Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Vozu
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 273
Rejestracja: ndz gru 26, 2010 7:16 pm

Pojechany archetyp

ndz lip 03, 2011 10:18 pm

Mam nadzieję, że to nie zbrodnia umieszczać taki temat tutaj :)

No więc sprawa wygląda tak - udało mi się już chyba odpicować moje UB (do poziomu talii ludzi z którymi gram towarzysko) i pomyślałem sobie, że mógłbym sklepać coś inszego. Przy czym "insze" oznacza w tym wypadku jakiś ciekawy w prowadzeniu deck, który nie musi być wielce potężny (gra dla zabawy, jak by nie było) ale też powinien coś potrafić.

Troszkę się rozglądając trafiłem na Dredge, wyszło jednak na to, że to combo-deck który ma się tak rozkręcić, żeby już nie zatrzymać. Biorąc pod uwagę towarzyskie podejście, nie przypadło mi to wielce do gustu, zastanowiam się natomiast nad tym, jak mógłby wyjść taki "zabawowy" Dredge z dorzuconymi kilkoma kartami z Tresholdem/Flashbackiem, a nastawiony na przewijanie decku bardziej po to, żeby mieć szerszy wybór zaklęć (czyli "normalna" talia utylizująca grave).

Ale to opcja jak nic innego nie znajdę - pytanie zatem brzmi: czy znane są wam decki które prowadzi się w sposób możliwie odbiegający od normy, a jednocześnie w miarę wyrównane pod kątem skuteczności? :) Za każde info z góry dziękuję :D
 
Awatar użytkownika
27383
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3267
Rejestracja: śr sie 01, 2007 5:44 pm

Pojechany archetyp

pn lip 04, 2011 8:55 am

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości