Zrodzony z fantastyki

 
EnTheEnd
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 671
Rejestracja: pn mar 08, 2004 3:19 pm

Pandaren

sob cze 19, 2004 2:24 pm

Pandaren


Plotki głoszą, że Pandareni zostali stworzeni dawno temu przez pewnego boga o dość dziwnym poczuciu humoru. Bóg, który stworzył rasę pijaków... Wielu wierzy w tę plotkę, lecz równie wielu uważa to za totalną bzdurę. Wielu magów dowodzi, że Pandareni są efektem ewolucji pand z ogromnych lasów bambusowych. Żaden prawdziwy Pandaren nigdy w to nie uwierzy, lecz podobieństw w budowie fizycznej nie da się ukryć.

Osobowość:
Pandareni mają raczej proste podejście do życia. Żyją chwilą. Pomimo tego, że są raczej długowieczni, nie potrafią spamiętać swojej historii - i nie jest im ona do niczego potrzebna. Pandareni nie są chciwi, ani tym bardziej mściwi. Mają pokojowe nastawienie do otaczającego ich świata. Związane jest to po części z tym, że ich królestwo mieści się w centrum dżungli, więc trudno tam znaleźć inną cywilizację. Pandareni są bardzo charyzmatyczni, mają niesamowitą siłę osobowości i z łatwością potrafią nawiązać kontakt z obcymi. Nie są za to szczególnie roztropni czy spostrzegawczy.

Opis fizyczny:
Pandareni są wyraźnie więksi (a przynajmniej ciężsi) od ludzi. Mierzą od 1,70m do nawet 2,30m, a ważą od około 80 do nawet 130 kilogramów. Kobiety są tylko trochę niższe i lżejsze od mężczyzn. Ich budowa fizyczna czyni ich odporniejszymi na obrażenia, lecz również trochę niezdarnymi. Skóra Pandarena pokryta jest krótką, czarną sierścią z dużą ilością białych łat na całym ciele (szczególnie na głowie - trudno znaleźć Pandarena mającego w tym miejscu wyłącznie czarne futro), zupełnie jak ich przodkowie - pandy. Lubią ubierać się prosto, lecz funkcjonalnie. Tradycyjnym nakryciem głowy każdego Pandarena jest słomiany kapelusz. Na pierwszy rzut oka widać podobieństwo ich ubioru do ubioru ludów Wschodu.. Pandareni osiągają dojrzałość w wieku 60 lat i mogą żyć ponad 500 lat.

Relacje:
Pandareni mają raczej problem z nawiązywaniem relacji z którąkolwiek z powszechnych ras. Powód – miejsce zamieszkania. Raczej trudno natrafić na Elfów, Ludzi czy Krasnoludów w niekończących się lasach bambusowych. Jeśli jednak jakaś grupa poszukiwaczy dotrze do sekretnego królestwa Pandarenów – zawsze witani są serdecznie. Pandareni rzadko mają gości, więc każdy przybysz witany jest ciepłym posiłkiem (i mocnym alkoholem!), i zawsze znajdzie się dla niego miejsce gdzie może spokojnie usnąć. Niewielka część Pandarenów (głównie Pandareńscy Miodowarzy) wyrusza w szeroki świat w poszukiwaniu przygód, przyjaciół, i nowych alkoholi. Tacy wędrowcy są raczej mile witani, obojętnie gdzie zawitają. Są bardzo charyzmatyczni, i w wielu częściach świata ceni się dobre alkohole (bez których Pandaren nie wychodzi z domu!). Duża, humanoidalna panda nie może raczej budzić złych uczuć. Dlatego w wielu większych miastach można spotkać Miodowarów którzy kiedyś wyruszyli z swego królestwa, i postanowili doń już nie wracać.

Charakter:
Większość Pandarenów jest bardziej chaotyczna niż praworządna. W królestwie Pandarenów rządzi co prawda król, lecz traktuje się go raczej jako dobrego kumpla, ewentualnie człowieka, który rozsądzi, do kogo należy beczka alkoholu, niż jako kogoś, kto ma rzeczywistą władzę. Pandareni nie rozmyślają o tym, co przyniesie przyszłość, i nie obchodzi ich też raczej to, co zdarzyło się kiedyś. Żyją chwilą. Poza rasową skłonnością do chaosu, większość Pandarenów jest dobra. W ich królestwie nie ma wyzysku czy przemocy. Wielu Pandarenów uważa, że tak też jest w innych państwach, i z takim przeświadczeniem wyruszają oni w świat.

Krainy pandareńskie:
Tak naprawdę istnieje tylko jedna kraina Pandarenów. Wielkie Sekretne Królestwo Pandarenów tętni życiem w samym centrum ogromnych lasów bambusowych. Królestwem rządzi (jeśli w ogóle można nazwać rządzeniem siedzenie w głównym budynku i picie przednich alkoholi) król, "wybierany" (upici Pandareni losowo stawiają krzyżyk na kawałku bambusowego papirusu) przez społeczeństwo co trzy lata. Obok niego zasiada rada rządząca, składająca się z siedmiu najbardziej zasłużonych Pandarenów. Handel z innymi państwami praktycznie nie istnieje, choć kilku Miodowarów, z niewielką pomocą magów, eksportuje najlepsze alkohole, czerpiąc z tego naprawdę spore zyski. Pandareńskie Królestwo jest raczej jednonarodowe. Ponad 99,5% społeczeństwa stanowią Pandareni.

Religia:
Większość Pandarenów to ateiści. Choć trudno w to uwierzyć, ta rasa od kilkunastu tysięcy lat żyje bez pomocy bogów. Zresztą, i tak żaden bóg nie chciałby mieć wiecznie pijanych wyznawców. Miodowarzy żyjący poza granicami kraju zwykle przejmują wiarę większości społeczeństwa, w którym się obracają, choć wielu z nich pozostaje ateistami.

Język:
Pandareni mówią (a jakże!) pandareńskim. Język ten posiada własny alfabet, dla nieobeznanych wyglądający jak zlepek kresek. Nie ma w nim skomplikowanych znaków, gdyż jest on z założenia przeznaczony do używania przez pijanych. Ciekawostką jest, że w pandareńskim istnieje aż 68 różnych słów określających alkohol. Pandareńska literatura nie jest zbyt obszerna. Jedyne dobrze sprzedające się dzieła Pandarenów (pisane na bambusowym papirusie, robionym znanym od wieków sposobem, o bardzo przystępnej cenie) to wszelkiego rodzaju książki kucharskie, szczególnie te opisujące destylowanie trunków. W głównym gmachu (tam, gdzie "zasiada", czyli upija się król i rada rządząca) znajduje się co prawda biblioteka, lecz nie jest zbyt często odwiedzana.

Imiona:
Pandareni używają (podobnie jak ludzie) systemu imię + nazwisko. Nazwisko dziedziczone jest po przodkach, imię nadają rodzice. Większość nazwisk jest związana z alkoholem. Imiona są raczej proste, by ich wymawianie nie stanowiło problemu w stanie upojenia alkoholowego. Znakomita większość pandareńskich imion jest przeznaczona zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet.

Przykłady Imion: Mojo, Sinjo, Kesha, Tatsa, Mushi, Jinto, Masha, Polo

Przykłady nazwisk: Dark-ale, Honeybrew, Wildbarley, Sweetbarrow, Ale-Heart, Reedwine, Storm-stout, Barrel-keg

Poszukiwacze Przygód:
Znakomita większość Pandarenów wyrusza w świat w poszukiwaniu nowych trunków. Pandareńscy poszukiwacze nowych trunków zwani są Miodowarami. Choć w Sekretnym Królestwie znane jest tyle alkoholów, ile w żadnym innym państwie na świecie, na pewno istnieje jeszcze wiele innych trunków. Ich właśnie szukają Pandareni. Wielu z nich szuka też pieniędzy lub sławy, czy też szacunku wśród innych Miodowarów.

Pandareńskie Cechy Rasowe
  • Budowa +2 Zręczność –2 Charyzma +2 Roztropność –2: Pandareni są więksi od ludzi, przez co są odporniejsi na obrażenia, lecz trochę niezdarni. Mają też ogromną siłę ducha, i z łatwością przyciągają przyjaciół, lecz nie są zbyt spostrzegawczy.
  • Średni Rozmiar
  • Bazowa Szybkość Pandarena to 9 metrów
  • Widzenie w słabym świetle.
  • Zdolności adaptywne Pandarena to Wiedza(Alkohole), Profesja(Piwowarstwo) i Szacowanie(Alkohol). Zdolności te są zawsze traktowane jako klasowe dla Pandarena, obojętnie poziom której klasy zdobywa. Dostaje też premię rasową +1 do testów tych umiejętności.
  • Automatyczne Języki: Pandareński i Wspólny. Premiowe: takie jak dla ludzi.
  • Pandareni są od dziecka przyzwyczajeni do działania alkoholu. Większość kar za picie alkoholu ich nie obowiązuje. Z powodu, że różni Mistrzowie Podziemi mają różne zasady dotyczące alkoholu, zostawiam to wam.
  • Kiedy chodzi się cały czas po pijanemu - nauka równowagi to podstawa. Pandaren dostaje premię rasową +2 do testów Równowagi.
  • Ulubiona Klasa: Bard (Mężczyźni) lub Zaklinacz (Kobiety)

Wprowadzono zmiany wg. pomysłu Bjorn'a Westlander'a i Suldarr'esselara. Chciałbym też zauważyć, że wszystkie następne zmiany też będą wprowadzane w tej notce, więc radzę często tu zaglądać. :wink:

Zainspirowane Pandareński Miodowarem, jednym z bohaterów neutralnych w Warcraft III: The Frozen Throne. Wszelkie prawa posiada Blizzard

Rozszerzenia:

Węch Pandy
W twoich żyłach płynie krew pandy. Dzięki ciągłym ćwiczeniom i niesamowitej wytrwałości potrafiłeś wyćwiczyć swój węch tak, by niemal dorównywał węchowi twoich zwierzęcych przodków.
Warunki Wstępne: Pandaren
Korzyści: Możesz korzystać z swego węchu w taki sposób w jaki czynią to niektóre zwierzęta (np. wilki). Możesz tropić nim tak jak byś posiadał atut Tropienie, możesz określać pozycję swoich przeciwników i wiele innych. Dokładny opis znadziesz w DMG na stronie 81 (w polskiej wersji).

Serdeczne podziękowania dla Herr Baty
_
Korekta
Nam
Ostatnio zmieniony czw gru 10, 2009 2:12 pm przez Namrasit, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Bjorn Westlander
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 686
Rejestracja: sob lis 29, 2003 2:11 pm

sob cze 19, 2004 2:48 pm

Odebra³bym im "Szybkie uczenie siê" albo da³ ECL +1. Trochê za potê¿ne, ale w porównaniu z tym, co ró¿ni manczkini p³odz± w ciemnych zakamarkach netu, dobre.
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

sob cze 19, 2004 3:35 pm

Raz dziennie Pandaren może raz dziennie rzucić Rozmawianie z Zwierzętami jako czar wtajemniczeń. Pandaren może w ten sposób rozmawiać tylko z zwierzętami zamieszkującymi dżunglę. Pandaren ma zawsze poziom rzucającego 1 dla potrzeb tej umiejętności.
Trochę się zamieszałeś w stylistyce i te powtórzenia :roll: <br />A teraz na serio: jak powiedział Bjorn, dodatkowe punkty umiejętności to wyjątkowa cecha rasowa ludzi. I niech tak zostanie.
 
Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9825
Rejestracja: sob cze 26, 2004 11:11 pm

śr lip 07, 2004 5:19 pm

Mi osobiście rasa bardzo się podoba - ciekawy motyw do wprowadzenia w orientalnych kampaniach.
 
Feliks_Srebrny
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 44
Rejestracja: sob mar 13, 2004 9:46 pm

śr lip 21, 2004 10:19 pm

Ciekawe, ciekawe :mrgreen:. Tylko czy ma to jaki¶ efektywny poziom postaci (jak np. aasimtar +1?) <br /> <br />Chiba tylko za du¿o umiejêtno¶ci krêci siê wokó³ piwa... Ale to chiba tylko moje wra¿enie... <br /> <br />Czy bard powinien byæ ulubion± klas±? Sk±d Pandareni maj± niby znaæ legendy i historie magicznych przedmiotów potrzebnych dla Wiedzy Barda? Ja zmieni³bym ulubion± klasê na powiedzmy wojownika.
 
Jermak__
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 58
Rejestracja: pn maja 10, 2004 6:14 pm

czw lip 22, 2004 1:10 pm

Wed³ug mnie to Pandaren powinien mieæ ulubion± klasê miodowar...
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

czw lip 22, 2004 1:42 pm

Rasa bardzo fajna, sam uwielbiam misie panda. Jednak uważam, że w większości sesji nie będzie miała zastosowania, no bo ileż można gadać o alkocholu? Nie twierdzę, że podczas sesji jajcarskich czy też jako npc pandaren to bardzo dobry pomysł. Ale myślę, że powinien pozostać raczej jako dodatek. <br /> <br />Proponowałbym taż coś do równowagi, jak np. niewiarygodnie sprawny błędnik :) co daje bonusy do utrzymania pionu.
 
Feliks_Srebrny
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 44
Rejestracja: sob mar 13, 2004 9:46 pm

czw lip 22, 2004 10:03 pm

<!--QuoteBegin-Vern+-->
Vern pisze:
<!--QuoteEBegin-->Proponowa³bym ta¿ co¶ do równowagi, jak np. niewiarygodnie sprawny b³êdnik
<br />To ju¿ jest napisane... <br /><!--QuoteBegin-EnTheEnd+-->
EnTheEnd pisze:
<!--QuoteEBegin-->Pandareni s± od dziecka przyzwyczajeni do dzia³ania alkoholu. Wiêkszo¶æ kar za picie alkoholu ich nie obowi±zuje. Z powodu, ¿e ró¿ni Mistrzowie Podziemi maj± ró¿ne zasady dotycz±ce alkoholu, zostawiam to wam.
<br />..choæ mo¿naby tak¿e dopisaæ +2 do testów równowagi (?).
 
EnTheEnd
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 671
Rejestracja: pn mar 08, 2004 3:19 pm

śr sie 04, 2004 2:42 pm

W celu dalszego zbalansowania rasy odebra³em Pandarenom dodatkow± muzykê Barda i rozmowê z zwierzêtami. Zmniejszy³em te¿ premie rasow± do umiejêtno¶ci adaptywnych do +1. Doda³em premie rasow± do testów Równowagi. Teraz ju¿ chyba nie jest przepakowana 8). Czekam na wasze opinie dotycz±ce zmian :wink:. <br /> <br />EDIT: Lekko zmieni³em te¿ ulubion± klasê, ale raczej dla "smaczku". (I po czê¶ci dlatego, ¿e rozk³ad statystyk Pandarena pasuje do Zaklinacza :wink:)
 
Feliks_Srebrny
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 44
Rejestracja: sob mar 13, 2004 9:46 pm

śr sie 04, 2004 3:52 pm

NieNieNie! Zaklinacz nie mo¿e byæ! Zaklinacz ma krew SMOKA! Smok i panda - trochê dziwne... Talent zaklinacza objawia siê losowo, nie mo¿na sie tego wyuczyæ... Bard te¿, jak pisa³em trochê nie pasuje. Bo niby sk±d ma znaæ te wszystkie pie¶ni i legendy, skoro ich królestwo jest niedostêpne? Da³bym Tropiciela, jako ¿e ¿yj± w lasach i lubia te zwierz±tka...
 
Awatar użytkownika
danant
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2997
Rejestracja: wt kwie 29, 2003 12:16 pm

śr sie 04, 2004 3:55 pm

Zaklinacz nie może być! Zaklinacz ma krew SMOKA!
<br /> <br />Niekoniecznie. <br />Takie założenie przyjęli WotC. <br />Na przykład w Scarred Lands talent zaklinacza może pochodzić równiez od niebian, diabłów, demonów, tytanów jak i dżinów. <br />Pozdrawiam, <br />d.
 
EnTheEnd
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 671
Rejestracja: pn mar 08, 2004 3:19 pm

śr sie 04, 2004 4:03 pm

Ju¿ t³umaczê. ¦rodowisko Pandarenów jest ¶rodowiskiem zamkniêtym, i zapewniam Ciê, ¿e "to co¶ co sprawia, ¿e zostajesz zaklinaczem" ma w sobie wiêkszo¶æ Pandarenów. Dla nich jest to normalne, wiêc zostanie zaklinaczem to kwestia wyboru. Rozwijasz swoje talenty - albo i nie! Pamiêtaj, ¿e je¶li czego¶ nie æwiczysz - z czasem to zapominasz. Zaklinacz to ulubiona klasa kobiet Pandarenów (Pandarenek :wink:), gdy¿ ponad 90% Pandareñskich Zaklinaczy (a jest ich sporo) to kobiety. <br /><Nie widaæ po Pandarenach, ¿e maj± magicznych przodków - ale przecie¿ spogl±daj±c na cz³owieka te¿ nie rozró¿nisz który ma "to co¶", a który nie> <br /> <br />Co do Barda: W ich królestwie kr±¿y wystarczaj±co wiele pie¶ni i legend, by nie jeden bard mia³ o czym ¶piewaæ :wink:. Poza tym z powodu, ¿e ich opowie¶ci/pie¶ni s± nieznane poza granicami bezkresnych lasów bambusowych - reszta ¶wiata wys³uchuje ich z zaciekawieniem.
 
Awatar użytkownika
smaller
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1633
Rejestracja: śr lis 15, 2006 2:55 pm

śr sie 04, 2004 4:16 pm

Jako zagorzały miłośnik warcrafta - stawiam ci piwko :mrgreen: <br />Dobra robota, chyba zapełnimy to forum Warcraft'em :) (z resztą - patrz - Wróżbita PrC mojej skromnej osoby :) Zabiorę się z więcej, jeśli tylko będe miał trochę czasu :) )
 
EnTheEnd
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 671
Rejestracja: pn mar 08, 2004 3:19 pm

czw sie 05, 2004 2:39 pm

Zacz±³em dodawaæ atuty rasowe. Na razie jest tylko jeden - ale w najbli¿szym czasie mo¿ecie siê spodziewaæ ich wiêcej :wink:. Na pierwszy ogieñ poszed³ Wêch Pandy!
 
Awatar użytkownika
danant
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2997
Rejestracja: wt kwie 29, 2003 12:16 pm

pt sie 06, 2004 2:58 pm

A klasa miodowara ??? Potrzebny jest jej jakis opis...
<br /> <br />Zajrzyj tutaj: <br />http://www.dnd.pl/viewtopic.php?t=6850 <br /> <br />Pozdrawiam, <br />d,
 
Rożek
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 155
Rejestracja: sob cze 19, 2004 3:20 pm

pn sty 10, 2005 5:19 pm

Patrze ¿e jak narazie temacik stoi, ale mam nadziejê ¿e nied³ugo ruszy, bo rasa bardzo mi siê podoba. Sam robi³em przymiarki do tego by zagraæ owym panderanem, ale zrezygnowa³em czekaj±c na dalsze zmiany.
 
karpiu

śr lip 20, 2005 12:33 pm

Obrazek
ja bym mu zabrał -2 do zręczności,dał jakiś bajer np naturalny pancerz i dał ECL+1
 
Matt__
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 61
Rejestracja: ndz kwie 24, 2005 12:26 pm

pt lip 22, 2005 12:29 pm

Wed³ug mnie to Pandaren powinien mieæ ulubion± klasê miodowar...


O ile mi siê zdaje, miodowar jest klas± PRC. Presti¿ówka nie mo¿e byæ klas± ulubion±. To nie jest raczej mo¿liwe.

Rasa mi siê baaardzo podoba, zawsze chcia³em graæ panderanem (to wielka pochwa³a, ja nigdy nie gra³em nie-pó³elfem). Bardzo klimatyczna i sympatyczna rasa, chcocia¿ szkoda tej zrêczno¶ci i roztropno¶ci. No ale charyzmatyczny, dziewczynom siê podoba :P . Troszkê pakerska ale mi to nie przeszkadza :P . Spodoba³a mi siê, spodoba³a mi siê, spodoba³a mi siê... itd. Super.
 
Awatar użytkownika
Yestra
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 97
Rejestracja: ndz lut 29, 2004 6:43 pm

sob lip 23, 2005 8:07 am

Nie zgadzam się, że to klasa BN :-p To, że mają pewne zainteresowania i swoją rasową pasję (ekhem...) nie znaczy, że grając nimi gada się tylko o alkoholu. Przecieć pandaren poszukiwać przygód z pewnością ma jakieś głębszy sens w życiu i można go ciekawie odegrać przełamując stereotyp "puchatego pijaczyny" LOL Takim celem może być np. wynalezienie najmocniejszego trunku (dżołk ofkoz) :-p
 
Matt__
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 61
Rejestracja: ndz kwie 24, 2005 12:26 pm

śr sie 10, 2005 11:11 pm

NieNieNie! Zaklinacz nie mo¿e byæ! Zaklinacz ma krew SMOKA! Smok i panda - trochê dziwne...


Uspokuj siê, cz³owieku :? . Zaklinacz nie ma ¿adnej krwi smoka, mo¿e byæ dziwny, ale bez ¿adnych superstatsów (Mo¿e mieæ krew smoka, no ale bez przesady, w PG jest napisane, ¿e tak mówi± tylko legendy). Krew smoka mo¿e mieæ i wojownik, i paladyn i ka¿da inna postaæ. Zreszt± nie ma ograniczenia w zostaniu zaklinaczem jako 2 klas±. To talent wrodzony a mo¿na odkryæ go w ka¿dym etapie ¿ycia. No i ja to interpretuje tak: Panderañskie kobiety maj± tendencje do wrodzonej magii, zdarza siê to czê¶ciej ni¿ u mê¿czyzn i innych ras. No i np przechodz± trening dziêki któremu zostanie zaklinaczem jest ³atwe samo w sobie (ulubiona klasa). Z góry dziêkujê za Twoj± wypowied¼ Feliksie, a dok³adniej za to, ¿e mog³em j± otwarcie skrytykowaæ.
 
Allin Saiferdel
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 36
Rejestracja: wt lut 07, 2006 7:38 am

śr lut 08, 2006 2:20 pm

Względem rozpiski to samo myślę o Nerubianach... Ponadto- zapomniałeś o skillu -Burza, Ziemia i Ogień- Feats Pandareńskiego Miodowara! Czemu tak mało o kulturze, technice? Np. używają katan i płytówek ala samurajskich... BTW- Hoar- ale chodzi o Pandarenów w innych światach niż Azeroth...
 
Allin Saiferdel
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 36
Rejestracja: wt lut 07, 2006 7:38 am

czw lut 09, 2006 7:36 am

Względem wiecznie pijanych.... Nawet pandareński Miodowar nie byl urżnięty caly czas! Korzystał ze stylu pijanego mistrza ( Pijackie Zapasy), ale na co dzień był (w miarę :) ) trzeźwy. Wzgledem odpornosci do alkoholu- Pijackie Zapasy! Korzystal tylko z zalet owej sake! BTW-Skoro są tacy podobni do Japończyków, to powinien nimi chyba rządzić Cesarz, a nie Król! Korzystają z dalekowschodnich sztuk walki- MUSZĄ mieć dużą zręczność! Co do Burzy Ziemi i Ognia- może jakiś magiczny trunek? :wink: Ostatecznie przed "rozpadnięciem się" Miodowar łyka z beczki! Są bardzo inteligentni- "przynoszę Pandemonium!" ; "Nie mogę rozmnażać się w niewoli" ; 'Jesteś zagrożony wyginięciem".
 
Thobold
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 35
Rejestracja: czw wrz 09, 2004 5:55 pm

pn lut 13, 2006 2:56 pm

S± bardzo inteligentni- "przynoszê Pandemonium!" ; "Nie mogê rozmna¿aæ siê w niewoli" ; 'Jeste¶ zagro¿ony wyginiêciem".
<br />Ale to chyba chodzi tylko o polskie t³umaczenie, nie orygina³. Mi jako¶ nie wygladaj± na zbyt rozgarniêtych.
 
Allin Saiferdel
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 36
Rejestracja: wt lut 07, 2006 7:38 am

czw lut 16, 2006 1:52 pm

Thobold- do tego to trzeba by w Warcrafcie sprwadziæ ich stats Inteligencji...
 
Thobold
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 35
Rejestracja: czw wrz 09, 2004 5:55 pm

czw lut 16, 2006 3:49 pm

Tja, a nieu¿ywaj±cy magii to zawsze czemu¶ maj± bardzo niski ten stats. A tak poza tym- czy wspomina³em, ¿e jestem przeciw zrzynaniu ras?
 
Cesiu the MP
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 99
Rejestracja: ndz paź 22, 2006 4:29 pm

wt lut 13, 2007 3:57 pm

Kurcze ale klótnia o ta premie Zr.<br />Nie wiem skad wy zerzneliscie ta klase, ale ja mysle ze on powinien miec +2 do Bd, -2 do Rzt.<br />A tak wogule to skad zerzneliscie ta klase?? A moze nie?<br />Z takich zwierzecych ras to mozna zrobic bardzo ciekawych BNów np. Pandaren samuraj, albo pandaren zaklinacz/upiorny (zaraz mnie ktos za to zabije :razz: ), taka zakapturzona panda z czerwonymi oczami i kapturem to by fajnie wygladala. Hehehehe, naprawde. Chyba cos takiego uzyje. :razz:<br />Edit: Sorry niedoczytalem sie ze wziales to z Warcrafta.
 
Awatar użytkownika
von Mansfeld
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1778
Rejestracja: wt lip 29, 2008 7:31 am

pn sie 04, 2008 10:39 am

Heh... Pandareni to jedna z moich ulubionych ras ze świata Warcraft (chociaż moje doświadczenie opiera się tylko na RTSach: Warcraft III: Reign of Chaos oraz Frozen Throne). Zawsze chętnie bym pograł takim pandopodobnym humanoidem, a tu mam w miarę fachowo rozpisaną rasę.

A wszelkie specjalne zdolności Miodowara - zostawiłbym tej prestiżówce (jeśli jest), wszak nie każdy Pandaren automatycznie z powodu cech rasowych, posługuje się ich mocami.

To, że korzystają z dalekowschodnich sztuk walki, nie oznacza, że muszą mieć premię do Zr i Rzt. może po prostu najzwinniejsi i najroztropniejsi z Pandarenów szkolą się w tejże dziedzinie walki.
 
Awatar użytkownika
Shaikan of Blood Song
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 33
Rejestracja: śr wrz 17, 2008 9:16 pm

czw wrz 25, 2008 2:12 pm

Mi się podoba. Przygody w Oriencie z udziałem Pandarenów mogą być ciekawe. Błędów nie znalazłem. Praca według mnie zasługuje(i najprawdopodobniej słusznie) na 5+/6. Brawo!

Matt__ pisze:
NieNieNie! Zaklinacz nie może być! Zaklinacz ma krew SMOKA! Smok i panda - trochę dziwne...

Zaklinaczem to może być i praprapradziadek z odrobiną smoczej krwi, a dziedzic bez tych formalnosci, smoczej krwi, itd. wejść na tą Klasę. Radzę przeczytać opis Klasy. Miłej lektury ;).
Pozdrowienia, Shaikan of Blood Song

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości