Zrodzony z fantastyki

 
Jeremiah Covenant
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 288
Rejestracja: pt kwie 01, 2005 5:20 pm

pn lis 07, 2005 3:18 pm

Ja tam jutro wysyłam swój pierwszy list :P

A co do pytania Vanderusa - dobrze by było, aby nie czekać na kogoś innego. Ludzie w dzisiejszych czasach są wyjątkowo nieśmiali ;)
 
Awatar użytkownika
vanderus
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 634
Rejestracja: pt sie 22, 2003 11:43 am

pn lis 07, 2005 3:51 pm

Przepraszam, ale chyba czegoś nie zroumiałem. Ty Elmo, jako jedyny znasz opisy wszystkich postaci. Jak więc ja, jako nie znający nikogo, mam się do Ciebie zwrócić o adres do konkretnej postaci? :shock:

Z tego co zrouzmiałem, Ty mailem miałeś podesłać adresy do postaci, które są mojej postaci najbliższe. Chyba że się pogubiłem w pomyśle tej pajęczyny.

W razie czego - mój adres [email protected]. Jak możesz Elmo, podeślij mi adresy, które chce (a które chce, nie wiem, nie znam postaci) :)

A do Jeremiaha - nigdy nie grałem w DeP, więc chciałbym mimo wszystko najpierw zobaczyć jakiś mail u siebie, żebym wiedział jak mniej więcej mam sam pisać. Jak się nie doczkam, to wtedy coś zaimprowizuję od siebie.


Ups, przepraszam :) Tak, wiem kretyn ze mnie - nie wpadłem na to, żeby sprawdzić posty na pierwszej stronie. Sorki jeszcze raz.
 
Jeremiah Covenant
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 288
Rejestracja: pt kwie 01, 2005 5:20 pm

pn lis 07, 2005 9:46 pm

Nie przejmuj się... wystarczy, że napiszesz listy do każdego z graczy a z pewnością Ci wybaczymy ;)
 
Awatar użytkownika
zgreg
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 869
Rejestracja: sob cze 07, 2003 12:53 pm

śr lis 09, 2005 4:25 pm

Mialbym postulat: moglbys Elmo oglaszac aktualizacje listy postaci? Bo gdyby nie to, ze zgubilem gdzies wydruk nie dowiedzialbym sie, ze mamy nowy "nabytek" :)

Dla zainteresowanych kupnem De Profundis: obecnie sa na Allegro dwie aukcje, na razie bez chetnych.
 
Awatar użytkownika
Elmo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 273
Rejestracja: ndz sie 31, 2003 9:59 pm

śr lis 09, 2005 11:41 pm

Racja, my bad. Jeśli pojawią się jeszcze jacyś maruderzy dam znać.
 
Awatar użytkownika
lucek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 348
Rejestracja: pn mar 01, 2004 6:55 pm

wt lis 22, 2005 5:40 pm

Dziaua, dziaua!
Dostałem przed samiutkim wyjazdem na Falkon 2 listy i mam szczerą chęć na nie odpisać jeszcze dziś ;]
Albo jutro ;P

luc.
 
Awatar użytkownika
zgreg
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 869
Rejestracja: sob cze 07, 2003 12:53 pm

śr gru 07, 2005 5:30 pm

Mam male pytanie, czy pajeczyna dziala? Wyslalem w polowie listopada dwa listy, obydwa zostaly bez odpowiedzi...
 
Jeremiah Covenant
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 288
Rejestracja: pt kwie 01, 2005 5:20 pm

czw gru 08, 2005 2:12 pm

Także wysłałem i także się nie doczekałem...
 
Awatar użytkownika
zgreg
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 869
Rejestracja: sob cze 07, 2003 12:53 pm

czw sty 05, 2006 10:00 am

Coz, wciaz brak odzewu wiec ponawiam pytanie: czy pajeczyna dziala? Sa chetni do korespondencji?
 
OlkuS
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: pt sty 06, 2006 7:53 pm

-

pt sty 06, 2006 7:55 pm

Ja bylbym chętny wziąć udział w pajęczynie.

Nawet bardzo.


Wyślę opis postaci, ale spytam się wpierw


Czy to jeszcze działa? Czy Pajęczyna sitnieje i wy gracie? Bo nie chcę wysyłac listów na darmo.....
 
Jeremiah Covenant
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 288
Rejestracja: pt kwie 01, 2005 5:20 pm

pt sty 06, 2006 8:37 pm

Wiesz, bo to jest tak...

Na swój pierwszy list, wysłany bodajże koło 10 listopada, to teraz się nie doczekałem odpowiedzi :/

Natomiast jakoś przed świętami, czy przed Sylwestrem wysłałem kolejny, już do innej osoby, ale jak dotychczas nie odpowiedziała. Jeśli tak do końca stycznia/pierwszych dni lutego nic nie dostanę, nie będę wysyłał dalszych listów.

Tak to wygląda z mojego punktu widzenia.
 
OlkuS
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: pt sty 06, 2006 7:53 pm

-

sob sty 07, 2006 11:51 am

Jeremiah- a może my byśmy zaczęli korespondencję? Co ty na to?
 
Jeremiah Covenant
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 288
Rejestracja: pt kwie 01, 2005 5:20 pm

sob sty 07, 2006 1:45 pm

Odezwę się na privie.
 
Jeremiah Covenant
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 288
Rejestracja: pt kwie 01, 2005 5:20 pm

ndz maja 28, 2006 10:16 pm

Jak tam idzie gra?

Czy ktoś już jakąś grę skończył? Jakie wrażenia?

Czy ktoś, kto się tu zadeklarował, gra obecnie w DP?

Pozdrawiam
 
Awatar użytkownika
zgreg
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 869
Rejestracja: sob cze 07, 2003 12:53 pm

pn cze 12, 2006 4:45 pm

Jeremiah Covenant pisze:
Jak tam idzie gra?


Ja sie zapytam inaczej: czy w ogole idzie? Bo moje listy pozostaly bez echa, nawet forum umilklo...
 
Jeremiah Covenant
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 288
Rejestracja: pt kwie 01, 2005 5:20 pm

wt cze 13, 2006 2:04 pm

Ja sie zapytam inaczej: czy w ogole idzie? Bo moje listy pozostaly bez echa, nawet forum umilklo...


Wygląda na to, że gracze zapomnieli o DP/nie chce im się nawet odpowiedzieć na listy :/

Na moje dwa (o czym już pisałem) także nie dostałem odpowiedzi.

Obecnie gram tylko z OlkuSem, ale on się tutaj nie deklarował.

Pozdrawiam
 
Krzychu
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 63
Rejestracja: ndz lip 07, 2002 8:52 pm

ndz cze 18, 2006 10:39 pm

Ja również miałem szczere chęci. Jednak nie posiadałem podręcznika (o czym wspominałem), nie znałem za bardzo zasad gry i z tego powodu postanowiłem poczekać na ewentualne listy. Nie doczekałem się, sam zaś także nie wykazałem się inicjatywą i nic nie napisałem. Jednak teraz, jeśli jeszcze są chętni do gry, z przyjemnością zagram.

Ktokolwiek?
 
Awatar użytkownika
zgreg
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 869
Rejestracja: sob cze 07, 2003 12:53 pm

pn cze 19, 2006 11:36 am

Krzychu pisze:
Ktokolwiek?


Ja zglaszam wstepna chec, ale jakos od lipca. Chwilowo mam troche na glowie, a chcialbym nieco sprawe przemyslec. Poprzedni koncept mi sie zdewaluowal.
 
OlkuS
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: pt sty 06, 2006 7:53 pm

-

pn cze 19, 2006 6:24 pm

Jeremiah Covenant--> Co Ty na to, żeby panowie zgreg i krzychu przyłączyli sie do nas? Utworzylibysmu całkiem sympatyczną Pajęczynkę.
Oczywiście jeśli zgreg i krzychu chcą.

Co Wy na to?
 
Jeremiah Covenant
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 288
Rejestracja: pt kwie 01, 2005 5:20 pm

pn cze 19, 2006 10:36 pm

Ja jestem na tak.

A propos - wkrótce wyślę list ;-)
 
Jeremiah Covenant
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 288
Rejestracja: pt kwie 01, 2005 5:20 pm

pn cze 19, 2006 10:37 pm

Ja jestem na tak, jednak myślę, że z tymi planami trzeba poczekać do września, października - mimo wszystko, w wakacje ludzie wyjeżdżają, każdy ma swoje plany, a szkoda by było, gdyby pajęczyna za długo stała.


A propos - wkrótce wyślę list ;-)
 
Krzychu
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 63
Rejestracja: ndz lip 07, 2002 8:52 pm

pn cze 19, 2006 11:17 pm

OlkuS pisze:
Oczywiście jeśli zgreg i krzychu chcą.

Krzychu chce.

Jeremiah Covenant pisze:
Ja jestem na tak, jednak myślę, że z tymi planami trzeba poczekać do września, października [ciach]

W takim razie czekam na znak-sygnał. Daj(cie) znać na forum, PW lub maila.
 
Awatar użytkownika
zgreg
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 869
Rejestracja: sob cze 07, 2003 12:53 pm

Re: -

wt cze 20, 2006 11:26 am

OlkuS pisze:
Co Wy na to?


Ja jestem jak najbardziej za. Tylko mam male pytanko co do szczegolow: Wy juz gracie jakis czas, dolaczalibysmy sie do Waszej rozgrywki czy tworzyli nowa?

Jeremiah Covenant pisze:
Ja jestem na tak, jednak myślę, że z tymi planami trzeba poczekać do września, października - mimo wszystko, w wakacje ludzie wyjeżdżają, każdy ma swoje plany, a szkoda by było, gdyby pajęczyna za długo stała.


Nie zgadzam sie - mysle, ze lepiej jest kuc zelazo poki gorace. Uwazam, ze lepsza jest istniejaca, ale chwilowo powolnie dzialajaca pajeczyna niz jej brak. Ja i tak planuje wysylac listy nie czesciej niz raz na tydzien (raczej raz na dwa) wiec dwutygodniowy wyjazd (a tylko taki planuje) w zaden sposob w tym nie przeszkadza...
 
OlkuS
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: pt sty 06, 2006 7:53 pm

-

wt cze 20, 2006 8:24 pm

Świetnie!

Gramy dopiero od neidawna, raptem parę listów, a główny temat rozgrywki dopeiro zaczyna sie rozwijać, więc nie ma problemu z przyłączeniem Was.

Co do czasu, to popieram Zgrega--> lepiej ruszyć teraz. Czy wakacje są taką ogromna przeszkodą? Jeśli nitk z Was nei wyjeżdża za granice, to mozęmy wymienic sie adresami do miejsc pobycia i tyle.

Jeśli chcecie juz zacząć, to napiszcie- wtedy wyślemy Wam nasze dane, adresy i informacje o postaciach.

Pozdrawiam
 
Krzychu
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 63
Rejestracja: ndz lip 07, 2002 8:52 pm

wt cze 20, 2006 9:42 pm

OK, zatem zaczynajmy. Mam wymyślać nową postać czy kopiować informacje ze starej? I do kogo słać adresy itepe?
 
Awatar użytkownika
zgreg
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 869
Rejestracja: sob cze 07, 2003 12:53 pm

Re: -

śr cze 21, 2006 12:10 pm

OlkuS pisze:
Jeśli chcecie juz zacząć, to napiszcie- wtedy wyślemy Wam nasze dane, adresy i informacje o postaciach.


Podeslijcie mi info na [email protected] (oczywiscie "mojnick" zastapcie moim polterowym nickiem, sorry, jestem przewrazliwiony, dostaje tony spamu... :) ), podumam i postaram sie jakos ladnie dopasowac. Jesli macie jakies sugestie co do postaci jaka by Wam pasowala to je zalaczcie.

Przy czterech osobach moze wyjsc cos naprawde ciekawego... A juz myslalem, ze ta setka kopert mi sie zmarnuje ;)
 
Jeremiah Covenant
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 288
Rejestracja: pt kwie 01, 2005 5:20 pm

czw cze 22, 2006 5:37 pm

Ja właśnie nie wiem, czy nie będę wyjeżdżał zagranicę, stąd mój post dotyczący gry w wakacje.

Tym niemniej, cieszy świadomość, że wreszcie coś się zaczyna dziać :)

Wkrótce przyślę Ci info o swojej postaci, zgreg'u.
 
OlkuS
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: pt sty 06, 2006 7:53 pm

-

pt cze 23, 2006 10:29 pm

Proponuje, by to Jeremiah covenant napisał do Was pierwsze listy. Wynika to z fabuły naszej gry. Co Wy na to? Co na to Jeremiah?
 
Awatar użytkownika
zgreg
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 869
Rejestracja: sob cze 07, 2003 12:53 pm

Re: -

sob cze 24, 2006 11:42 am

OlkuS pisze:
Proponuje, by to Jeremiah covenant napisał do Was pierwsze listy. Wynika to z fabuły naszej gry. Co Wy na to? Co na to Jeremiah?


Ja proponowalbym nieco inaczej, zanim wyslecie pierwsze listy skrobnijcie cos o zalozeniach (wasze postacie, cos o fabule) zebysmy mogli sobie jakos dopasowac postacie.
 
Jeremiah Covenant
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 288
Rejestracja: pt kwie 01, 2005 5:20 pm

sob cze 24, 2006 9:57 pm

Po prostu prześlę swój pierwszy list i dodam do tego parę słów, jak się akcja rozwinęła.

Wszystkie dane już wkrótce, na waszym Emilu.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości