Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Ancient Lord
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 189
Rejestracja: śr sie 13, 2008 2:27 pm

Palin Majere itd.

pn paź 12, 2009 7:29 pm

Witam. Krótka piłka- są gdzieś zamieszczone statystyki Palina Majere, Raistlina Majere itd?
 
czarnokij
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: sob paź 10, 2009 6:58 pm

Re: Palin Majere itd.

pn paź 12, 2009 9:01 pm

Nie wiem ale podam ci statystyki pewnego drwala z Cormanthoru:
i cytat
"kiedyś kopnął mnie koń-bolało"
Dorn Dundragon Zbr 2 SW 1 średni humanoid, Kw 2k8=2; pw 11 Init +0; SZyb 9m; KP 13 (dotyk 10, nieprzygotowany 13); Atak +4 wręcz (topór wojenny 1k8+1); SC brak SA brak; Char N; MRO Wytrw +4, Ref +0, Wola +0,;S 12, Zr 11, Bd 12, Int 8, Rzt 10, Cha 10 Umiejętności i atuty: Wspinanie +5, Zawód:drwal +5 Skupienie na toporze wojennym, Skupienie na umiejętności: drwal Ekwipunek: ćwiekowana skórznia, topór wojenny, złamany mwk miecz długi, 3 sztuki złota

Dorn urodził się w rodzinie strażników, tak jak rodzice chciał bronić swojej wioski i lasu, jednak jego brak inteligencji zezłościł i wyrzucił go ze straży. Dorn został więc drwalem ponieważ lubił drzewa. Umie się dobrze wspinać gdyż za każdym razem jak ma ściąć drzewo wpina się na nie żeby je pożegnać. Dorn swój dobytek zawdzięcza napadowi orków na jego wioskę wysłanych przez drowów. Na szczęście w wiosce stacjonował tymczasowo oddział rycerzy który odparł napastników. Dorn za pomoc w walce pozwolił sobie wziąść topór (którym teraz ścina drzewo) ćwiekowaną skórznie i miecz (z pewnością magiczny) który jednak mu się połamał gdy próbował nim ściąć drzewo
 
Awatar użytkownika
Chochliczek
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 178
Rejestracja: pn lis 10, 2008 9:55 pm

Re: Palin Majere itd.

pn paź 12, 2009 9:16 pm

Nie rozumiem powyższej wypowiedzi :P . Pewnie mam za mało Inta.

Jedyne co mi google wyszukało [nie wiem na ile to oficjalne, ale pierwszy link od góry, więc się skusiłem]:
http://www.forgottenlance.com/cast/palin.htm
http://www.forgottenlance.com/cast/raistlin.htm

Nie wiem co to itd. :)
Google nie znalazło mi jego statów. (O_o)
 
Awatar użytkownika
Ancient Lord
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 189
Rejestracja: śr sie 13, 2008 2:27 pm

Re: Palin Majere itd.

pn paź 12, 2009 9:20 pm

Chochliczek pisze:
Nie rozumiem powyższej wypowiedzi :P . Pewnie mam za mało Inta.


Hmm, chodzi mi po prostu o takie tabelki ze statystykami tych postaci - coś a'la potwory w Monster Manual.
 
Awatar użytkownika
Chochliczek
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 178
Rejestracja: pn lis 10, 2008 9:55 pm

Palin Majere itd.

pn paź 12, 2009 9:29 pm

Ciebie zrozumiałem [chyba]. Nie zrozumiałem wypowiedzi bezpośrednio nad moją, a dokładniej jej kontekstu w stosunku do tematu.

PS. No przecież wysłałem ich staty :P

Jeśli nie wystarczało:
Raistrlin [czy jakoś tak] dyskusja nad statami+staty: http://community.wizards.com/go/thread/ ... p_of_power

Palin: nie mogę więcej znaleźć :P

PPS. Nie wiem kogo szukam, więc google w ciemno szukają ;)
 
Awatar użytkownika
Arfaerd
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: pn paź 12, 2009 9:40 pm

Palin Majere itd.

pn paź 12, 2009 10:10 pm

Atrybuty wszystkich bohaterów DL do AD&D z dołączonymi stosownymi (nieraz złośliwymi :razz: ) komentarzami możesz znaleźć tutaj: http://www.angelfire.com/nj/mahkara/stats.htm

Autorskie statystyki do 3.0 i 3.5 znajdują się na stronie Dragonlance Nexus, ale na razie wyskakuje jakiś przejściowy błąd z serwerem. Oprócz tego w dziale Archive powyższej strony dostępny jest magazyn Ansalonian Gazetteer, gdzie w numerze wydanym z okazji 15-lecia DL podane są statystyki całej drużyny (z pierwszego tomu kronik) do 3.0.

Mam nadzieję, że znajdziesz tam to, czego szukałeś :).
 
Awatar użytkownika
Radnon
Szef działu
Szef działu
Posty: 4461
Rejestracja: czw maja 06, 2004 3:35 pm

Re: Palin Majere itd.

pn paź 12, 2009 10:56 pm

Najbardziej aktualne (pochodzące z okresu Wojny Dusz) statystyki Palina można znaleźć w Age of Mortals. Według nich młody Majere to: człowiek mężczyzna zaklinacz 7/Academy Sorcorer 10/Master Ambassador 1.

Rozpiska Raistlina jest w War of the Lance (jeszcze jako czarodziej czerwonych szat) oraz w Legend of the Twins albo Towers of High Sorcery (tutaj już jako Pan Przeszłości i Teraźniejszości). W pierwszym przypadku ma 6 poziom, w drugim 26 albo 27 (nie mam tych podręczników pod ręką, więc tylko takie orientacyjne liczby).

Dla jasności - rozpiski pochodzą z podręczników do edycji 3.5.
 
Awatar użytkownika
Ancient Lord
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 189
Rejestracja: śr sie 13, 2008 2:27 pm

Re: Palin Majere itd.

wt paź 13, 2009 2:10 pm

Chochliczek pisze:
Ciebie zrozumiałem [chyba]. Nie zrozumiałem wypowiedzi bezpośrednio nad moją, a dokładniej jej kontekstu w stosunku do tematu.


Ach, to przepraszam - byłem wczoraj dość zmęczony dniem i jej nie zauważyłem.

A wysłane statsy mi nie za bardzo pasują, bo właśnie są pod ADnD.
Jeszcze coś poszukam, chociaż nie wiem czy znajdę - zresztą nie jest to dla mnie zbyt dużym priorytetem.

Mimo wszystko dzięki wszystkim za pomoc - temat do zamknięcia.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość