dwóch dodatkowych poziomach. Domyślam się że dla was to głupie pytania ale nie udało mi się doczytać co i jak to pomyślałem że mogę równie dobrze spytać się tu :razz:
 
Awatar użytkownika
Midoro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 277
Rejestracja: pn lis 12, 2012 6:01 pm

[D&D 3.5 FR]"Nie pamiętam..."

śr sty 16, 2013 10:53 pm

Sesja ruszyła więc temat do zamknięcia. Nie wiem jak to tu przebiega więc pisze na wszelki wypadek.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość