Zrodzony z fantastyki

 
Meolin
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: śr wrz 01, 2010 8:18 pm

Player's Handbook II 4.0 - tłumaczenie

śr wrz 01, 2010 8:30 pm

Hej!
Mam nadzieję, że piszę ten temat we właściwym dziale.
Otóż w najbliższym czasie mam zamiar rozpocząć granie w D&D 4.0. Tyle tylko, że mój kolega chciałby być zaklinaczem (lub czarownikiem, jak kto woli :)), a ta klasa opisana jest w PH II, a z ang. u nas nie za dobrze. Stąd moje pytanie - czy ktokolwiek wie, kiedy ukaże się polskie wydanie tej książki?
Pozdr., Meolin.
 
Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9825
Rejestracja: sob cze 26, 2004 11:11 pm

Player's Handbook II 4.0 - tłumaczenie

pn wrz 06, 2010 2:40 am

Obawiam się, że w tej chwili nikt, choć samo tłumaczenie (i korekta) ukończone :). Postaram się podpytać wydawnictwo przy najbliższej okazji. Co się tyczy samej klasy - sorcerer został czarownikiem :wink:. Póki nie ma innej możliwości, spróbujcie poprzestać na grze jedną z dostępnych w podstawce klas - jeśli odpowiednio zmienicie na własny użytek opis czarnoksiężnika, będzie niezłym zamiennikiem dla czarownika. Możecie też rozważyć grę wieloklasowcem łączącym niektóre moce czarodzieja i czarnoksiężnika, by uzyskać pożądany efekt. Aby stworzona postać miała więcej wspólnego z docelową klasą, warto rozważyć wybór drakona lub diablęcia jako rasy (nawet gdyby chodziło jedynie o aspekt mechaniczny, a opisowo postać prezentowała się zupełnie inaczej).
 
Meolin
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: śr wrz 01, 2010 8:18 pm

Re: Player's Handbook II 4.0 - tłumaczenie

pn wrz 06, 2010 3:58 pm

Dzięki.
Coś się wykombinuje :)
 
Awatar użytkownika
Tallos
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 50
Rejestracja: pt lis 04, 2005 1:11 pm

Player's Handbook II 4.0 - tłumaczenie

pn sty 31, 2011 9:17 am

Mimo, że ten temat wkurzył mnie niemiłosiernie, to jeśli mógłbym zapytać, jak przetłumaczono shiftera i invokera?
 
Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9825
Rejestracja: sob cze 26, 2004 11:11 pm

Player's Handbook II 4.0 - tłumaczenie

pt lut 25, 2011 6:28 am

Shifter - zmienny (zębaty lub pazurzasty), invoker - powołany.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości