Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Rebound
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9343
Rejestracja: czw cze 05, 2003 2:32 pm

Opinie o D&DP

śr maja 31, 2006 7:47 pm

Witam wszystkich serdecznie!

Jak już pewnie wiecie, w dniach 1-15 czerwca w naszym serwisie (jak zresztą na całym Polterze) będą zachodzić pewne zmiany. W tych dniach bedą one ukryte przed oczami czytelników, by w okolicach 16 czerwca olśnić ich swoją chwałą i takie tam ;).

Nie oznacza to jednak, że nasi użytkownicy nie mogą mieć w tych zmianach swojego udziału. Zwracam się więc z oficjalną prośbą do wszystkich, którzy mają na ten temat coś do powiedzenia, by w tym topicu podawali racjonalne propozycje zmian w serwisie, które ich zdaniem zwiększyłyby jego atrakcyjność, funkcjonalność itp. :).

Każda z waszych propozycji - nawet najmniejsza - będzie dla redakcji bardzo cenna, jako że naprawdę chcemy, by dnd.polter.pl wyrosło na najbardziej lubiany dedekowy serwis w polskiej sieci... O ile już nim nie jest ;).
Ostatnio zmieniony czw cze 15, 2006 10:22 pm przez Rebound, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Cohen
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 79
Rejestracja: czw lut 24, 2005 6:32 pm

śr maja 31, 2006 8:36 pm

To ja pozwolę sobie zaproponować zmianę następującą, choć wiem, że raczej nie będzie brana pod uwagę (i nie ze względu na intencje Redakcji).

Mianowicie, proponowałbym, aby zwiększyć zasób serwisu większą ilością prac użyszkodników.
Jak na razie, ma na to monopol Redakcja, a sądzę, że jest kilka/naście prac, które nie odstają poziomem od dzieł Redakcji i są warte umieszczenia ich na stronie. Bo, co by nie mówić, to większość artów jest tworem kogoś z redakcji.
Wydaje mi się też, że taka kooperacja wyszłaby na dobre wszystkim, a zwłaszcza serwisowi.
I tym optymistycznym akcentem zakończę tę wypowiedź. :)
 
Awatar użytkownika
rincewind bpm
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1931
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 5:24 pm

śr maja 31, 2006 8:52 pm

Cohen pisze:
Jak na razie, ma na to monopol Redakcja, a sądzę, że jest kilka/naście prac, które nie odstają poziomem od dzieł Redakcji i są warte umieszczenia ich na stronie. Bo, co by nie mówić, to większość artów jest tworem kogoś z redakcji.

Większość, ale każdy może wysłać coś w ramach zasad współpracy i ja na przykład nie dawno zacząłem korzystać z tej opcji. Polecam, nie gryzą :P
 
Awatar użytkownika
Rebound
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9343
Rejestracja: czw cze 05, 2003 2:32 pm

śr maja 31, 2006 8:55 pm

W przyszłości nieco dalszej niż połowa czerwca planujemy utworzenie pewnej grupy, która będzie cały czas skanowała forum w poszukiwaniu ciekawych prac wartych umieszczenia. Problem w tym, że najczęsciej umieszczenie takiej pracy wiąże się z potrzebą ponownego rozpisania części mechaniki, co jest bardzo nużące. Niemniej - pomysł jest i będzie realizowany po zmianach :).
 
Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9825
Rejestracja: sob cze 26, 2004 11:11 pm

śr maja 31, 2006 8:57 pm

rince +1. Na stronę trafia zresztą od czasu do czasu nadesłany art - przepuszczony przez redakcyjną korektę, wybrany spośród innych ze względu na wstępną jakość, pomysłowość i przydatność, po konsultacji poszczególnych zmian z autorem pracy etc. Niemniej, czasem sami wyciągniemy macki do współpracy, a kolejne Konkurs(ik)i mają służyć właśnie zacieśnieniu więzi serwisu z użytkownikami. Planujemy zresztą kontynuację tej praktyki, a może i częstsze sięganie po prace wydobyte z Forum. Czemu sprzyja świeżo zakończona Czystka...
 
Awatar użytkownika
kuku16
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 111
Rejestracja: śr lut 01, 2006 6:07 pm

coś trzeba zmienić...

śr maja 31, 2006 9:20 pm

Witam! Temat postu to nie pomyłka. Chodzi mi kontretnie o stronę a nie forum. Oglądając inne strony polter.pl o grach rpg doszedłem do wniosku, że do strony www.dnd.polter.pl trzebałoby coś zmienić/dodać. Np. na stronie gry Warhammer Fantasy Role Play Game jest dział rekwizyty, który bardzo mi się podoba; możne też urozmajcić dział linki, dodając więcej stron dotyczących D&D;albo chociaż konkursy na najleprzą przygodę (wszystkie uniwersa) napisaną przez czytelników strony (z góry przepraszam jeżeli coś takiego było, ale lepiej by było żeby taki konkurs organizowaney był np. raz w tygodniu). Chwalę jednak Waszą stronę za to że opisane są wszystkie uniwersa D&D. Jednak więcej opisów.
POZDRAWIAM CAŁĄ REDAKCJĘ WWW.POLTER.PL
 
Awatar użytkownika
von Trupka
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1571
Rejestracja: śr sie 24, 2005 10:22 am

śr maja 31, 2006 9:22 pm

Muszę poprzeć rinca-faktycznie, nie gryzą. Urywają Ci rękę i tłuką Cię nią na śmierć. W dodatku strasznie powoooli. Ale to da się przeżyć ;).

Z moich uwag-pisałem już o niewygodnym manewrowaniu jeśli chodzi o czary. Wtedy proponowałem, by czary o zbliżonym działaniu (świńska brzydota i masowa świńska brzydota, większy i mniejszy cośtam itp.) zapisywać w jednym artykule zamiast w kilku. Oczywiście, twierdziliście wtedy, że pracujecie nad modyfikacją tego działu. ale przypomnieć się nie zaszkodzi.
 
Awatar użytkownika
Pajacyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: wt maja 23, 2006 8:31 am

śr maja 31, 2006 9:40 pm

Chwalę jednak Waszą stronę za to że opisane są wszystkie uniwersa D&D

Łot?
Nie ma chociażby Eberronu. Którego, rzecz jasna, bardzo mi brakuje :).
albo chociaż konkursy na najleprzą przygodę (wszystkie uniwersa) napisaną przez czytelników strony (z góry przepraszam jeżeli coś takiego było, ale lepiej by było żeby taki konkurs organizowaney był np. raz w tygodniu)

Są Konkursiki. Przejrzyj stronę i forum.
Np. na stronie gry Warhammer Fantasy Role Play Game jest dział rekwizyty, który bardzo mi się podoba;

Jako niepoprawny powerplayer, wolałbym raczej garść atutów. Sporą garść. Choć, gdyby było coś takiego, to bym się nie pogniewał.

I jeszcze coś - odsyłam do tego tematu.
 
Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9825
Rejestracja: sob cze 26, 2004 11:11 pm

śr maja 31, 2006 10:37 pm

Tematy scaliłem.

Smg - zaprawdę powiadam Ci, iże szczegółów się czepiasz :razz:. Gdy kolejka nabita aktualizacjami pośpiech niewskazanym jest, gdyż do frustracji prowadzi. Cierpliwym być musisz, pośpiech Ciemnej Strony ścieżką jest. Ïa! :razz: - czyli redakcyjny eklektyzm w działaniu :wink:.

Eberron - będzie, niech tylko zostanie wydany, ktoś z Redakcji napisze na jego temat kilka artykułów albo znajdą się chętni, którzy by takowe do nas przysłali. To samo tyczy się każdego settingu D&D, który mógłby liczyć na coś więcej niż pojedynczy tekst i późniejszy zastój. Kilku użytkowników było chętnych do reaktywowania działu WarCraft RPG - skończyło się na jednym tekście. Ta sama grupa próbowała mówić o tworzeniu przez siebie działu Dragonlance - na prośbe o napisanie jakiegoś tekstu odpowiedzi nie otrzymaliśmy. Jeśli jednak ktoś czuje się na siłach, zapraszamy.

Konkursy raz w tygodniu - proszę: pomyśl, co piszesz. Rozważ to, przypominając sobie, że praca dla serwisu jest bezpłatna, wymaga sporych nakładów czasu i wysiłku psychicznego - zwłaszcza wtedy, gdy trzeba oceniać i poprawiać liczne nadsyłane prace. Pomyśl też o kosztach, jakie mogłyby się wiązać z konkursami, gdyby każdy z nich miałby zostać nagrodzony. Dodaj do tego trudności związane z dłuższymi formami, takimi jak choćby przygody. Zastanów się nad tym dobrze. Wtedy będziemy mogli rozmawiać. Są jednak Konkurs(ik)i organizowane w kolejnych miesiącach, o każdorazowo innym temacie pracy, do udziału w których serdecznie zachęcamy.

Rekwizyty - nikt nikomu nie broni korzystania z innych subsystemów - wprost przeciwnie. Na stronie znajduje się jednak już w tej chwili dział Almanach, poświęcony graczom i MG - który zresztą będzie w przyszłości uzupełniany i rozbudowywany. Kto wie, może i rekwizyty doń zawędrują, skoro takie jest zapotrzebowanie.

Linki - temu właśnie służy temat - Inne strony o D&D.

Za dotychczasowe komentarze dziękujemy i zachęcamy innych do podzielenia się swoimi opiniami, propozycjami zmian na stronie.
 
Awatar użytkownika
amnezjusz
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1634
Rejestracja: pn sie 15, 2005 9:33 pm

śr maja 31, 2006 10:57 pm

Hmm, tak sobie myślę, że dobrym pomysłem byłaby zmiana...loga dnd.polter albo nie tylo co zmiana to dodanie pewnej rzeczy, która dla mnie jest już tak jakby symbolem dnd.polter a mianowicie czarny smoka na czerwonym tle (autorstwa o ile pamietam Maraela), tego samego, który jest umieszczany w każdym pdf-ie na stronie. Według mnie idealnie nadaje sie na logo na strone główną dnd.polter.
Inna rzecz którą rzuca się w oczy to działy poświęcone settingom. Widać, że FR zdecydowanie góruje nad innymi (co akurat mi nie przeszkadza :P) jednak ważne byłoby aby pozostałe settingi również doczekały się odpowiednich artykułów. Wiadomo, że z powietrza się one nie wezmą i wiadomo, że również my musimy wykazać się pewną kreatywnością i chęcią pomocy stronie w tej kwestii :)
 
Awatar użytkownika
Rebound
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9343
Rejestracja: czw cze 05, 2003 2:32 pm

śr maja 31, 2006 11:19 pm

Co do smoka, to nie ma strachu - będzie jak najbardziej widoczny już niedługo :). Usadzimy go na honorowym miejscu ;).
 
Awatar użytkownika
Wojnar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 415
Rejestracja: śr cze 08, 2005 12:05 am

śr maja 31, 2006 11:39 pm

Na stronie brakuje artykułów zachęcających nowych graczy i tych, którzy graja w innychdo tego systemy. Proponowałbym jakieś, które pokazuja inna niz steorotypowe oblicze "lochów i smoków". Powinno się znaleźć coś, co udowodni, że dnd jest bardzo uniwersalnym systemem... co jest niewątpliwie prawdą, ale niezgodną ze stereotypem.
 
Awatar użytkownika
Cohen
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 79
Rejestracja: czw lut 24, 2005 6:32 pm

śr maja 31, 2006 11:42 pm

Większość, ale każdy może wysłać coś w ramach zasad współpracy i ja na przykład nie dawno zacząłem korzystać z tej opcji. Polecam, nie gryzą


Owszem, wiem o tym, ale po prawdzie, naprawdę niewiele jest artów osób z poza "konfraterni" ;).
Wiem, że wymaga to od Redakcji posiadania dużej ilości czasu wolnego i pracy, jednakże sądzę, że powinniście wykonać jakiś odważniejszy gest w stronę użyszkodników. Pamiętam, jak w jakiejś rozmowie na forum pojawił się taki tekst (podam jego treść, formy bowiem nie pamiętam): "lepiej umieszczać prace na forum, bo na serwisie ciężko cokolwiek opblikować ze względu na wysokie wymagania". Było to, co prawda, już jakiś czas temu, acz według mnie, dobrze oddaje podejście użyszkodników do umieszczania czegokolwiek na serwisie.
 
Awatar użytkownika
Rebound
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9343
Rejestracja: czw cze 05, 2003 2:32 pm

czw cze 01, 2006 12:33 am

Ogólnie rzecz biorąc, to taka jest prawda - staramy się, by tekst publikowane na stronie trzymały jak najlepszy poziom i to raczej (a nawet na pewno) się nie zmieni. Owszem - z tego względu więcej wymagamy od artykułów czytelników, ale naprawdę nie mamy czasu, żeby poprawiać i wrzucać byle co. Najzwyczajniej w świecie zależy nam na poziomie strony :).
 
Awatar użytkownika
Rishta
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 264
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:28 pm

czw cze 01, 2006 2:44 pm

[rozglada sie lekko przestraszona, gdy upewnia się że nikt nie zwraca na nia uwagi zaczyna mówic jakby do siebie] No wiecie tak sobie pomyślałam żeby nagradzać tych co piszą własne klasy, czary i rasy... Niektóre sa naprawde fantastyczne i tak sobie pomyslałam żeby może na forum....była taka opcja Pochwał.... za świetnie wykonaną prace osoba ta w profilu lub pod licznikiem postów miała taki też licznik pochwał gdzie będzie można wejśc i zobaczyć jego najlepsze prace......
 
Dark Storm
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: sob sty 29, 2005 4:06 pm

czw cze 01, 2006 4:31 pm

Zsu pisze:
Kilku użytkowników było chętnych do reaktywowania działu WarCraft RPG - skończyło się na jednym tekście. Ta sama grupa próbowała mówić o tworzeniu przez siebie działu Dragonlance - na prośbe o napisanie jakiegoś tekstu odpowiedzi nie otrzymaliśmy.


Przestań :razz: Nawet mi nie powiedziałeś, jak ten jeden artykuł poszedł na stronę :razz:
 
Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9825
Rejestracja: sob cze 26, 2004 11:11 pm

czw cze 01, 2006 5:09 pm

Na przyszłość czytaj stronę regularnie :razz:. EOT.

Rishta - pomysł dość ciekawy, jednak raczej trudny w realizacji i związany ze zmianami w obrębie samego Forum, które ciężko byłoby wprowadzić. Jednak wraz z nowym Polterem pojawi się opcja, która pozwoli choć w części zrealizować Twoją koncepcję - każdy zarejestrowany użytkownik powinien mieć możliwość zapisania wykonanych przez siebie prac w jednym miejscu, poza obrębem samego Forum, z możliwością wglądu i komentowania tychże przez innych użytkowników. Jest to przynajmniej jedna z możliwych funkcji tegoż... Choć o tym będziecie mogli przekonać się sami.

Jedna uwaga: Rishta - jedna kropka, trzy - w porządku. Większe ilości tychże sprowadzają problemy, podobnie jak znaczne nagromadzenie zwyczajnych wielokropków. Stąd też prośba, abyś w przyszłości unikała tego rodzaju rozwiązań.
 
Dark Storm
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: sob sty 29, 2005 4:06 pm

czw cze 01, 2006 7:13 pm

Już będę :razz:

N. Polter zapowiada się nieźle. Ale mimo wszystko wygląda mi na to, że szansa na przebicie się przez gąszcz subusersystemów (huh :wink: ) to jak możliwość ścięcia najpotężniejszego drzewa śledziem. Ni!

Rishta: +1

Znakomity pomysł, ale jak tu wejść w gusta nie grających w DnD, którzy mimo wszystko :razz: jakoś się na tym forum przypadkowo znaleźli xp
 
Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9825
Rejestracja: sob cze 26, 2004 11:11 pm

czw cze 01, 2006 7:34 pm

Nie dokładnie. Na stronie głównej widoczne będą po prostu, w wydzielonej ramce, podobnie jak obecnie tematy na Forum czy aktualizacje samej strony, odnośniki do tych użytkowników, którzy coś nowego napisali - niezależnie od tego, co to będzie. Pozostałe będą zsuwały się poza stronę główną, ale będzie można z łatwością dostać się do nich poprzez stronę profilu samego użytkownika lub linki - a chętni na skorzystanie z takiej możliwości zapewne dodadzą takowe do swoich podpisów, jak to jest przyjętym zwyczajem. By jednak nie komplikować dalej naprawdę prostej sprawy, wstrzymam się z wywodem... W praktyce to naprawdę nie jest nic strasznego. O tym jednak każdy będzie musiał przekonać się sam.
 
Awatar użytkownika
Rebound
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9343
Rejestracja: czw cze 05, 2003 2:32 pm

czw cze 01, 2006 7:40 pm

Jednym słowem - userzy będą mieli więcej miejsca dla siebie. Będzie to dotyczyć również tych, którzy wolą spełniać się plastycznie ;). Ale koniec tych przecieków :>.
 
Awatar użytkownika
beneq
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 796
Rejestracja: pn paź 10, 2005 4:39 pm

czw cze 01, 2006 7:55 pm

Rishta pisze:
[rozglada sie lekko przestraszona, gdy upewnia się że nikt nie zwraca na nia uwagi zaczyna mówic jakby do siebie] No wiecie tak sobie pomyślałam żeby nagradzać tych co piszą własne klasy, czary i rasy... Niektóre sa naprawde fantastyczne i tak sobie pomyslałam żeby może na forum....była taka opcja Pochwał.... za świetnie wykonaną prace osoba ta w profilu lub pod licznikiem postów miała taki też licznik pochwał gdzie będzie można wejśc i zobaczyć jego najlepsze prace...


Ale opcja "Skrytykuj" też ma być? :mrgreen:

pozdr beneq :wink:
 
Awatar użytkownika
Rebound
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9343
Rejestracja: czw cze 05, 2003 2:32 pm

czw cze 01, 2006 8:04 pm

Coś takiego raczej nie wchodzi w grę, bo brak jest technicznych możliwości. Jak na razie pozostaje tylko możliwość komentowania w postach.
 
Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9825
Rejestracja: sob cze 26, 2004 11:11 pm

czw cze 01, 2006 9:43 pm

W ramach Forum istnieje jeszcze jedna opcja - ankieta służąca ocenie pracy. Kwestia ustalenia, czy takie coś ma w ogóle sens, czy pozwolić na wprowadzenie i rozpowszechnienie tej metody oceny i jaką skalę przyjąć - dwójkową (Pozytyw/Negatyw, Pochwała/Krytyka itp.), czy może szkolną (1-6) albo jeszcze innego rodzaju? Pomysł Rishty nie mógłby zostać wprowadzony w proponowanej formie - ale już to co podaliśmy z Ree w ramach przecieku albo ankiety na Forum - jak najbardziej. Jako że akurat kwestia oceny przez ankiety w ramach Forum nie tyczy się ściśle zmian w samej stronie, proponuję to pozostawić albo przejść z tym do osobnego tematu. Tymczasem zachęcamy wszystkich do zgłaszania własnych propozycji zmian.
 
bidzin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 960
Rejestracja: ndz lut 06, 2005 5:08 pm

czw cze 01, 2006 9:50 pm

Hmmm... A co z FAQ? Coś takiego na pewno rozjaśniłoby dużo rzeczy początkującym jak i bardziej zaawansowanym graczom. Pamiętam, że ktoś zajmował się tym i przedstawiał na forum.
Jeśli chodzi o ankiety, to czy byłyby one w danym temacie, czy po prostu osobny topic, np. "ankieta na najlepszą PrC"?
 
Awatar użytkownika
Rebound
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9343
Rejestracja: czw cze 05, 2003 2:32 pm

czw cze 01, 2006 9:55 pm

Prace nad FAQ trwają, ale jest to artykuł, a jego tworzenie uzależnione jest przede wszystkim od TORa, który opiekuje się projektem. A TOR - podobnie jak większość redakcji - ma teraz sesję egzaminacyjną ;).
 
bidzin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 960
Rejestracja: ndz lut 06, 2005 5:08 pm

czw cze 01, 2006 10:14 pm

Hmmm... Jeśli chodzi o te "polecane wątki" to można by zrobić osobną "tabelkę" z odnośnikami do forum. Te tematy, które powinny się tam pojawić wybierane byłyby poprzez ankiety, bądź ogólną ocenę użytkowników.
 
Awatar użytkownika
Wojnar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 415
Rejestracja: śr cze 08, 2005 12:05 am

czw cze 01, 2006 11:09 pm

Ja mam propozycje odnosnie problemu z umieszczaniem prac forumowiczow na stronie.

Wiadomo, ze umieszczenie artykulow na stronie jest zwiazane z duza iloscia pracy. Zwlaszcza ze Rebound chce trzymac wysoki poziom - co sie chwali ;)
Proponuje, zeby na stronie umieszczac w jakims nowym dziale (zreszta dzial jest do ustalenia) linki do ciekawych artykulow/prac/materialow umieszczanych na forum przez uzytkownikow. Znalazlaby sie tam oczywiscie notka, ze prace te nie sa poprawiane i moga zawierac bledy.
Bylaby to jednoczesnie reklama dla autorow, oraz wzbogacenie strony o wiele dobrych prac.
Oczywiscie zeby taki link znalazl sie na stronie praca musialaby zebrac wiele pochlebnych wnioskow i byc ... po prostu dobra, a nawet bardzo dobra. Bo jesli napcha sie tam pelno linkow, to automatycznie straca one na wartosci.
Ktos musialby przeszukiwac forum i sugerowac poszczegolne prace, a potem po uzgodnieniu w gronie redaktorow wrzucaloby sie linka.

Nie jestem pewien tego pomyslu, ale moze on wypalic... to jest cos w stylu "zeby wilk byl syty i owca cala" ;)
 
Awatar użytkownika
Rebound
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9343
Rejestracja: czw cze 05, 2003 2:32 pm

czw cze 01, 2006 11:31 pm

Hmm - ten pomysł jest całkiem niezły, zwłaszcza że i środki do jego wykonania w sposób racjonalny będą :). Do tego byłby to dobry trening dla wspomnianej przeze mnie grupy, która zajmowałaby się "ściganiem" dobrych artów :).
 
bidzin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 960
Rejestracja: ndz lut 06, 2005 5:08 pm

czw cze 01, 2006 11:51 pm

Z takich drobniejszych spraw, to można pomyśleć o tym, aby potwory były podzielone na rodzaj (wynaturzenie itd.) - oczywiście chodzi mi o stronę, nie forum ;) . Jak na razie nie jest tego bardzo, bardzo dużo, ale napprzyszłość warto o czymś takim pamiętać.
 
Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9825
Rejestracja: sob cze 26, 2004 11:11 pm

pt cze 02, 2006 12:46 am

Tego typu podziały będą przyjmowane samorzutnie, gdy nagromadzi się więcej tekstów. Na chwilę obecną nie ma takiej konieczności. Podobnie ma się rzecz z klasami - na razie zajmują jeden dział, ale w którymś momencie trzeba będzie wprowadzić kategorie - Klasy Prestiżowe i Klasy Podstawowe. To samo czeka chyba wszystko, co tylko dzieli się w wyraźny sposób i samego rozdzielenia może wymagać.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość