Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Gerard Heime
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3299
Rejestracja: czw mar 20, 2003 9:02 am

wt mar 31, 2009 11:01 pm

Kreta w sensie = taki koleś z Trójmiasta robiący LARPy ASG z mega-rozmachem. Np. ten.

LARPy teatralne, w klimatach drugowojennych, były kilkakrotnie, ale głównie z elementami fantastycznymi (wampir, ZC). Takiej czystej, historycznej 2wś w Polsce nie widziałem. Tym bardziej jakiejś terenówki w mundurach.
 
Awatar użytkownika
WH
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 358
Rejestracja: śr sie 13, 2008 7:51 pm

wt mar 31, 2009 11:07 pm

Pewnie dlatego, że raz, jest to droga sprawa, a dwa - czysta terenówka z mundurami podpada raczej już pod reenactment : )
 
Awatar użytkownika
Kastor Krieg
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1310
Rejestracja: śr lut 18, 2009 1:59 am

wt mar 31, 2009 11:19 pm

O, Kret żyje i działa. Jak fajnie :) Ostatni raz widziałem człowieka bodajże na Telepku 2k1. :shock:
 
Mithrandir_RotN
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 46
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 8:48 am

śr kwie 01, 2009 9:11 am

Mithrandir (potocznie znany jako Piotr Żygadło) związany z grupą RotN skupioną wokół strony wladca.pl i jak sama nazwa wskazuje - tolkienistyki. LARPy z doskoku organizuję od 2003r. Obecnie skupiamy się na organizacji konwentu terenowego Fornost (który wbrew nazwie nie jest jakoś tak skrajnie tolkienistyczny - traktujemy twórczość Tolkiena raczej jako wątek przewodni)

Nie mam nic przeciwko jakiejkolwiek odmianie live'ów, jednak granie wśród zieleni (czy innej przyrody) ma w sobie pewne elementy klimatu, które ciężko oddać "inside".

W RPG jako twórcę najbardziej fascynuje mnie fabuła, interakcje między graczami - a przede wszystkim to, jak bardzo finał różni się od zamierzeń ;)

To tyle w tym temacie AA. No może dodam jeszcze, że nadal mam wątpliwości, czy ten temat nie skończy jak http://www.larperencja.fora.pl/
 
Awatar użytkownika
Skała
Moderator
Moderator
Posty: 112
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 12:31 am

pt kwie 03, 2009 3:12 pm

W sumie dotarło do mnie, że odzywam się, a się w sumie nie przedstawiłem.

Nazywam się Paweł i robię LARPy od 11 lat... zaczęło się niewinnie kumple zaproponowali wyjazd na konwent potem nie mogłem już przestać..

A serio zacząłem robić LARPy (teatralne) wraz z grupą MAYA te 11 lat temu. To się oczywiście w pewnym momencie skończyło. Po krótkiej, chyba rocznej przerwie, zacząłem cykliczny LARP w Pradox Cafe pt. Harshfield Crime Stories w skrócie LARPOC (LARP Organized Crime). Był to pierwszy płatny LARP jaki zacząłem organizować. Ponieważ częstotliwość była raz na dwa tygodnie, zacząłem w pozostałe niedziele robić jednostrzałówki. I tak jest od jakichś trzech lat - ten cyklik się skończył. Teraz jedzie drugi sezon LARPa Wilkołak: Dziedzictwo, opartego oczywiście na staro WoDowym wilku. Do tego jedynki w najróżniejszych realiach.
W międzyczasie robiłem LARPy na uniwerku, dla Della, na obozach RPG, na których jestem wychowawcą (standardem są przynajmniej dwa LARPy na turnus z czego jeden na zamku w Srebrnej Górze).
Wszystko to LARPy, które określiłbym jako teatralne, nawet jeśli odbywały się w terenie i były na ponad 50 osób.

Jeśli chodzi o moje zainteresowania na tym polu - to przede wszystkim widzę sens kontaktu jako forum wymiany doświadczeń i pomysłów, szansę na zrobienie wspólnych projektów-eksperymentów.

Na polterze prowadzę bloga poświęconego głównie teorii i stosowaniu jej w praktyce, na którego zapraszam ;)
Aha, jestem fascynatem i propagatorem skandynawskiej sceny LARPowej. Oczywiście tylko z oddali i ściśle teoretycznie, bo jeszcze nie maiłem okazji tam pojechać.
 
K'ula
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: wt lut 26, 2008 11:42 pm

ndz kwie 05, 2009 9:18 am

Aha, jestem fascynatem i propagatorem skandynawskiej sceny LARPowej. Oczywiście tylko z oddali i ściśle teoretycznie, bo jeszcze nie maiłem okazji tam pojechać.


od nas z gdyni bardzo tanie promy są do szwecji, rzuc terminem, moze sie jakas ekipa zbierze :)
 
Mithrandir_RotN
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 46
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 8:48 am

ndz kwie 05, 2009 8:52 pm

Skała pisze:
Na polterze prowadzę bloga poświęconego głównie teorii i stosowaniu jej w praktyce, na którego zapraszam ;)


Bardzo chętnie, ale rzuć proszę linkiem, bo dla mnie Polter to nowa domena i jeszcze nie do końca kojarzę co tu jest gdzie ukryte... :)
 
Awatar użytkownika
Skała
Moderator
Moderator
Posty: 112
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 12:31 am

pn kwie 06, 2009 12:04 pm

Blog :)

@Kula - rzucę okiem, kiedy te festiwale mają, lato się zbliża, może kogoś za słowo będę trzymać ;)
 
Awatar użytkownika
Birkart_A
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: wt kwie 07, 2009 9:31 pm

wt kwie 07, 2009 10:14 pm

Troszkę spóźniony, ale jestem. Na ogół jestem znany jako Kamil, ale że ten nick jest dość często zajmowany na forach, którymi nie administruję, to zarejestrowałem się jako moje larpowe alter-ego.

Jestem członkiem Deadline'u, organizuję Fantazjadę od 9 lat, w paru małych larpach też brałem udział. W chwili słabości zrobiłem serwis www.larpowisko.pl

W małych larpach lubię swobodę pisania scenariusza i twórcze pomysły organizatorów. W dużych, które są wybitnie moją domeną, symulację świata i to, na jak głębokim poziomie pozwalają się wczuć w akcję. Moim małym bzikiem są engine'y (skrypty, wewnętrzne gry) scenariusza - jak na przykład funkcjonowanie w grze giełdy towarowej, spółek akcyjnych, uzależnienie wydarzeń ze świata "poza miejscem gry" od działań graczy itp. Aha.. jestem orędownikiem żywej akcji na larpach i emocjonalnie nieobojętnych postaci.

Nie lubię dyskusji o tym co jest larpem, a co terenówką, i dlaczego otwarty scrollowy system magii jest herezją. Lubie za to ciekawe przedsięwzięcia i twórczy sosik, który mam nadzieję że tu wypłynie.
 
Awatar użytkownika
Bothari
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: czw maja 13, 2004 3:56 pm

śr kwie 08, 2009 12:30 pm

To i ja jako kolejny spóźnialski.

Mam na imię Robert, LARPy robię tak jak skała od około 11 lat, tak samo jak i konwenty. Zaczęło się od Molibdenu'97, potem Mrocon'98 a potem już z górki. Najpierw były to larpy czysto terenowe, potem harcerskie gry terenowe z mocną fabuła, a od czasów Kłakonów - tylko dramy.

Od trzech lat współpracuję ze Skała nad larpami w Paradox Cafe. Najpierw cykl Harshfield, potem dwa cykle Wilkołaka.

Pomimo, że do Larpów mam inne podejście niż Skała, to tutaj przygnało mnie to samo: chęć wymiany doświadczeń, eksperymentów formalnych i treściowych i tak dalej.
 
Awatar użytkownika
aurra
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 47
Rejestracja: wt maja 25, 2004 8:49 pm

śr kwie 08, 2009 8:26 pm

Witam :) Widzę, że świetne miejsce do wymiany doświadczeń się tutaj szykuje.

Mam na imię Ania i tworzę LARPy od około 6 lat. Przez dłuższy czas była to seria Klasyczny LARP Forgotten Realms (nazwa wzięła się jako żart i tak jakoś już zostało ;) ). Większość z nich były to LARPy rozgrywane na świeżym powietrzu, ale nie stronię także od małych salek na konwentach czy w klubach fantastyki. W tym roku współtworzę Grę Główną na Flambergu ( www.flamberg.pl ), która tradycyjnie już jest terenówką (w tym rozumieniu, że gracze podzieleni są na drużyny oraz NPC).

Prowadzę także stronę poświęconą strojom na LARPy www.strojenalarp.prv.pl , niestety obecnie rzadko aktualizowaną z powodu braku czasu i dostępu do sieci.
 
Awatar użytkownika
Lathea
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn sie 09, 2004 11:15 am

Po spotkaniu twórców LARPów

pn sie 31, 2009 7:34 pm

Hej,
Dla tych wszystkich, których nie było na Polconie, tudzież nie dotarła do nich plota:

W piątek po 22 miało miejsce nieoficjalne spotkanie twórców LARPowych. Inicjatywa spontaniczna z czwartkowego wieczora. Dziękuję wszystkim za przybycie:). Grono węższe niż na spotkaniu na Pyrkonie, ale pojawiły się też nowe twarze:) (np patrz post wyżej:) ).

W ciekawe rejony doprowadziło nas swobodne przeskakiwanie z tematu na temat;).

A ja, po tym spotkaniu, chciałabym was jeszcze raz zachęcić do pisania o LARPach. Jakie macie pomysły? Nowe zastosowania? Ciekawe zagadki? Może jakieś swoje gry opublikujecie, tak jak proponował to na spotkaniu Kokon (ekipa LARPowa z Kołobrzegu)?

Jeszcze raz, chciałabym wam za to spotkanie podziękować i serdecznie was z tego miejsca pozdrowić. Szczególnie Aurę i jej kolegę, którzy mimo zbierania się do wyjścia od początku - zostali do końca:). Właśnie dla rozmów takich jak ta jeżdżę na konwenty:).
 
Awatar użytkownika
Fingrin
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 214
Rejestracja: śr maja 19, 2004 11:16 pm

Re: Po spotkaniu twórców LARPów

czw wrz 03, 2009 12:17 pm

Fajnie. Cieszę się, że doszło do kolejnego spotkania. Niestety nie mogłem być na miejscu. Piszcie, piszcie bardoz ciekawy jestem co uknuliście :)
 
Awatar użytkownika
Lathea
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn sie 09, 2004 11:15 am

Po spotkaniu twórców LARPów

pt wrz 11, 2009 8:38 am

Ja z kolei nadal w tym temacie chcę was zapytać: poruszenia jakich tematów oczekujecie na spotkaniach twórców LARPowych? O czym chcielibyście rozmawiać?
 
Mithrandir_RotN
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 46
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 8:48 am

Re: Po spotkaniu twórców LARPów

ndz paź 25, 2009 7:38 pm

I po spotkaniu Porytkonowym. Nie spodziewaliśmy się, że będzie aż tak dużo osób. Trochę sobie o różnych tematach pogadaliśmy i mam nadzieję, że trochę więcej osób się będzie przez to forum przewijać (tak, znowu się pojawił temat jakiegoś zorganizowania się w internecie ;) )

W każdym razie wygląda na to, że idea takich spotkań na konwentach jest słuszna i wszyscy ją popierają.
 
Awatar użytkownika
Lathea
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn sie 09, 2004 11:15 am

Po spotkaniu twórców LARPów

ndz paź 25, 2009 7:57 pm

Łatwiej ludziom najwidoczniej wychodzi na żywo gadać niż tutaj:).
 
Danuta
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: pn paź 26, 2009 12:54 pm

Re: Po spotkaniu twórców LARPów

pn paź 26, 2009 1:08 pm

Nieprawda. Chętnie korzystam z forów, ale nie z takich na których tracę resztki wzroku (nie da się tu zmienić skórki na coś jasnego). Jest nieprzyjazne, bo jako gość nie da się pisać postów, a starych użytkowników, którzy dawno nie wchodzili nie zapamiętuje, tj. tylko na tyle, że nie możesz drugi raz zarejestrować się pod tym samym nickiem, ale haseł już nie pamięta, więc praktycznie zostaje martwe, nieużywane konto (wiadomo, że po to, aby się chwalić dużą liczbą użytkowników). Oczywiście zlikwidować własnego konta też nie można.

No, ale decydująca dla mnie jest ta pretensjonalna ciemna skórka i wyjątkowo maluśkie literki (powiększenie daje tyle, że muszę przesuwać ekran, żeby czytać - bardzo niewygodne).

Postuluję o przeniesienie dyskusji o larpowym życiu na inne forum!

Ale jak nie zechcecie, to postaram się pisać tu.

Pozdrawiam!
Muscat
Ostatnio zmieniony pn paź 26, 2009 1:18 pm przez Danuta, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Lathea
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn sie 09, 2004 11:15 am

Re: Po spotkaniu twórców LARPów

pn paź 26, 2009 2:00 pm

Piszcie co ciekawego żeście uradzili na tym spotkaniu:). Mnie zatrzymało PGA i LARPy niestety. Nie mogłam przybyć.
 
Danuta
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: pn paź 26, 2009 12:54 pm

Re: Po spotkaniu twórców LARPów

pn paź 26, 2009 3:06 pm

Uradziliśmy, że trzeba coś uradzić ;)
Tj. regularnie rozmawiać na ten temat w zintegrowanym gronie i zrobić razem jakąś imprezę. Wyszło na to, ze ma być to konwent poświęcony wyłącznie LARPom. W programie mają być dyskusje, warsztaty oraz same LARPy przygotowane przez różne grupy twórców. Uczestnikami mają być członkowie grupy (nazwę ją roboczo "grupą twórców LARPów") oraz osoby rekomendowane przez nich. Czas i miejsce jeszcze nie ustalone, niestety.
 
Awatar użytkownika
Lathea
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn sie 09, 2004 11:15 am

Po spotkaniu twórców LARPów

pn paź 26, 2009 3:11 pm

Czyli impreza zamknięta z jednym lub dwoma pionami programowymi na 20-40 osób. Dobrze rozumiem?
 
Mithrandir_RotN
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 46
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 8:48 am

Po spotkaniu twórców LARPów

pn paź 26, 2009 3:49 pm

Tak mniej więcej myślimy (raczej przychylam się do jednego pionu - drugim byłyby "spotkania i rozmowy freestyle'owe"). Bo na konwentach na których się spoytkamy zawsze jest mas innych, nęcących rzeczy, zwykle ktoś coś robi poza tym (vide LARPy na Polconie które parę osób odciągnęły czy też moja prelka na Porytkonie, która zakończyła bardzo fajną dyskusję post-spotkaniową) i jakoś tak nigdy nie starcza czasu. Na Pyrkonie było najlepiej (spotkanie post-spotkaniowe :P), ale ciężko było dookoła tego stołu usiąść itd - w każdym razie przydałaby się dedykowana LARPom impreza.

Oczywiście będzie problem z miejscem :). Mocne grupy ze Szczecina, Wrocławia, Poznania czy Trójmiasta pewnie będą miały inne pomysły niż grupy Warszawskie, Śląskie czy Krakowskie odnośnie tego gdzie się spotykać:) Jakieś pomysły?

I skoro temat już się pojawił, to jak uważacie - czy byłoby zainteresowanie takim spotkaniem?
Ostatnio zmieniony pn paź 26, 2009 3:50 pm przez Mithrandir_RotN, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Danuta
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: pn paź 26, 2009 12:54 pm

Re: Po spotkaniu twórców LARPów

wt paź 27, 2009 9:28 am

Ogólnie, to można w ciemno powiedzieć, że zainteresowanie by było, ale spierałabym się jeszcze o jego formę/program.
Dla samych dyskusji i wspólnego picia nie pojadę i już. I nie sądzę, że jest to taki wyjątkowy pogląd: paczkę znajomych każdy ma u siebie, monopol jest w każdym mieście, a dyskutować można w necie. MUSI być naprawdę atrakcyjny powód wyprawy gdzieś tam. (Mam wiele pomysłów, ale o tym przy innej okazji.)

Druga sprawa: nie bardzo można zacząć omawiać lokalizację, zanim się nie zorientujemy, czy faktycznie grupy z tych wszystkich odległych miast (piszę to, siedząc niemal na granicy polsko-czeskiej) są chętne. Od razu przyznam: nie dysponuję środkami na wyprawę w centralną Polskę. Być może trzeba by organizować tych spotkań/mini konwentów więcej - osobne dla północnej, środkowej i południowej Polski, a wrażeniami i wynikami dyskusji dzielić się już przez Internet?
 
Mithrandir_RotN
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 46
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 8:48 am

Po spotkaniu twórców LARPów

wt paź 27, 2009 10:39 am

Nie no - zakładam, że na takim konwencie byłyby prelki (może nawet jakiś zagraniczny gość by się pojawił? :P) i LARPy. Może jakiś panel dyskusyjny. Może warsztaty?

Tyle tylko, że przy niewielkiej grupie osób (20-40) zrobiłbym tylko jeden blok programowy. Bo inaczej (zakładając, że nie każdy będzie chętny na jakieś punkty programu) to może być problem z frekwencją na tych punktach.
 
Danuta
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: pn paź 26, 2009 12:54 pm

Re: Po spotkaniu twórców LARPów

wt paź 27, 2009 12:08 pm

Oczywiście, że jeden blok wystarczy!
Podział uczestników może być celowy tylko na małych LARPach, sesjach RPG (nie każdy lubi dany system, więc powinien być wybór) i przy obiedzie :) A może nawet przy obiedzie niekoniecznie :)
Kolejna rzecz, która jednak mocno zależy od liczby uczestników wydarzenia.

Moje propozycje to:

1. Warsztaty o strojach na LARPy - takie tematy jak: "Szybki zestaw do przebrania i charakteryzacji dla decydujących się w ostatniej chwili", "Szycie, klejenie, konstruowanie", "Charakteryzacja rasowa - żeby orka, rogi trolla, uszy elfa (obciąć?)" - tu potrzebny będzie materiał ilustracyjny, czyli bez rzutnika się nie obejdzie...

2. Scenografia w warunkach konwentowych i plenerowych - prelekcja lub dyskusja.

Coś z tego mogłabym nawet sama przygotować, ale z pewnością są lepsi ode mnie w tych dziedzinach. Pokaz, czy warsztat charakteryzacji i symulacji obrażeń to ktoś ze środowisk zbliżonych do teatru mógłby zmajstrować.
Natomiast mogę się trochę powymądrzać na temat historii ubioru, choć pierwszy lepszy uczeń szkoły krawieckiej wie pewnie więcej ode mnie. Gorzej z ubiorami w science fiction i postapo; ten temat można by jednak wspólnie "rozkminić" na podstawie filmów.
 
Awatar użytkownika
Lathea
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn sie 09, 2004 11:15 am

Po spotkaniu twórców LARPów

wt paź 27, 2009 12:45 pm

Program się znajdzie jakby co. To nad czym trzeba by pomyśleć to miejsce (czy jeden gdzieś w centrum, czy celujemy w jeden z regionów), rodzaj lokacji (szkoła, camping, działeczka), czas (wakacje obładowane są LARPami terenowymi, na które Ci twórcy jeżdżą własnie, a poza sezonem namiot nie wchodzi w grę).

No i w efekcie ceną, oraz tym kto mógłby się tego podjąć, i czy nie lepiej zorganizować najpierw porządnie spotkania twórców LARPowych gościnnie na innych konwentach (konkretne tematy dyskusji, lepsza promocja punktów programu swoich przez twórców w swoich grupach), a gdy towarzystwo się bardziej zgra pomyśleć o takim wydarzeniu?
Ostatnio zmieniony wt paź 27, 2009 12:46 pm przez Lathea, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Dracan _
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: wt paź 27, 2009 5:30 pm

Po spotkaniu twórców LARPów

wt paź 27, 2009 6:39 pm

Sorry za offtop, ale chciałbym się przywitać.

no więc.. Witam :)

Wołają na mnie Dracan, rzadziej (o wiele) Dominik i gram w RPG od 3 lat (strasznie krótko). Prowadzę najczęściej Deadlands, Zew Cthulhu i autorkę New Age (steampunk w postapokaliptycznej wersji XIXw. przy czym apokalipsa zbiegła się z odkryciem ameryki przez kolumba). Poza tym organizuję LARPy i administruję Forum Fanatyków Fantastyki czyli forum graczy z okolic Cieszyna. (rpg.c.pl lub ati.boo.pl/rpg)

To chyba tyle jak na razie :)

A co do ewentualnego uczestnicwa w waszym spotkaniu organizatorów w formie mini-konwentu: Mam podobny problem co Danuta. Mieszkam niemalże przy granicy czeskiej i wyjazd dalej niż do Krakowa czy innych miast w podobnej odległości mógłby generować pewne kłopoty. Z drugiej strony jestem raczej potencjalnym słuchaczem niż rozmówcą jako, że staram się na razie zebrać dostatecznie dużo doświadczenia ze wszystkich dostępnych źródeł :)
Ostatnio zmieniony wt paź 27, 2009 10:54 pm przez Dracan _, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Mithrandir_RotN
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 46
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 8:48 am

Po spotkaniu twórców LARPów

wt paź 27, 2009 8:11 pm

Wiesz Latheo - ja się boję tego, że na takich krótkich spotkaniach (tym razem było 2h) nie da się porządnie pogadać. Ciągle nam dyskusja schodziła na boki (i to na ważne tematy a nie żaden spam).

Nie ukrywam, że myślałem raczej o zrobieniu tego "konwentu" po tym największym w Polsce ;) więc myślałem, że to już może być całkiem dobry czas na takie spotkanko ;)
 
evanec
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: sob maja 12, 2007 5:37 pm

Re: Po spotkaniu twórców LARPów

wt paź 27, 2009 9:10 pm

Witam, Evanec z tej strony. Mieszkam w Zagłębiu. Reprezentuję młode pokolenie Larpowiczów:) W temacie siedzę: jako gracz ponad rok; jako emgje jestem w trakcie tworzenia swojego pierwszego larpa. Będzie to survivalowy larp na 30-40 osób, do którego użyte zostanie większość budynku szkoły.

O inicjatywie dowiedziałem się podczas spotkania na Porytkonie. Liczę że projekt się uda:)

Tyle na początek wystarczy:)
Evanec
 
Danuta
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: pn paź 26, 2009 12:54 pm

Po spotkaniu twórców LARPów

czw paź 29, 2009 11:03 am

Mithrandir_RotN pisze:
Nie ukrywam, że myślałem raczej o zrobieniu tego "konwentu" po tym największym w Polsce


Hej, ale który masz na myśli? Pod względem czego największy? Liczby uczestników? Nie wszyscy wiedzą ilu gdzie było. Lepiej nie pisać tu zagadkami, tylko wprost, bo rozpoczną się poboczne questy :)
 
Mithrandir_RotN
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 46
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 8:48 am

Po spotkaniu twórców LARPów

czw paź 29, 2009 12:30 pm

Przepraszam Danuto :) Chodziło mi o Pyrkon. Wiem po prostu jak stoję z czasem i na pewno nie udałoby mi się niczego "na szybko" zorganizować teraz (tym bardziej, że Nordcon przed nami - chociaż znowu nie jadę, to jednak wiem, że ta impreza wydrenuje skutecznie potencjalnych uczestników). Natomiast na wysokości kwietnia/maja jest dość spokojnie z konwentami (przynajmniej w tym roku miałem takie wrażenie) i można sobie o jakimś spotkaniu pomyśleć.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości