Zrodzony z fantastyki

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 47
 
Ristofan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 327
Rejestracja: czw sie 22, 2002 1:47 pm

Plany wydawnictwa ISA (pytania, opinie, komentarze)

sob sty 18, 2003 3:15 pm

Gdzie mozna dostac dokladne informacje co/gdzie i kiedy zostanie wydane? Glownie mi chodzi o polskie tlumaczenia. <br /> <br />Jeszcze ciekaw jestem jak idzie ISA-ie, jesli chodzi o sprzedaz produktow do DnD... Moze maja jakies ogloszenia prasowe, czy cos?
 
Darklord
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 9630
Rejestracja: sob lis 15, 2003 2:03 pm

sob sty 18, 2003 3:20 pm

<!--QuoteBegin-Ristofan+-->
Ristofan pisze:
<!--QuoteEBegin-->Gdzie mozna dostac dokladne informacje co/gdzie i kiedy zostanie wydane? Glownie mi chodzi o polskie tlumaczenia. <br /> <br />Jeszcze ciekaw jestem jak idzie ISA-ie, jesli chodzi o sprzedaz produktow do DnD... Moze maja jakies ogloszenia prasowe, czy cos?
<br />Najbli¿szy temu jest temat PLAN WYDAWNICZY ISA.
 
Gunslinger
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: sob lut 08, 2003 4:32 pm

śr lut 12, 2003 2:59 pm

Dane umieszczone na podanej wy¿ej stronie s± ju¿ niestety nieaktulane :mad: <br />Oto jaki mail dosta³em od isy kiedy siê spyta³em o date wydania Ksiêgi Potwrów: <br />"Witam, <br />niestety sa male opoznienia. Premiera bedzie na poczatku marca, <br />pozdrawiam, <br />Katarzyna Czostek" <br />i znowu kolejny miesi±c czekania [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif[/img]
 
Morog__
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1332
Rejestracja: czw kwie 25, 2002 7:57 pm

śr lut 12, 2003 5:04 pm

to nie musi nic znaczyc <br />z dobrych zrodel wiem ze ISA postanowila teraz nie podgrzewac atmosfery <br />i mowic ze bedzie w 1 kwartala <br />moze nas zaskocza :mrgreen:
 
Florian__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 132
Rejestracja: czw sty 30, 2003 10:43 pm

śr lut 12, 2003 7:07 pm

Kiedy ostatnio siê dowiadywa³em (05.02) ksiêga by³a planowana na koniec lutego...
 
Gunslinger
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: sob lut 08, 2003 4:32 pm

śr lut 12, 2003 8:34 pm

Morag mam nadzieje ¿e siê nie mylisz, ale niestety znaj±c ise (a mo¿e ma³o j± znam :?: ) w±tpie w to
 
Quewen Veladorn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 252
Rejestracja: pt sty 03, 2003 12:26 am

śr lut 12, 2003 9:07 pm

<!--QuoteBegin-Gunslinger+-->
Gunslinger pisze:
<!--QuoteEBegin-->Morag mam nadzieje ¿e siê nie mylisz, ale niestety znaj±c ise (a mo¿e ma³o j± znam :?: ) w±tpie w to
<br />Znaj±c ISê bêdzie w kwietniu [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif[/img]
 
Awatar użytkownika
AdamWaskiewicz
Szef działu
Szef działu
Posty: 6434
Rejestracja: śr lut 05, 2003 1:06 pm

pt lut 14, 2003 2:38 pm

Mam jedno pytanie - czy kto¶ mo¿e orientuje siê, czy ISA zamierza publikowaæ podrêczniki do d20 innych ni¿ Wizardzi wydawnictw? S³ysza³em pog³oski o planowanym wydaniu Ravenlofta (do którego prawa ma obecnie White Wolf) - czy wiadomo o jakich¶ jeszcze dodatkach? <br /> <br /> Pozdrawiam, <br /> Adam
 
Awatar użytkownika
prEDOator
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2266
Rejestracja: pt sie 23, 2002 1:11 pm

pt lut 14, 2003 2:42 pm

Czy przpadkiem do Ravenloftu praw nie ma SSS? <br /> <br />Podobno DL, który należy teraz do Sovering Press.
 
Awatar użytkownika
AdamWaskiewicz
Szef działu
Szef działu
Posty: 6434
Rejestracja: śr lut 05, 2003 1:06 pm

pt lut 14, 2003 3:00 pm

Edo napisa³: <br />
Czy przpadkiem do Ravenloftu praw nie ma SSS?
<br /> Sword & Sorcery Studios, o ile siê orientujê, nale¿y do / jest czê¶ci± White Wolfa. <br /> <br />
Podobno DL, który nale¿y teraz do Sovering Press.
<br /> DeadLands? :wink: A tak powa¿nie, to pierwsze s³yszê, ale cieszê siê - Lanca jest kapitalna, przypuszczam ¿e prawdopodobnie po wydaniu Zapomnianych Krain i Smoczej Lancy Greyhawk znacznie straci u nas na popularno¶ci. <br /> <br /> Pozdrawiam, <br /> Adam
 
Awatar użytkownika
danant
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2997
Rejestracja: wt kwie 29, 2003 12:16 pm

pt lut 14, 2003 5:33 pm

Sword & Sorcery Studios jest dywizją White Wolfa. White Wolf dystrybuuje też wszystkie produkty S&SS. <br /> <br />Prawa do DL ma rzeczywiście Sovereign Press, ale wydawać i dystrybuować Dragonlance będzie WotC. <br /> <br />Pozdrawiam <br />danant
 
astutus__
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 82
Rejestracja: ndz lut 09, 2003 8:50 pm

pt lut 14, 2003 9:59 pm

Wiecie jakie nastepne podreczniki sa w planie po KP?
 
Awatar użytkownika
prEDOator
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2266
Rejestracja: pt sie 23, 2002 1:11 pm

pt lut 14, 2003 11:20 pm

Są to: <br />- 3 i 4 przygoda <br />- Sword & Fist oraz Tome and Blood <br />- Przygoda "Powrót do ?wiątyci Złych ?ywiołów" <br />- Psionic Handbook Marzec - Przygoda nr 5 <br />- Manual of Planes <br />- Defender of Faith <br />- FORGOTEN REALMS CAMPAGIN SETTINIGS <br />- Deites & Demigodess <br />- ORIENTAL ADVENTURES <br /> <br />Wydadzą też bajery D&D ala zasłona MG itp. <br /> <br />Wydana ma zostać też książka o przygodach bohaterów z PG (Torde, Ember itp. ) <br /> <br />Ravenloft też jest w planach. <br /> <br />Podobno Dragonlance ale napewno nie w tym roku.
 
astutus__
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 82
Rejestracja: ndz lut 09, 2003 8:50 pm

sob lut 15, 2003 9:50 am

To jest dykryminacja thiefow ipt. :razz: Song&Silent nawet w planach nie maja ;>
 
Ristofan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 327
Rejestracja: czw sie 22, 2002 1:47 pm

sob lut 15, 2003 10:11 am

<!--QuoteBegin-astutus+-->
astutus pisze:
<!--QuoteEBegin-->To jest dykryminacja thiefow ipt. :razz: Song&Silent nawet w planach nie maja ;>
<br />Z tego co wiem classbooki maja wychodzi rownolegle do innych dodatkow, wiec nie ma co narzekac :wink: <br />Podobno z classow pierwszy wychodzi Sword&Fist
 
Gunslinger
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: sob lut 08, 2003 4:32 pm

ndz lut 16, 2003 8:40 pm

Czy zna kto¶ ju¿ dok³adn± datê wydania Ksiêgi Potworów po polsku? (Tylko jaki¶ konkretny dzieña nie w okolicach marca)
 
Awatar użytkownika
prEDOator
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2266
Rejestracja: pt sie 23, 2002 1:11 pm

ndz lut 16, 2003 9:06 pm

<!--QuoteBegin-Gunslinger+-->
Gunslinger pisze:
<!--QuoteEBegin-->Czy zna ktoś już dokładną datę wydania Księgi Potworów po polsku? (Tylko jakiś konkretny dzieńa nie w okolicach marca)
<br />Nie zostało to oficjalnie powiedziane.
 
Awatar użytkownika
danant
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2997
Rejestracja: wt kwie 29, 2003 12:16 pm

pn lut 17, 2003 2:45 pm

Według danych z forum ISY, podręcznik z potworkami :wink:, powinien się ukazać na koniec lutego. <br /> <br />Jako ciekawostkę podam, że podobno zostało jedynie 40 sztuk Podręcznika Gracza - oznacza to, ze 5000 sztuk praktycznie zostało sprzedane. <br /> <br />Pozdrawiam <br />danant
 
Chomik Jedi
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 240
Rejestracja: czw gru 26, 2002 7:59 pm

pn lut 17, 2003 3:50 pm

Jak to 40 sztuk??? W ISie? A je¶li tak, to nie¼le...! Ja sam zachêci³em ju¿ 2 osoby do D&D i zamierzam zachêciæ jeszcze 4... a na czwórkê przyda³yby siê ju¿ 2 Podrêczniki... :mrgreen: <br />Heh, okazuje siê, ¿e nabijam kasê Isie...
 
Quewen Veladorn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 252
Rejestracja: pt sty 03, 2003 12:26 am

pn lut 17, 2003 3:56 pm

A czy s± jakie¶ informacje na temat Tome&Blood?
 
Morog__
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1332
Rejestracja: czw kwie 25, 2002 7:57 pm

pn lut 17, 2003 4:36 pm

Chomik Jedi <br /> <br />nie tylko nabijasz ISA kase <br />czym maja wiecej kasy, tym wiecej, szybciej (!!!) i mam nadzieje lepiej <br />beda wydawac <br />a o to chyba chodzi
 
Awatar użytkownika
bukwa
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1749
Rejestracja: pn gru 08, 2003 12:48 pm

Skandal!

wt lut 18, 2003 9:38 am

Na forum ISY Sony napisał: <br /> <br /><!--QuoteBegin-Sony+-->
Sony pisze:
<!--QuoteEBegin-->Widać nikt nie umie czytać, przecież napisałem że jest to informacja od P. Szulca, więc po ch... się dopytujecie.  <br /> <br />TAK ZOSTA?O 40 PG,  TAK POWIEDZIA? MI TO P. SZULC W DZISIEJSZEJ ROZMOWIE, KSIęGA POTWORÓW BęDZIE WYDANA W KOńCÓWE LUTEGO. <br /> <br />Proszę o nie zaśmiecanie forum. <br /> <br />Sony
<br />Niezłe public relations ma ISA. [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/shock.gif[/img] :x <br />Sony w imieniu p. Szulca pisze: więc po ch... się dopytujecie. <br /> <br />Zachowałem sobie tę perełkę na dysku. <br />Adres strony: http://www.isa.pl/forum/viewtopic.php?p=57954#57954 <br /> <br />P.S. ISA sprzedała już prawie 5000 PG.
 
Awatar użytkownika
danant
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2997
Rejestracja: wt kwie 29, 2003 12:16 pm

wt lut 18, 2003 9:54 am

Cudowne :mrgreen: <br /> <br />Może zatrudnimy Sony'ego jako oficjalnego rzecznika również naszego forum? <br /> <br />Oczywiście nie omieszkałem sobie równiez skomentować jego wypowiedź... Niestety obawiam się, że za kilka godzin/dni jego notka zniknie - tak jak już kiedyś w pewnym wątku, w którym z nim dyskutowałem... [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif[/img] <br /> <br />Ja też sobie to zapiszę... :mrgreen: <br /> <br />Pozdrawiam <br />danant <br /> <br />Dopisane później <br /> <br />No i proszę - doczekaliśmy się odpowiedzi ze strony Sony'ego. Okazuje się jednak, że to ja i bukwa jesteśmy tymi "złymi". Cytuję: <br /> <br /><!--QuoteBegin-Sony+-->
Sony pisze:
<!--QuoteEBegin-->Po piewsze nie pracuję dla ISY, po drugie jak piszę że P. Szulc mi powiedział to po co się dopytywać w kółko o to samo i zaśmiecać forum, jak co dziesiąty uczestnik by zadał to samo pytanie to był by bałagan.  <br />I poraz kolejny ostrzegam TO FORUM MA U?ATWIć KOMUNIKACJę Z IS?, KOMENTARZE PROSZę WYSY?Ać MA PRIVA LUB DO INNEGO MODA, a nie zaśmiecać forum.  <br /> <br />Dwa posty Bukwy Dananta to przykład jak nie należy się zachowywać, pomijam moje przekleństwo, jest EMAil, są inni Moderatorzy można to załatwić inaczej nie zaśmiecając forum.  <br /> <br />Uprzedzam następne posty bez związku będę kasował, reklamacje proszę kierować NA PRIVA do innych Modów.  <br /> <br />Informacje dla PLAN WYDAWNICZY ISA czerpię z bezpośrednich rozmów z P. G. Szulcem, więc jak coś tam napiszę, to tylko to co powiedział mi P. Szulc, więc proszę o nie dopytywanie się wielokrotne o rzeczy tam na pisane. Parę osób potrafi napisać Emali do mnie o potwierdzenie informacji, widzę jednak że nie wszyscy.  <br /> <br />A co co szczegółów miałem na myśli CHOLERę.
<br /> <br />Cóż... pozostawię to bez komentarza... <br /> <br />Pozdrawiam 2 <br />danant
 
Gunslinger
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: sob lut 08, 2003 4:32 pm

wt lut 18, 2003 6:14 pm

A oto jaki otrzymalem dzi¶ mail na temat daty premiery Ksiêgi Potworów <br />"Witam <br />Ksiega Potworow jest juz w drukarni, przewidujemy iz bedzie dostepna na poczatku marca. Osoby zamawiajace w sprzedazy przedpremierowej dostana wczesniej ksiazke niz sklepy. <br /> <br />Pozdrawiam <br />Justyna Zajbt" <br />Wreszczie jakie¶ konkrety (mam namy¶li drukarnie) a nie na koñcu lutego...
 
Wayland
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 31
Rejestracja: sob gru 14, 2002 10:34 am

śr lut 19, 2003 9:21 pm

Hmm, czytam te posty i nagle widzê post szanownego Bukwy w sprawie zachowania Sony'ego z forum ISY. Có¿, mój znajomy jest tam moderatorem i niestety, Sony ju¿ tak jest, wiêc niech siê Ojciec Moderator nie irytuje... A swoj± drog±, to a¿ siê dziwiê, ¿e nie otrzyma³ Pan nominacji moderatorskien na forum ISA od razu. Co jak co, ale przecie¿ forum DND jest najlepszym przyk³adem Pana wspania³ego zaanga¿owania i obeznania w tematach dotycz±cych D&D. To taka moja subiektywna opinia.
 
Morog__
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1332
Rejestracja: czw kwie 25, 2002 7:57 pm

śr lut 19, 2003 11:02 pm

bukwa <br /> <br />to jeszcze nic <br />zobacz komentarze w pana Szulca w temacie w ktorym <br />osmielilem sie skrytykowac tlomacznie Zyjacego Greyhawku <br />poprostu to jest nastawienie tej firmy do klijeta <br />ale moga sobie na to pozwolic, wiedza ze i tak sprzedadza podreczniki
 
Haron__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 298
Rejestracja: pt sie 09, 2002 11:55 am

czw mar 06, 2003 10:01 pm

Wedlug zapowiedzi ISY dnia 10 marca (poniedzialek) ma rozpoczac sie rozsylanie "Ksiegi Potworow". Data ta jest w miare realna i chyba nic juz jej nie przesunie. Widac, ze ISA nauczona poprzednim bledem z "Podrecznikiem Gracza", okresla teraz bardziej prawdopodobne terminy wydania.
 
Awatar użytkownika
Uzariel
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 439
Rejestracja: śr maja 12, 2004 12:55 pm

sob mar 08, 2003 2:36 pm

Na stronie isy sa juz dokladne informacje, czyli w poniedzialek/wtorek sprzedaz wysylkowa a od 17 Ksiega Potworow ma trafic do sklepu. <br />Pozdro
 
Obieżyświat
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 107
Rejestracja: ndz gru 29, 2002 10:56 am

sob mar 08, 2003 6:21 pm

<!--QuoteBegin-Haron+-->
Haron pisze:
<!--QuoteEBegin-->Wedlug zapowiedzi ISY dnia 10 marca (poniedzialek) ma rozpoczac sie rozsylanie "Ksiegi Potworow".[...]
<br />10 marca KP ma zostaæ rozes³ane do osób, które z³o¿y³y zamówienie.17 bêd± rozsy³ane do sklepów. <br />Pozdro
 
keithar
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: wt mar 11, 2003 1:11 pm

Plan wydawniczy

wt mar 11, 2003 1:18 pm

Najlepiej zajrzyj na www.isa.pl.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 47

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość