Zrodzony z fantastyki

 
SystemZero
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: pn sie 23, 2010 8:44 pm

Organizacja Role Play - GoSW (Reaktywacja)

pn sie 23, 2010 8:45 pm

Witam serdecznie wszystkich użytkowników, fanów Star Wars i gier RPG.

Jestem przedstawicielem organizacji role play, która zrzesza zarówno fanów Gwiezdnych Wojen jak i tych, którzy zwyczajnie lubią RP w tym klimacie. Piszę tą wiadomość by przedstawić wam ją co nieco oraz ostatecznie dojść do rzeczy najbardziej istotnej, jaką jest pomoc, której bardzo potrzebujemy.

Organizacja role play, o której mówię to GoSW, czyli Galaxy of Star Wars, być może niektórzy o niej słyszeli, być może nie. Świat GoSW różnił się od kanonicznej galaktyki Star Wars w dużym stopniu, mamy odrębną historię, bohaterów i wiele planet. Nasza organizacja istniała przez okres 5-ciu lat, doskonale prosperowała i liczyła średnio około 50członków +/-, sesje odgrywane były za pośrednictwem gry Jedi Knight 3: Jedi Academy z modyfikacją, która przybliżała walki do tych filmowych i najbardziej nadawała się do gry RP. Przez te kilka lat ta organizacja rozrastała się, w jej łonie istniały 3 frakcje a w każdej z nich odbywały się oddzielne sesje, które mimo wszystko były powiązane kluczową fabułą dla całej galaktyki GoSW, która mimo że różniła się od tej kanonicznej i historycznie nie wiązała się z nią w żadnym stopniu to gra w niej sprawiała ogromną przyjemność a liczne zagadki i bitwy były nieodłączną częścią rozgrywki, wspólna zabawa cieszyła nas wszystkich. Organizacja ta niestety została zamknięta w zeszłym roku z wielu powodów, których sam nie do końca pamiętam.

Na początku czerwca tego roku postanowiliśmy reaktywować GoSW z powodu jednego z naszych członków, który jest skrypterem. Zdeklarował się on stworzyć dla nas stronę oraz skrypty związane z samymi postaciami i fabułą, jednak nie wywiązał się on z obietnic a jego praca postępowała mozolnie, efekty były mierne i staliśmy w miejscu. Przez okres dwóch miesięcy nawiązywaliśmy współpracę z jeszcze czterema innymi skrypterami, jednak wszyscy oni nas zawiedli, zniknęli bez słowa a projekt dalej stał w miejscu ponieważ nie mieliśmy kluczowego elementu, który pozwoliłby nam zaistnieć po raz kolejny na polskiej scenie. Pod względem fabuły od zawsze byliśmy najlepsi, nasza organizacja była prekursorem dla powstania kolejnych tego typu.

Nadszedł czas kiedy musimy sięgnąć dalej, czas kiedy musimy ogłosić się światu z naszymi planami i poprosić o pomoc was, obcych nam ludzi, fanów Gwiezdnych Wojen, fikcyjnego świata którego wielu z nas chce stać się częścią oraz ludzi wielbiących gry RP. Wiem że to o co teraz poproszę będzie nieco irracjonalne, według niektórych głupie i nierozsądne, jednak wierzę że znajdą się wśród was ludzie, którzy zechcą uczestniczyć w reaktywacji tej jakże wspaniałej organizacji i pomocą nam w tym.

Moja a raczej nasza prośba to prośba o pomoc, potrzebujemy osoby znającej się na tworzeniu stron internetowych i skryptów. Nie szukamy profesjonalistów chcących pieniędzy za wykonanie tej strony, szukamy osób traktujących to jak hobby, osób ambitnych, lubiących wyzwania, pomoc w realizacji tego projektu gwarantuje że taka osoba stanie się częścią naszej organizacji i kto wie, być może zechce uczestniczyć w wydarzeniach jakie będą mieć miejsce w naszym świecie. Drodzy użytkownicy, jeżeli są wśród was ludzie o umiejętnościach w skryptowaniu, chęciach i zapale do tworzenia tego, nie wymagających żadnych opłat i przynajmniej lubiących świat Gwiezdnych Wojen to czekamy właśnie na was. Jesteśmy konkretnymi ludźmi, mamy konkretne plany i oczekujemy że ludzie, którzy zdeklarują się nam pomóc będą równie konkretni i zdolni do pomocy.

Pozdrawiam was w imieniu całej naszej grupy, liczymy na waszą dobrą wolę i wsparcie.
 
Awatar użytkownika
erman
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1005
Rejestracja: pt wrz 04, 2009 4:28 pm

Re: Organizacja Role Play - GoSW (Reaktywacja)

wt sie 24, 2010 3:47 pm

Jedi Knight 3: Jedi Academy z modyfikacją, która przybliżała walki do tych filmowych i najbardziej nadawała się do gry RP.

Movie battles 2? Jeśli tak to jeszcze bardziej chce wam pomóc :)

Mógłbyś dokładniej napisać co by miało znajdować się na takiej stronie? Możliwe że uda się to zrobić gotowymi skryptami do Joomly. Jeśli nie to poczytaj jeszcze o silniku Vallheru. Nie znam się na nim za bardzo ale może o to Wam chodzi. Więcj będę mógł powiedzieć gdy powiesz mi jaką funkcje ma spełniać taka strona? Jeśli tylko do składowania kart postaci oraz opowieści czy innych tekstów to nie będzie to trudne do zrobienia.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości