Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Qball
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 643
Rejestracja: śr lis 02, 2005 11:43 pm

wt cze 20, 2006 8:03 am

W sumie to mam ten sam problem co Smg. Autologowanie nie działa u mnie poprawnie. Używam Firefoxa.
 
Awatar użytkownika
von Trupka
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1571
Rejestracja: śr sie 24, 2005 10:22 am

wt cze 20, 2006 9:52 am

Używam Opery, wersji bodaj 8.54.
 
Awatar użytkownika
amnezjusz
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1634
Rejestracja: pn sie 15, 2005 9:33 pm

wt cze 20, 2006 12:09 pm

Hmm, ja również używam FF ale wszystko działa jak należy.
 
Awatar użytkownika
masllo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 364
Rejestracja: czw sty 20, 2005 4:34 pm

wt cze 20, 2006 4:54 pm

smg pisze:
Cóż, kolejny drobny problem z nowym poltkiem. Funkcja autologowania nie działa u mnie poprawnie - po jej zaznaczeniu przy kolejnym wejściu na stronę i tak muszę normalnie się zalogować, autolog wyjawia mi jedynie, ze podałem niewłaściwy login/hasło, mimo, iż są one w najlepszym porządku.


+1

Co do pozostałej części całego serwisu to prezentuje się on bardzo profesjonalnie i dobrzę, więc będę teraz wchodził na tą stronke z jeszcze większą chęcią.

Pozdrawiam
 
Awatar użytkownika
von Trupka
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1571
Rejestracja: śr sie 24, 2005 10:22 am

śr cze 28, 2006 4:08 pm

Cóż, jak wiadomo, nP oferuje możliwość zakładania blogów. Ja chciałbym się tak tylko dyskretnie zapytać - czy ktoś te blogi nadzoruje i kontroluje, czy nie pojawiają się w nich treści wulgarne, faszystowskie, propagujące piractwo, itd? I czy nie daloby się stworzyć czegoś w rodzaju oficjanego regulaminu blogów polterowych, w którym, być może, zostaną przewidziane również jakieś konsekwencje za śmiecenie notkami takimi jak ta: http://dnd.polter.pl/pnplus,blog.html? Ktoś już (na blogu zresztą) powiedział, że boi się, ze nP zostanie zalany blogami w najgoryszmy stylu i muszę powiedzieć, ze zaczynam jego obawy podzielać.
 
Awatar użytkownika
Rebound
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9343
Rejestracja: czw cze 05, 2003 2:32 pm

śr cze 28, 2006 4:30 pm

Blogi są kontrolowane, a wraz z powstaniem strony społecznościowej dojdzie do tego jeszcze tzw. "kontrola wewnętrzna" samych użytkowników :).
 
Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9825
Rejestracja: sob cze 26, 2004 11:11 pm

śr cze 28, 2006 4:45 pm

Smg - owszem, ktoś pilnuje. Kwizycja.

Blogi nadzorują Moderatorzy i Administracja Systemu Poltergeist, pilnując, by nie zalęgło się na nich to, o czym piszesz. Innymi słowy: Kwizycja pozdrawia. Co zaś się tyczy linkowanego przykładu (jak i poprzedniego podobnego przypadku, i jeszcze jednego, zapomnianego przez resztę świata, choć funkcjonującego na nieco innej zasadzie) - są one przez nas wyłapywane zaraz po założeniu. Na razie niech sobie istnieją. Jeśli zaś chodzi o Regulamin, to jak najbardziej istnieje takowy - zachęcam do zapoznania się z oficjalnym Regulaminem blogów i galerii.
 
Awatar użytkownika
smiechan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 389
Rejestracja: śr sty 11, 2006 5:40 pm

śr cze 28, 2006 7:57 pm

A mnie się tam bardzo podoba system nawigacji między działami poltera, może i szczegół ale cieszy:)
 
marioszarak

sob lip 01, 2006 5:53 pm

Przyznam, że początkowo gdy wszedłem na nowy DND.polter.pl, czułem się troszkę zagubiony jak dziecko we mgle :razz: . Ale moment po opanowaniu nowego menu okazało się ono bardzo funkcjonalne. Gratuluje włożonej pracy.
Pozdrawiam.
Mroczny Drow
 
Awatar użytkownika
Liverrin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 623
Rejestracja: pt lip 15, 2005 9:45 pm

sob lip 01, 2006 11:53 pm

Mroczny Drow pisze:
Przyznam, że początkowo gdy wszedłem na nowy DND.polter.pl, czułem się troszkę zagubiony jak dziecko we mgle :razz: . Ale moment po opanowaniu nowego menu okazało się ono bardzo funkcjonalne. Gratuluje włożonej pracy.

Ja również odniosłem takie uczucie. Ogólnie bardzo podoba mi się obecny styl forum i strony. Gratuluję, odwaliliście kawał niezłej roboty. :spoko:
 
bidzin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 960
Rejestracja: ndz lut 06, 2005 5:08 pm

ndz lip 16, 2006 11:50 pm

Ja powrócę na chwilę do jednej kwestii ;) .

grupa jeszcze nie istnieje nawet . Zajmiemy się jej tworzeniem po odpaleniu zmian "maszynowych".


Pewnie pytanie głównie do Rebounda, ale czy zrobiono coś w względzie utworzenia tej grupy?
Jestem ciekaw tego, gdyż niektóre działy z "Waszej twórczości" po prostu wołają o pomoc, gdy jakiś użytkownik chce poszukać odpowiedniej dla niego klasy, rasy czy czaru. Szczególną pomocą w wyborze byłoby właśnie poparcie pracy przez redaktorów i moderatorów (lub użytkowników?).
 
Awatar użytkownika
von Trupka
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1571
Rejestracja: śr sie 24, 2005 10:22 am

pt sie 04, 2006 10:47 pm

Cóż, znalazłem kolejną drobną usterkę na nP. Link http://dnd.polter.pl/czytaj.php?id=432, jak można zauważyć, nie dziala. Przed przeprowadzką prowadził on z opisu klasy uliczny drapieżnik do spisu broni uważanych za szpony.
 
Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9825
Rejestracja: sob cze 26, 2004 11:11 pm

sob sie 05, 2006 12:00 am

Drobny błąd przy przenoszeniu, już poprawiony. Dzięki za wskazanie.
 
Awatar użytkownika
von Trupka
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1571
Rejestracja: śr sie 24, 2005 10:22 am

czw sie 10, 2006 9:50 pm

Marudzenia apropo powyższego linku ciąg dalszy - został on wprawdzie podciągnięty po listę ekwipunku, nigdzie w jej obrębie nie ma jednak listy szponów (czemu pierwotnie link ten miał służyć). Ba, nawet w opisach niektórych, typowo szponich broni, nie ma zaznaczenia, że należą one do wspomnianej kategorii (proszę mnie poprawić, jeżeli się mylę i np. naręczne topory, nożycowy katar, czy kosa naręczna to nie należą do szponów).
 
Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9825
Rejestracja: sob cze 26, 2004 11:11 pm

czw sie 10, 2006 11:08 pm

Marudzić zawsze wolno...

Zwróć uwage na jeden fakt: przelinkowanie jest chwilowo pewnego rodzaju "rozwiązaniem zastępczym". Klasa powstała dwa lata temu, artykuł opisujący nowy ekwipunek zaś został zmodyfikowany w znaczącym stopniu. Zmieniła się jego forma i, w pewnej mierze, funkcja, uległ on również konwersji na 3,5. To samo spotka również wspominaną klasę, a wtedy zostanie ona uzupełniona o wszystko to, czego w chwili obecnej - wskutek zmian wszelakich - brakuje.

Dla wszystkich korzystających z klasy Ulicznego drapieżnika - lista broni zaliczanych do szponów:
- sztylet do pchnięć (katar)*
- pazury pantery*
- pazury rosomaka*
- smocze pazury*
- tygrysie pazury (bagh-nagh)*
- rękawica, nabijana*
- rękawica, ze szponami
- kastety
- naręczne szpony
- katar, nożycowy
- kosa, naręczna
- topory, naręczne
* - bronie oficjalne; pozostałe opisano w dziale Ekwipunek
 
Awatar użytkownika
iron_master
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2815
Rejestracja: czw paź 20, 2005 7:56 pm

czw sie 31, 2006 8:16 pm

Nie wiem, czy mam rację, ale wydaje mi się że ze strony znikło kilku/lub jeden BN. Wydaje mi się że była jakaś drowka... Nie jetem tego pewien, gdyż było to dawno, możliwe że widziałem ją gdzieś indziej.
 
Filio

ndz wrz 03, 2006 11:39 am

Co się stanie, jeśli ten oto użytkownik po zdobyciu 50 punktów będzie chciał ustawić adres własnej strony na dnd.polter.pl? :razz:
 
Awatar użytkownika
M.S.
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3035
Rejestracja: sob gru 24, 2005 7:42 pm

ndz wrz 03, 2006 11:49 am

@ iron_master

- Masz pełną rację - zniknął na przykład bardzo fajny mnich autorstwa Ree. :(

Czy to jakieś kłopoty związane z przenosinami, czy może na stałe zrezygnowano z tych prac?
 
Awatar użytkownika
amnezjusz
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1634
Rejestracja: pn sie 15, 2005 9:33 pm

ndz wrz 03, 2006 2:21 pm

M.S. pisze:
Czy to jakieś kłopoty związane z przenosinami, czy może na stałe zrezygnowano z tych prac?

Być może BNi ci konwertowani są na edycję 3.5, bo nie wydaje mi się by zostali usunięci ze względu na słabą stronę fabularną ;)
 
Awatar użytkownika
von Trupka
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1571
Rejestracja: śr sie 24, 2005 10:22 am

ndz wrz 03, 2006 8:53 pm

http://polter.pl/exlibris_main.php?dzial=felietony
Link nie działa. Prowadzi ponoć z SysMenu do Felietonów. Innych linków z menu nie sprawdzałem.

EDIT
Sprawdziłem jeszcze kilka linków - też nie działały. Błąd 404.
 
Awatar użytkownika
M.S.
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3035
Rejestracja: sob gru 24, 2005 7:42 pm

ndz wrz 03, 2006 8:58 pm

@ Smg

- I nic dziwnego. W końcu Exlibris zniknął wraz z reformą Poltera. :)

Jeżeli szukasz felietonów, to zajrzyj tutaj. ;)
 
Awatar użytkownika
LimpTiger
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 67
Rejestracja: wt lip 18, 2006 1:06 am

pn wrz 04, 2006 9:50 am

A co zadecydowało o wykrojeniu Exlibris?
 
Awatar użytkownika
M.S.
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3035
Rejestracja: sob gru 24, 2005 7:42 pm

pn wrz 04, 2006 1:25 pm

LimpTiger pisze:
A co zadecydowało o wykrojeniu Exlibris?



Utworzenie takich subsystemów, jak: ksiazki.polter.pl i rpg.polter.pl.
 
Awatar użytkownika
iron_master
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2815
Rejestracja: czw paź 20, 2005 7:56 pm

śr lis 08, 2006 1:55 pm

Czy na stronie przy pracach nie można by wrzucać bardziej przyjaznych dla druku tabelek? Takie owszem, ładnie wyglądają, ale przy próbie skopiowania tego do worda lub bezpośredniego druku wychodzi sieczka. Chciałem wykorzystać na sesji zmiennika i prawie z tego zrezynowałem, uratowała mnie tylko oryginalna tabela na forum (którą i tak musiałem przerabiać). Dlatego apeluję o zmianę tabel na bardziej "drukalne".
 
Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9825
Rejestracja: sob cze 26, 2004 11:11 pm

śr lis 08, 2006 2:02 pm

Tabelki ze strony chyba nie gryzą się z Wordem? Przynajmniej u mnie nigdy się to nie zdarzało. WordPad, owszem, nie lubi się z tabelkami, ale z Wordem nie jest źle - kwestia ręcznej zmiany koloru czcionki i tła tabeli.
 
Awatar użytkownika
M.S.
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3035
Rejestracja: sob gru 24, 2005 7:42 pm

śr lis 08, 2006 5:22 pm

U mnie jest jeszcze lepiej z tabelkami. Mianowicie, jak stwierdzę, że przyda mi się jakaś praca, to po prostu przekopiowuję ją całą do Worda, a nastepnie drukuję na drukarce laserowej - efekt jest taki, że absolutnie bez żadnych kombinacji mam na papierze ładną, czytelną tabelkę. :) Naprawdę nie ma żadnych problemów i mnie obecne tabelki jak najbardziej odpowiadają. :razz:
 
Awatar użytkownika
iron_master
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2815
Rejestracja: czw paź 20, 2005 7:56 pm

śr lis 08, 2006 7:01 pm

Problem rozwiązany :) W czym byl problem> Juz tłumacze, wszystko wina... Opery! Tak, kiedy kopiowałem za pomocą IE wszystko wyszło na jaw. Opera ssie ;P Inna sprawa, że IE kopiował wszystko jakby w białej czcionce i poza tabelą to nic nie widać...

Przepraszam za kłopot ;)
 
Awatar użytkownika
amnezjusz
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1634
Rejestracja: pn sie 15, 2005 9:33 pm

czw lis 09, 2006 8:01 pm

Zauważyłem, że na dnd.polter.pl w miejscu gdzie wyświetlane są ostatnie posty na forum, nie wyświetlają się posty pisane w działach Ravenloft i Planescape :)
 
Awatar użytkownika
Qball
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 643
Rejestracja: śr lis 02, 2005 11:43 pm

sob lis 11, 2006 1:38 am

Nie tylko z tych działów. Dotyczy to również np. "Światów autorskich". To pewnie wina tego że te działy są nowe i nie zostały uwzględnione na razie w kodzie strony przy opcji wyświetlania ostatnich postów z odpowiednich działów forum, co?
Czy czarodziej Blob zajmie się tym w najbliższym czasie?
 
Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9825
Rejestracja: sob cze 26, 2004 11:11 pm

sob lis 11, 2006 1:47 am

Tak, jest to problem wszystkich nowo utworzonych działów i podkategorii. Na razie jednak pozostanie to niezmienione - przynajmniej do momentu zakończenia porządków w dziale (co prawdopodobnie wiązać się będzie z utworzeniem nawet kilku dalszych kategorii, a na pewno końcowym uporządkowaniem i zmianami w obrębie istniejących). "Po wszystkim" będzie w momencie, w którym zostaną również odblokowane wszystkie kategorie w dziale etc. Cierpliwości.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość