Zrodzony z fantastyki

 
GrzyboZAUR
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: śr sty 08, 2014 10:38 pm

Podróże na duże obszary

śr sty 08, 2014 10:51 pm

siema,
mam takie małe pytanie. Przeszukałem trochę podręczniki do młotka, trochę poszperałem w necie ale nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na pytanie jak szybko przemieszcza się wóz czy łódź.

Chodzi o to że ostatnio na sesji moi gracze kupili wóz, zaprzęgli do niego 2 konie i powstało pytanie jak szybko przebędą 100 mill w Ostland czy tam innej prowincji. Teoretycznie konie mają szybkość 8. Więc na pewno wóz będzie wolniejszy ale o ile. O szybkości łodzi już nie wspomnę bo do tego nie ma nawet najmniejszego odniesienia.

Starałem się poszukać czegoś na tym forum więc mam nadzieję że nie kopiuje problemu. Dzięki za odpowiedź.

P.S. co to jest "struktura" w statystykach środków transportów w podręczniku zbrojownia.
 
Awatar użytkownika
wysłannik
Moderator
Moderator
Posty: 668
Rejestracja: śr cze 09, 2010 10:54 am

Re: Podróże na duże obszary

pt sty 10, 2014 9:03 am

W podręczniku głównym masz opisane szybkość łodzi i wozów str. 123. Tak więc wóz ma szybkości 4 a na str. 143 podręcznika głównego masz opisane jak szybko się podróżuje z odpowiednia szybkością.

Struktura pojazdów to ich żywotność. Jeżeli coś ma 30 struktury to może przyjąć 30 obrażeń zanim zostanie zniszczone.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości