Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Headbanger
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 201
Rejestracja: pt maja 21, 2010 12:34 pm

Pierwotne instynkty

sob cze 18, 2011 12:53 pm

Zacząłem ostatnio grać w wilka (bo skończyliśmy wampira i ile można? Come on?) - i nagle zaczęło to działać... Teraz mam takie pytanie pierwotne instynkty powyżej 5 zaczynają dawać broczenie esencją nie? Zarówno wampiry jak i odmieńcy mają podobne problemy, ale posiadają możliwość zmniejszania swojej "nadnaturalnej cechy pobocznej" - nie znalazłem tego w podręczniku dla wilków, też mogą coś takiego? Jak teraz sięgam pamięcią to nie wiem czy gdzieś ten problem był poruszony... o.O Ktoś może mi to rozjaśnić?
 
Awatar użytkownika
Vukodlak
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1622
Rejestracja: śr maja 11, 2005 4:41 pm

Pierwotne instynkty

ndz cze 19, 2011 12:51 am

Headbanger pisze:
Ktoś może mi to rozjaśnić?


Co tu do wyjaśniania? Magowie mogą cofnąć się na ścieżce (co jest strasznym grzechem), a wampiry muszą takie rzeczy robić (bo BP wcale nie jest takim błogosławieństwem). Z odmieńcami ni pomnę. Wilki nie mają żadnych możliwości obniżania Pierwotnych Instynktów, bo nie o to u nich chodzi. Wilkołak po prostu zamienia się w ducha i ostatecznie ma zająć miejsce w panteonie jako pomniejszy strzęp. Te cechy wyglądają identycznie (działają na podobnych zasadach), ale takie nie są.
 
Awatar użytkownika
Headbanger
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 201
Rejestracja: pt maja 21, 2010 12:34 pm

Pierwotne instynkty

ndz cze 19, 2011 2:54 am

To nie jest tak by wilkołak musiał umrzeć aby stać się duchem? Fizyczność musi zdechnąć?

Ale ok. odpowiedziałeś mi na pytanie - nie ma możliwości cofania pierwotnych instynktów :P
 
Awatar użytkownika
Vukodlak
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1622
Rejestracja: śr maja 11, 2005 4:41 pm

Pierwotne instynkty

ndz cze 19, 2011 4:53 am

Headbanger pisze:
To nie jest tak by wilkołak musiał umrzeć aby stać się duchem? Fizyczność musi zdechnąć?


Ten proces jest właśnie ukazywany poprzez wzrost Pierwotnych Instynktów. Każda kropka symbolizuje większy wpływ duchowej strony natury wilkołaka, aż po jej dominację (broczenie esencją w świecie materialnym). Jak ktoś pośle do piachu nawet takiego kozaka, to nie ma zmiłuj. Jakaś tam przemiana w pełnego ducha mogłaby zachodzić na 10 kropce (może nawet trochę później), nie wcześniej. Do tego czasu mogiła to mogiła. Niemniej ciekawym jest, kto miałby tyle pary w łapach żeby coś takiego ubić i jeszcze ujść z życiem...
 
Awatar użytkownika
Headbanger
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 201
Rejestracja: pt maja 21, 2010 12:34 pm

Re: Pierwotne instynkty

ndz cze 19, 2011 3:21 pm

Nie rozumiesz - z tego jak ja zinterpretowałem poda to wynika że KAŻDY wilkołak po śmierci - nie ważne czy naturalnej (ze starości) czy zabicia przez kogoś innego - tak powstają wilczy bracia. Nigdzie nie było mowy o żadnej "ascendencji na 10 kropce pierwontych instynktów". Choć mogę się mylić. Dlatego pytam nie? :razz:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość