Zrodzony z fantastyki

 
Zerwikaptur
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: czw cze 23, 2005 4:26 pm

Oficjalna strona Monastyru

czw cze 23, 2005 4:40 pm

Czy coś jest nie tak z oficjalną stroną Monastyru? Adres www.monastyr.pl nie działa, a nigdzie nie znalazłem informacji o jakichkolwiek przenosinach... Jeśli to zwykła przerwa techniczna, skarćcie mnie za moją niecierpliwość :) , ale jeśli to coś grubszego i strona upadła - proszę o pomoc: umieśćcie gdzieś FAQ i dajcie link do zassania - bo po przeczytaniu podręcznika (soft cover) czuję się ciemny jak tabaka w rogu :(

Dziękuję z góry, sługa uniżony...
 
Awatar użytkownika
Bleddyn
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 885
Rejestracja: wt maja 25, 2004 1:25 pm

czw cze 23, 2005 5:05 pm

 
Zerwikaptur
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: czw cze 23, 2005 4:26 pm

czw cze 23, 2005 5:21 pm

Dzięki wielkie, jestem WMci dłużnikiem :D
 
Awatar użytkownika
Eldred
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 121
Rejestracja: pt cze 25, 2004 2:13 pm

czw cze 23, 2005 8:11 pm

niedługo powróci stronka, ze zmienionym wyglądem i nowymi tekstami. szykuje się spora aktualizacja, powinien wrócić również stary adres. wszystko się okaże wkrótce.
 
Awatar użytkownika
Finn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 478
Rejestracja: sob cze 28, 2003 10:08 pm

wt cze 28, 2005 3:58 pm

Bleddyn pisze:
http://www.krowy.fc.pl/monastyr/

Fajny adres :-)
 
Albert
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 617
Rejestracja: pt lip 02, 2004 7:33 pm

wt cze 28, 2005 4:01 pm

Zobacz jeszcze
http://www.krowy.fc.pl

Najfajniejszy jest opis tej strony :razz:
 
Awatar użytkownika
Umbra
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1158
Rejestracja: wt paź 07, 2003 10:59 am

czw lip 14, 2005 3:59 pm

To miał być tymczasowy adres a widzę, że dalej się trzyma. W dodatku strona dalej ma swoją "świetną i zapierającą dech w piersiach" oprawę graficzną. Jak na oficjalną stronę to bardzo kiepsko, strona na polterze jest o wiele lepsza i bardziej rozbudowana.
 
Albert
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 617
Rejestracja: pt lip 02, 2004 7:33 pm

czw lip 14, 2005 4:13 pm

Niestety trzeba jeszcze trochę poczekać na nową stronę. Grafika rzeczywiście nie powala na kolana, przynajmniej strona jest przejrzysta.
 
Awatar użytkownika
Eldred
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 121
Rejestracja: pt cze 25, 2004 2:13 pm

czw lip 14, 2005 11:33 pm

Jako jeden z redaktorów oficjalnej strony mogę napisać tylko tyle, że strona, a raczej jej strona wizualna cały czas jest dopracowywana, tak aby była bardziej przejrzysta. Zbieramy również nowe materiały. Mam nadzieję, że niedługo powróci. Próbujemy odzyskać również stary adres.
 
Awatar użytkownika
oddtail
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 824
Rejestracja: czw maja 20, 2004 5:38 pm

pn sie 01, 2005 3:41 pm

Trochę to trwa... :razz:

już ponad 2 miechy od ostatniego update'a. Nieładnie, panowie, nieładnie. Nic bym nie mówił, gdyby nie fakt, że na stronie napisane jest, że "niedługo" będzie masa nowych materiałów :razz: .
 
Awatar użytkownika
Eldred
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 121
Rejestracja: pt cze 25, 2004 2:13 pm

pn sie 01, 2005 10:39 pm

Tak, ale niestety ta sprawa nie zależy od redaktorów, tylko od kilku niezależnych od nich czynników :(. Nadal próbujemy odzyskać adres (domenę).
 
Awatar użytkownika
axcel
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1047
Rejestracja: czw wrz 16, 2004 7:28 pm

śr sie 03, 2005 3:56 pm

Eldred pisze:
Nadal próbujemy odzyskać adres (domenę).


Ok, odzyskujcie... Ale tymczasem na "krowach" można by normalnie dodawać teksty, czy zmienić grafikę... A potem już tylko gotową całość przenieść.

Zwłaszcza, że rzeczone "odzyskiwanie" nie pochłania z pewnością całego waszego czasu, nawet jeśli jest to skomplikowana sprawa. Ot, tak mi się coś zdaje. Poprawcie, jeśli się mylę.
 
Awatar użytkownika
oddtail
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 824
Rejestracja: czw maja 20, 2004 5:38 pm

śr sie 03, 2005 5:57 pm

axcel pisze:
Eldred pisze:
Nadal próbujemy odzyskać adres (domenę).


Ok, odzyskujcie... Ale tymczasem na "krowach" można by normalnie dodawać teksty, czy zmienić grafikę... A potem już tylko gotową całość przenieść.

Zwłaszcza, że rzeczone "odzyskiwanie" nie pochłania z pewnością całego waszego czasu, nawet jeśli jest to skomplikowana sprawa. Ot, tak mi się coś zdaje. Poprawcie, jeśli się mylę.


To samo przyszło mi do głowy. Tylko wstydziłem się zasugerować :razz:
 
Awatar użytkownika
axcel
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1047
Rejestracja: czw wrz 16, 2004 7:28 pm

śr sie 03, 2005 7:35 pm

oddtail pisze:
Tylko wstydziłem się zasugerować


A, tam. Na przyszłość się nie przejmuj - najwyżej ktoś by się wkurzył, a zawsze można potem wykasować posta i udawać, że sprawy nie było :razz:
 
mormir
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: ndz sie 07, 2005 11:50 am

ndz sie 07, 2005 12:02 pm

Wpadlismy w mały chaos. Ale to sie już niew powtórzy. Na forum GW rzuciłem termin - 15 sierpnia. Do tego czasu ruszy nowa odsłona Monastyru. Przeportowane zostana oczywiscie stare teksty, jak i te nowe, ktore od początku bedą systematycznie dodawane do strony. Ruszymy pełną parą i nic nas już nie zatrzyma. Będa newsy, artykóły i już nie zawalimy.

Niestety domeny monastyr.pl prawdopodobnie nie bedzie. Okoliczności jej utraty są wg. nas w miare jasne jednak nie ma sensu teraz rzucać bluzgami w stronę innych. Po prostu ktoś ją kupił i mimo wielokrotnychj prób, nie udało nam się nawiązać kontaktu z jej aktualnymi włascicielami. Dzisiaj lub jutro będę rozmawaiać z Ignacym już ostatecznie na ten temat i sprawa nowej domeny się wyklaruje.

Za poślizgi przepraszamy. Ostatnio mieliśmy urwanie głowy z Portal+ stąd duża obsówa jesli chodzi o stronę Moanstyru. Tym razem jednak strona bedzie miała panel administratora, tak więc za aktualizacje bedą odpowiadać redaktorzy, którzy nie będa musieli współpracowac z webmasterami co nie maja wiecznie czasu ;)
 
Albert
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 617
Rejestracja: pt lip 02, 2004 7:33 pm

ndz sie 07, 2005 4:32 pm

Ok, cieszę się i czekam.
 
mormir
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: ndz sie 07, 2005 11:50 am

śr sie 10, 2005 3:30 am

Na swoim joggerze, ostatnio dzień w dzień (bez żadnych poślizgów) zdaje raport przebiegu prac nad nową oficjalną stroną Monastyru. Jeśli więc kogoś to interesuje (a na przykład na forum wyd. Portal takie osoby są) to może zaglądać raz dziennie (aktualizacje kolo 2 - 5 w nocy najczęściej). Nie jestem człowiekiem, który sprawdza 10 for dziennie, a sam Polter odwiedzam rzadko, więc żeby nie pisać tego samego po 10 razy zamieszczam te informacje na jednej stronie.
Adres: mormir.jogger.pl

Na czas prac nad tą stroną mój jogg serwuje tylko i wyłącznie info na temat tej strony, więc ubiegam krytykę o autoreklamę, lub coś w tym stylu :P
 
Awatar użytkownika
axcel
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1047
Rejestracja: czw wrz 16, 2004 7:28 pm

wt sie 23, 2005 7:32 pm

mormir pisze:
Na forum GW rzuciłem termin - 15 sierpnia.

Mamy 23, strona ruszyła. Tylko tydzień poślizgu po takim czasie czekania! Jupiii! :(

Przynajmniej faktycznie teraz jakoś to wszystko się prezentuje... Długa, ale raczej solidna robota...
 
Albert
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 617
Rejestracja: pt lip 02, 2004 7:33 pm

wt sie 23, 2005 10:39 pm

No, nie taka znów długa. Tydzień opóźnienia to nic :razz: :wink:
Stronka fajna.
 
Awatar użytkownika
Eldred
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 121
Rejestracja: pt cze 25, 2004 2:13 pm

wt sie 23, 2005 11:42 pm

Dziękuję za ciepłe słowa, w imieniu redakcji i twórcy layoutu, Mmorcina. Niedługo kolejne aktualizacje.
 
Albert
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 617
Rejestracja: pt lip 02, 2004 7:33 pm

czw sie 25, 2005 12:53 pm

Na stronie pierwsza aktualizacja, felieton Ignacego Trzewiczka 'Święte Słowa", czyli o tym, jak powstawała Wbrew Regułom Wojny. Zapraszam do czytania.
 
Albert
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 617
Rejestracja: pt lip 02, 2004 7:33 pm

pt sie 26, 2005 7:18 pm

No i mamy kolejną aktualizację, kolejny tekst autorstwa Ignacego Trzewiczka. Tym razem spełniky dziecięce marzenia o wyprawach, i skarbach.

Przypominam o niepostowaniu pod samym soba, jesli nie minelo 48 godzin. To nie jest slup ogloszeniowy dla jakiejkolwiek strony czy organizacji. - Seji
 
Awatar użytkownika
Ysabell
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1410
Rejestracja: wt maja 04, 2004 12:48 am

pn paź 03, 2005 8:38 pm

Po przerwie na stronie pojawiła się przygoda autorstwa M.M., moim zdaniem bardzo dobra przygoda detektywistyczna z monastyrowym morałem.

Swoją drogą, mam prośbę. Czy ktoś mógłby zmienić w temacie "Gdzie jeszcze mówi się o Monastyrze" adres oficjalnej strony na aktualny (przypominam: monastyr.wydawnictwoportal.pl)?
 
Awatar użytkownika
Ysabell
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1410
Rejestracja: wt maja 04, 2004 12:48 am

wt gru 20, 2005 2:39 pm

Na stronie pojawiło sie opowiadanie pt. "Aude". Zapraszam do lektury i skomentowania...
 
Awatar użytkownika
beneq
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 796
Rejestracja: pn paź 10, 2005 4:39 pm

wt gru 20, 2005 3:25 pm

Bleddyn pisze:
http://www.krowy.fc.pl/monastyr/
I pomyśleć, że Monastyr to poważny system:):):) :D :D

pozdr beneq
 
Albert
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 617
Rejestracja: pt lip 02, 2004 7:33 pm

wt gru 20, 2005 4:54 pm

Tamten adres jest już nieaktualny :wink:
 
Awatar użytkownika
Sobek_88
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 92
Rejestracja: pn gru 05, 2005 12:24 am

wt gru 20, 2005 7:39 pm

Ysabell Moebius pisze:
Na stronie pojawiło sie opowiadanie pt. "Aude". Zapraszam do lektury i skomentowania...


Pokusze sie o to pierwszy.

Tekst bardzo wciagajacy, szczerze mowiac brakowalo mi troszke brutalnosci(jakos jak dla mnie za "lekko" ujeto ten chlod Gordu :P) Jednak reszta bardzo interesujaca. Musze przyznac, ze tekst od razu przypomnial mi slowa: "Serce nie sluga..."

Ciekawe, ze Gord mozna pokochac!! :)

Tekst oceniam bardzo pozytywnie!! :spoko: :spoko:

pzdr CitronMan
 
Awatar użytkownika
beneq
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 796
Rejestracja: pn paź 10, 2005 4:39 pm

ndz kwie 16, 2006 8:23 pm

Może wypowiem się ogólnie na teamt strony:

Oceniam stronke bardzo pozytywnie. Ilość artykułow i plików do ściągnięcia jest niespotykana na stronnach innych systemów. co do artykułów: powiem tylko tyle, że po przeczytaniu artykułu o Dorii autorstwa Joseppe przekonałem sie do tego kraju i właśnie przedstawiciela tej nacji obrałem do przejścia przez piekło WRW :)(ciekawe jak się sprawdzi). Autorzy i fani Mona nie próżnują to widać. Jakość tekstów zamieszczonych ba stronie jest naprawdę wysoka i, nie bójmy się tego słowa, fachowa.

Prośba do osób zajmujących się stronką: Nie zaprzestawajcie dodawania tekstów. Są jeszcze ludzie, którzy potrafią docenić Waszą prace(denerwuje mnie to jak ktoś wytyka artykułom nic nie znaczące błędy nie racząc dodać coś swojego...).Pozdrawiam :)

pozdr beneq :wink:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości