Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Alpha Scorpii
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: pn maja 20, 2013 5:25 pm

Paladyn - nietypowa klasa prestiżowa

pn paź 21, 2013 5:09 pm

Witam,
mam pewien problem z dalszym rozwojem swojego paladyna. Chodzi oto iż pod czas walki moja postać nie istnieje w porównaniu z moim towarzyszami (psionik, mag ognia i druid/hierofanta), po prostu zanim dojadę od przeciwnika by go zaatakować to on już nie żyje, nie żebym się skarżył, ale uznałem że skoro nie będę zabijał to może tak rozwinę swoją postać by była ciekawsza fabularnie, by wniosła coś nowego i zaskakującego do drużyny. I tak sobie wymyśliłem że wybiorę jakąś nietypową klasę prestiżową, zastanawiałem się nad Rainbow Servant, ale nie wiem czy mój MG się na to zgodzi, nie chciałbym też tracić więzi z moim bóstwem. Jak myślicie czy to jest dobry pomysł? Czy istnieją takie nietypowe klasy dla paladynów? Czy może sobie to darować i przerobić się na „tanka” ewentualnie wsparcie.
 
Awatar użytkownika
Lord Xan
Administrator
Administrator
Posty: 608
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 7:09 pm

Paladyn - nietypowa klasa prestiżowa

śr paź 23, 2013 2:46 pm

Paladynem którego bóstwa jest Twoja postać? To by mogło pomóc z wyborem ciekawej prestiżówki, bo kilka by się znalazło.
Jeśli natomiast masz jakiś niezły parzysty (najlepiej podzielny przez 4) poziom (choćby 8.) to warto zastanowić się nad wzięciem klasy crusader z Tome of Battle - jak najbardziej zachowujesz paladyński fluff, a od razu rozbudowałbyś postać o parę mocnych manewrów.
 
Awatar użytkownika
Amon
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 554
Rejestracja: śr sie 25, 2004 9:19 pm

Paladyn - nietypowa klasa prestiżowa

śr paź 23, 2013 4:03 pm

masz już trzech controlerów w teamie, do tego druid jest lepszym od ciebie healerem. idź w tanka.
hulk smash!
 
Awatar użytkownika
Alpha Scorpii
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: pn maja 20, 2013 5:25 pm

Re: Paladyn - nietypowa klasa prestiżowa

śr paź 23, 2013 5:01 pm

Lord Xan pisze:
Paladynem którego bóstwa jest Twoja postać? To by mogło pomóc z wyborem ciekawej prestiżówki, bo kilka by się znalazło.
Jeśli natomiast masz jakiś niezły parzysty (najlepiej podzielny przez 4) poziom (choćby 8.) to warto zastanowić się nad wzięciem klasy crusader z Tome of Battle - jak najbardziej zachowujesz paladyński fluff, a od razu rozbudowałbyś postać o parę mocnych manewrów.


Kampania jest osadzona w autorskim świecie moje bóstwo jest praworządne dobre i jej głównym celem jest wyplenienie całego zła na świecie. Jest to taka fanatyczna wersja Tyra. Nie mam Tome of Battle dlatego przegapiłem Crusadera, a wygląda bardzo obiecująco, dzięki na pewno się jej przyjrzę.

Amon pisze:
masz już trzech controlerów w teamie, do tego druid jest lepszym od ciebie healerem. idź w tanka.
hulk smash!


Tak właśnie myślałem, znalazłem w Book of Exalted Deeds klasę o nazwie Defender of Sealtiel na papierze wygląda jak na porządnego tanka.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości