Zrodzony z fantastyki

 
mutulu
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: czw lut 06, 2014 10:05 pm

[kupie] Podstawowe podręczniki D&D 3.0 lub 3.5

pn mar 17, 2014 4:53 pm

Witam, jestem zainteresowany kupnem podręczników do D&D 3.0 lub 3.5. Interesują mnie podręczniki podstawowe Podręcznik Gracza, Przewodnik Mistrza Podziemi i Księga potworów I. Ważne jest to aby wszystkie były w jednej edycji (3 lub 3.5), ponieważ nie znam się na konwersji zasad. W przyszłości nie wykluczam dalszych zakupów, jeśli sprzedawca będzie miał jeszcze coś do zaoferowania, jednak interesuje mnie tylko D&D. Cenę i formę płatności uzgodnimy z zainteresowanymi prywatnie. :) Kontakt na e-mail: [email protected] lub pod nr. 661050445 (piszcie smsy oddzwonie).
Z góry dzięki, czekam na rozsądne propozycje. :D
EDIT: Nieaktualne, podręczniki zakupione.
Ostatnio zmieniony czw kwie 03, 2014 5:49 pm przez mutulu, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
BeF1990
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 28
Rejestracja: wt lut 21, 2012 6:52 pm

Re: [kupie] Podstawowe podręczniki D&D 3.0 lub 3.5

ndz mar 23, 2014 9:59 pm

Podepnę się pod temat aby nie tworzyć nowego.

Bardzo chętnie kupię trzy podręczniki źródłowe:
- Podręcznik Gracza
- Przewodnik Mistrza Podziemi
- Księga Potworów
wszystkie do edycji 3.5

Oczywiście zależy mi aby podręczniki były w dobrym stanie i w rozsądnej cenie. Ewentualne dodatki oraz rozszerzenia również mile widziane.

Jeśli ktoś chciałby akurat sprzedać taki zestaw to bardzo proszę o kontakt. Piszcie w tym temacie lub najlepiej na PW.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony pn mar 24, 2014 2:28 am przez BeF1990, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość