Zrodzony z fantastyki

 
Romanow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: śr paź 19, 2011 5:27 pm

Pakt gwiezdny

ndz mar 17, 2013 3:37 pm

Witam , chciałem zapytać czy ktoś mniej więcej wie jak wygląda zawarcie gwiezdnego paktu bo chciałem zrobić fajną scenkę fabularną jak zostaje czarnoksiężnikiem i o ile w przypadku pozostałych dwóch paktów jest to jakoś łatwo sobie to wyobrazić to przy tym mam problem. Z góry dziękuje.
 
Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9825
Rejestracja: sob cze 26, 2004 11:11 pm

Pakt gwiezdny

pn mar 18, 2013 8:38 pm

Doprecyzuj realia. Pomyśl, z kim właściwie zawarty zostaje pakt - skoro gracie w Zapomnianych Krainach, Odległa Dziedzina nie jest domyślną częścią kosmologii. Docelowo różnice nie będą wielkie. Jeśli nie przeszkadza Ci generic, opisz mniej więcej ludzką istotę, z którą coś jest "nie tak" - może kwestia oczu, może sposób mówienia - jako reprezentanta paktu.
 
Romanow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: śr paź 19, 2011 5:27 pm

Pakt gwiezdny

śr mar 20, 2013 7:22 am

Realia: Fearun (konkretnie mniej więcej środek wydarzeń z serii książek "Powrót Arcymagów")
Pakt chce zawrzeć czarodziej przyzywając sobie istotę która z nim ten pakt zawrze opcjonalnie uda się do jakiejś sabatu czarnoksięskiego po po pomoc w przedsięwzięciu. Jest w kosmologi jakiś plan skąd mógł by opcjonalnie pochodzić taki paktownik (np. plan z którego pochodzi Selune chyba nazywający się Bramą Księżycową ale nie jestem pewien?)
 
Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9825
Rejestracja: sob cze 26, 2004 11:11 pm

Pakt gwiezdny

czw mar 21, 2013 8:17 pm

W 4. edycji, gdzie opisano czarnoksiężników i gwiezdne pakty, wiąże się je raczej z Odległą Dziedziną o aberracjami (łupieżcami umysłów i pokrewnymi). Jeśli chcesz, możesz rozwiązać to inaczej, ale w takim wypadku masz wolną rękę. Może wymyśl jakiś kult, kabałę albo coś tego rodzaju?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości