Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Zephyel
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2230
Rejestracja: pt maja 01, 2009 10:12 pm

Offtop

śr wrz 30, 2009 7:52 pm

Mam pytanie:
Co byście powiedzieli na dział albo chociaż temat 'offtop'?
Ostatnio Hezor miał trochę pracy, bo z tematu o mana curve zrobiła sięza luźna pogawędka, co, jak dla mnie, świadczy o tym, że taki temat/dział jest potrzebny.
 
Awatar użytkownika
Filciu702
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 453
Rejestracja: wt paź 21, 2008 4:15 pm

Re: Offtop

śr wrz 30, 2009 7:57 pm

Chyba tylko po to, żeby sobie ludzie nabijali.

Jestem za, jeśli można dział ten "wyłączyć" z naliczania postów (a wiem, że jakoś by się dało). Jestem na nie, jeśli się nie da - byłby tam zwykły spam i tyle, nic nie wnoszące posty, flejm i temu podobne sprawy... Pozdro
 
Awatar użytkownika
Zephyel
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2230
Rejestracja: pt maja 01, 2009 10:12 pm

Offtop

śr wrz 30, 2009 8:04 pm

Zgadzam sięw całej rozciągłości tego postu ;]
Coś mi się zdaje, że chyba się da wyłączyć. A jak się nie da, to się poprosi górę, to możę zrobi ;]
 
Awatar użytkownika
27383
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3267
Rejestracja: śr sie 01, 2007 5:44 pm

Offtop

śr wrz 30, 2009 8:51 pm

Ziom, jest podforum offtopic: http://forum.polter.pl/offtopic-vf30.html
Offtopic magicowy? Na forum ogólnym możecie rozmawiać na tematy okołomedżikowe jak chcecie, my do tego nie ingerujemy.
 
Awatar użytkownika
Hezor
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3788
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:31 pm

Offtop

czw paź 01, 2009 1:30 am

Jak wyżej.

Jeżeli temat jest związany z MtG, to pasuje do któregoś działu lub Forum Ogólnego.
Jeżeli nie ma związku z Magiciem, to nie ma powodu żeby było w podforum Magica. Dlatego specjalnie odpowiadając na wasze przyszłe żądania redakcja już zawczasu przygotowała TO forum.
 
Awatar użytkownika
Gizmoo
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1195
Rejestracja: sob mar 07, 2009 1:26 am

Re: Offtop

czw paź 01, 2009 1:49 am

Ja dołożę swoją drobną cegiełkę, bo czuje się poniekąd winny. To ja w końcu zacząłem wtedy dyskusję "nie na temat".

Jak wyżej zasugerował Hezor i Thoctar - całkowity Offtop powinien moim zdaniem znaleźć miejsce poza forum. W końcu nie prowadzimy tutaj forum rolniczego i nie będziemy dyskutować o tym który sznurek do snopowiązałki jest najlepszy.

Ale offtop Magicowy - dla mnie jak najbardziej bomba. I dobrym miejscem jest dla tego dział ogólny. Nie sądzę, żeby zrobił sie z tego jakiś "flame war". Zasady forum są jasno określone i myślę, że jeżeli ktoś już wchodzi na jakieś forum to wie po co, wie jakie ma "prawa i obowiązki" i powinien trzymać się regulaminu.

A tematów około-magicowych jest sporo - a działów jednak brak. Jakoś marzy mi się dyskusja np. o Ilustratorach. Znam kilka osób, którzy mają obsesje na punkcie zbierania kart konkretnego artysty. Ja również się do nich zaliczam. I jakoś zawsze jest tak - że rozmawia się o zasadach, taliach, nowych setach etc. a brakuje działu o zwyczajnych, uroczych, magicowych PIERDOŁACH.

Sorka za offtop :wink:

Pozdrawiam
 
Awatar użytkownika
Specu
Moderator
Moderator
Posty: 3303
Rejestracja: sob maja 03, 2008 4:11 pm

Re: Offtop

sob paź 10, 2009 9:43 pm

TAK!!!!

zabawy około magicowe są najlepsze. Zabawy typu "kto pierwszy bez popitki zje foliowanego maelstorm pulsa", albo gra w 4-headed giant na zasadach sprzed 6 edycji. Granie w mental magica, Elder Dragon Highlander'a, Pseudobooster crap draft na przestrzeni dodatków od Ice Age do Lorwyna, gdzie Vizzerdrix uchodzi za topa wszystkich topów, granie w Kelnerka topową talią Legacy kumpla itp :)

Zabawa przednia :)
 
Awatar użytkownika
Hezor
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3788
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:31 pm

Offtop

sob paź 10, 2009 11:56 pm

Specu - Forum Ogólne i Gra Towarzyska zapraszają :)
 
Awatar użytkownika
Erykz
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1235
Rejestracja: pt lip 06, 2007 12:02 pm

Offtop

ndz paź 11, 2009 11:08 am

Wiecie co? Przy niedzielnej grze zagrywałem Tarmogoyf'a i zgiął mi się róg!

Taki to by był offtopic. Wykosmosić topic w... kosmos.
 
Awatar użytkownika
Zephyel
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2230
Rejestracja: pt maja 01, 2009 10:12 pm

Offtop

ndz paź 11, 2009 11:20 am

Erykz pisze:
Przy niedzielnej grze zagrywałem Tarmogoyf'a i zgiął mi się róg!

To Twoje wyobrażenie o offtopicu, jak tak go traktujesz to najlepszego.
A nawet jeśli, to czemu by tego nie zostawić? Ktoś chciał się wyżalić, to napisał że mu się róg zgiął. Jeżeli twierdzisz, że offtop byłby nieuczęszczany, to 'wykosmośmy' jeszcze Stare Extended (zamknięte dawno temu) i Vintage (dawno nieaktywny dział)
 
Awatar użytkownika
Erykz
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1235
Rejestracja: pt lip 06, 2007 12:02 pm

Offtop

ndz paź 11, 2009 12:04 pm

Zephyel pisze:
to 'wykosmośmy' jeszcze Stare Extended (zamknięte dawno temu) i Vintage (dawno nieaktywny dział)


A z nimi wszystkie zawarte tam archetypy? Najlepszego.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość