Zrodzony z fantastyki

 
Entreri
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 69
Rejestracja: śr maja 04, 2005 11:53 pm

czw mar 16, 2006 11:36 am

Oto co przeczyta³em na stronie dnd.polter.pl <br /><br /><br />Rusza Liga D&D Miniatures . 14 dzieñ marca roku 2006<br />Nied³ugo za spraw± wydawnictwa ISA w ca³ej Polsce wystartuj± sankcjonowane rozgrywki oraz Liga D&D Miniatures, w której do zdobycia bêd± nagrody zwi±zane z gr± (figurki, plakaty, fragmenty terenu). Podobnie jak ma to miejsce w przypadku karcianki Magic: the Gathering, ka¿dy z graczy bêdziê mia³ swój ranking oparty na jego sukcesach w sankcjonowanych turniejach. Swój ranking w ka¿dym momencie mo¿na bêdzie sprawdziæ na stronie Wizards of the Coast.<br /><br /><br />My¶lê, ¿ê to dobra wiadomo¶æ:)!!!!!
 
Skrzeku
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 27
Rejestracja: śr lut 08, 2006 9:33 am

czw mar 16, 2006 2:39 pm

A ja my¶lê, ¿e jeszcze lepiej.<br /><br />To wydarzenie oznacza, ¿e polska zaczyna doganiac inne kraje pod wzglêdem dostêpno¶ci figurek itd, to zachêci wiêcej ludzi do grania, co spowoduje wiêksze zainteresowanie rynkiem i mo¿e nawet wydadz± stare sety, bêd± organizowaæ pokazy, targi...
 
Lord_Manshoon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 276
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 4:37 pm

czw mar 16, 2006 3:46 pm

Ogłosili to dzień po tym jak sprzedałem wszystkie swoje figurki :|. Zarobiłem wprawdzi na nich tyle że mógłbym kupić 6 boosterów, ale zamierzałem z tym skończyć. A tu wyskakują z czymś takim. No, ale to nic. Bawcie się dobrze :razz:.
 
Awatar użytkownika
Lukas_the_great
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 125
Rejestracja: sob maja 07, 2005 1:48 pm

czw mar 16, 2006 5:32 pm

To doskonała wiadomość! Niestety widzę, też, że kilka osób chyba skończyło z D&D Miniatures :/ .
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

czw mar 16, 2006 5:32 pm

To ¶wietna wiadomo¶æ. Najlepsza.<br /><br />Teraz my - Polscy gracze - musimy to napêdziæ!<br /><br /><br /><br />Manshoon - dla Ciebie przecie¿ te¿ nie jest za pó¼no. Widzia³em, ¿e zarobi³e¶ na tych figurkach naprawdê nie¼le, a nie mia³e¶ w¶ród nich ¿adnych super-pere³ek do Skirmish. (chyba, ¿e co¶ przegapi³em) Aktualnie wydawane sety pozwalaj± natomiast bez problemu rozpocz±æ grê na dobrym poziomie ka¿demu. Ka¿d± frakcj±. (dziêki HGB nawet CE!)
 
Bo-bik
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 103
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 12:54 pm

czw mar 16, 2006 7:04 pm

To najlepsza wiadomo¶æ tego roku! Teraz muszê tylko jaki¶ warband zbudowaæ (dziwne... jeszcze zadnego nie wymy¶li³em :mrgreen:) Je¶li kto¶ chce mi w tym pomóc, bo ja kompletnie nie mam do¶wiadczenia, to niech napisze mi na PM.
 
Basil
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 87
Rejestracja: sob paź 22, 2005 12:39 pm

czw mar 16, 2006 8:37 pm

¦wietna wie¶æ! Mo¿e sk³oni to troche osób do wtajemniczenia siê :mrgreen: . Swoj± drog± to ciekawe czy rzeczywi¶cie jest tak ma³o graczy jak siê mówi.
 
Lord_Manshoon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 276
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 4:37 pm

czw mar 16, 2006 9:09 pm

Za pieniądze zarobione na tych figurkach mógłbym kuoić 8 boosterów. Jednakże postanowiłem skończyć z figurkami. Nadal będę się interesował i sprawdzał w necie, gadał tu z wami itp. ale nie bede już na nie wydawal kasy. A to że zrobią ligę zwiększa tylko mój żal...Naprawdę bym pograł, ale jak już sprzedałem to nie będę znowu całej tej kasy tracił. Żegnaj ligo, żegnaj skirmishu.
 
Skrzeku
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 27
Rejestracja: śr lut 08, 2006 9:33 am

pn mar 20, 2006 8:32 pm

Panowie!<br />Liga dnd:m ju¿ bardzo nied³ugo, poniewa¿ w warszawie w cytadeli (www.cytadela.pl) dowiedzia³em siê, i¿ tam odbêd± siê bitwy, kiedy? Ju¿ za dwa tygodnie...
 
AcikCieslik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: pn maja 29, 2006 12:17 pm

pn maja 29, 2006 1:21 pm

Witam<br /><br />Chcialbym oglosic, ze mamy wole i mozliwosc zorganizowania ligi D&Dminiatures.<br />Nagrodami byliby "Troglodyte Captain" , "Warpriest of Moradin", mapy i templaty.<br />Wstepny termin to 04-czerwiec-06 do 30-czerwiec-06.<br />Zainteresowanych i wachajacych sie prosze o kontakt.<br /><br />Pozrawiam
 
Lord_Manshoon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 276
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 4:37 pm

pn maja 29, 2006 2:36 pm

Więcej informacji.<br />Po pierwsze: gdzie?<br />Po drugie: czy dałoby radę zorganizować taki tryb że po prostu otwieramy 2 losowe boostery i układamy sobie z nich warbande i gramy? Bo ja obecnie prawie nie mam figurek, ale wiem, że ta opcja jest droższa dla organizatorów.
 
AcikCieslik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: pn maja 29, 2006 12:17 pm

pn maja 29, 2006 2:55 pm

1 W sklepie Gryf<br />2 To o czym mowisz to limited i gracze sami ponosza koszty boosterow. Proponuje zrobic lige np. na 200pkt. Zebrac i rozkrecic towarzystwo. Mozemy rowniez robic turnieje sankcjonowane DCI. Sami tez mamy doslownie kilka figurek i mozemy cos pozyczyc :mrgreen:. Proponuje przyjsc 4.VI.2006 na pierwsze organizacyjne spotkanie. Gryf jest otwarty od 11.00.
 
Bo-bik
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 103
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 12:54 pm

wt maja 30, 2006 4:26 pm

Przykro mi, ale mi osobi¶cie sklep gryf nic nie mówi. Ogólnie nie siedze w takich rzeczach zbyt g³êboko, figsy kupuje w isa i to wszystko czego mi do szczê¶cia potrzeba, wiêc móg³by¶ powiedzieæ w jakim mie¶cie znajduje siê ten sklep?
 
Rend
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 3065
Rejestracja: sob paź 05, 2002 9:03 pm

wt maja 30, 2006 5:01 pm

<!--QuoteBegin-Bo-bik+-->
Bo-bik pisze:
<!--QuoteEBegin-->Przykro mi, ale mi osobiście sklep gryf nic nie mówi. Ogólnie nie siedze w takich rzeczach zbyt głęboko, figsy kupuje w isa i to wszystko czego mi do szczęścia potrzeba, więc mógłbyś powiedzieć w jakim mieście znajduje się ten sklep?
<br />Patrząc po namiarach (typu numer telefonu, adres etc) w podpisie AcikCieslika to wnioskuje że w Warszawie.
 
Lord_Manshoon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 276
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 4:37 pm

wt maja 30, 2006 5:43 pm

No ja raczej nie dam rady. Ale mam propozycje. Zróbcie sobie teraz tą ligę, rozkręćcie D&D Minis i stawcie się w listopadzie na Falkonie w Lublinie, tam zrobić jakiś mały turniej. W tamtym roku na Falkonie było najwięcej osób w polsce i ja z pewnością też tam będe.
 
AcikCieslik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: pn maja 29, 2006 12:17 pm

śr maja 31, 2006 11:47 am

Oczywiscie, ze w Warszawie znasz jeszcze jakies miasto z metrem (- za spostrzegawczosc) :mrgreen: . Raczej nie bedziemy jezdzic do Lublina, poniewaz mamy sporo spraw u siebie do organizacji. Rasumujac zapraszamy do warszawskiego sklepu Gryf na lige DnD minis.<br /><br />Pozdrawiam
 
Skrzeku
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 27
Rejestracja: śr lut 08, 2006 9:33 am

śr maja 31, 2006 4:41 pm

Raczej bêde, ale jeszcze nie wiem, o ktorej to spotkanie organizacyjne ?
 
AcikCieslik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: pn maja 29, 2006 12:17 pm

czw cze 01, 2006 3:06 pm

Wpadajcie o godzinie 11.00 jak ktos przyjdzie troszke pozniej to nic sie nie stanie.
 
Lord_Manshoon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 276
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 4:37 pm

sob cze 03, 2006 3:20 pm

Taki oto dostałem email z ISY po zapytaniu o Ligę D&D Miniatures:<br /><br /><br /><br /><br />
Szanowni Panstwo,<br /> <br />Milo mi poinformowac, ze rozpoczynamy (a to dopiero poczatek...)<br />wsparcie dla Organized Play D&D Miniatures. Na razie ma ono postac Ligi.<br /><br /> <br />Oto stala zawartosc:<br />- 7 figurek<br />- plakaty<br />- ksiazeczka przygod<br /> <br />Do powyzszego dochodza inne fajne gadzety jak fragmenty terenu,<br />szablony, zawieszki na okna itp.<br /> <br />Zestawy ligowe zmieniaja sie co miesiac. <br /> <br />Sklepy sprzedajace D&D Minis i zamawiajace lige, moga ponadto otrzymac<br />zestaw darmowych figurek dzieki ktorym mozna zorganizowac pokazowke, lub<br />realizowac inne fajne pomysly na promocje. <br /> <br />Oczywiscie to nie wszystko - DCI sankcjonuje takze turnieje D&D<br />Miniatures uzywajac tego samego systemu online, ktory w wypadku Magic:<br />The Gathering i innych gier WotC dziala bez zarzutu od ponad 5 lat. <br /> <br />Dostepne sa 3 formaty: Constructed, Extreme oraz Limited. Dzieki<br />sprawdzonemu systemowi mozna wygodnie sankcjonowac i raportowac<br />turnieje, a gracze moga w kazdej chwili moga sprawdzic swoj ranking pod:<br /> <br />http://webapp.wizards.com/dcitournament/Default.asp?game=MN<br /> <br />Turnieje obsluguje stary, dobry DCI Reporter (od wersji 2.9.18 wzwyz),<br />ktorego zapewne i tak uzywaja Panstwo do prowadzenia turniejow MtG,<br />DuelMasters itd.<br /> <br />Aby zglosic sie do prowadzenia najblizszego sezonu Ligi, wystarczy<br />wypelnic zalaczony formularz i odeslac na ten adres email.<br /> <br />Pozdrawiam,<br />Marcel Zaborski<br />Organized Play / ISA
<br />
 
AcikCieslik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: pn maja 29, 2006 12:17 pm

wt cze 06, 2006 5:49 pm

Scalone: Niestety przyszla tylko 1 osoba.<br /><br />Dzis dopisala sie jeszcze jedna osoba co daje nam razem 4 uczestnikow. Zapraszam wszystkich go ligi. Za samo zapisanie sie jest w prezencie mapa i angielskie scenariusze.
 
Greebo
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 138
Rejestracja: sob cze 10, 2006 11:24 pm

ndz cze 11, 2006 12:41 am

Mapa? Darmowe scenariusze? Gdzie mo¿na sie zapisaæ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:<br /><br />A mo¿e jeszcze liga ruszy przed premier± WoTDQ i w Polsce bêdzie mo¿na zagraæ w prerealesea [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/rolleyes.gif[/img]
 
Copper Dragon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: ndz lip 09, 2006 12:52 pm

ndz lip 09, 2006 12:56 pm

:razz: Witam.Jestem nowym graczem,chcia³bym siê spotkaæ w Gryfie z kim¶,kto by³by chêtny do gry. :razz: <br />Dziêkujê z góry. :razz:
 
Skrzeku
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 27
Rejestracja: śr lut 08, 2006 9:33 am

ndz lip 09, 2006 3:43 pm

<!--quoteo(post=273569:date=Jul 9 2006, 12:56 PM:name=Copper Dragon)-->
Copper Dragon pisze:
<!--quotec--><br />:razz: Witam.Jestem nowym graczem,chcia³bym siê spotkaæ w Gryfie z kim¶,kto by³by chêtny do gry. :razz: <br />Dziêkujê z góry. :razz:<br />
<br /><br />Ja jestem chetny do gry, rejestrujesz sie w lidze i ja sie nazywam : Micha³ Skrzeczyñski<br />Masz tam napisany telefon i gg chyba ale wrazie czego gg: 4373860
 
Copper Dragon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: ndz lip 09, 2006 12:52 pm

pt lip 21, 2006 10:24 am

Scalome: Sorry,ale GG mi się zepsuło,dziś w Gryfię pojawię się na 100% o 13.00.Ktoś przyjdzie?<br /><br />Dziś (w piątek) ktoś będzie w Gryfie?Chciałbym zagrać i się powymieniać od 13.00 wzwyż.
 
tomekpa
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: pt cze 16, 2006 9:23 am

sob lip 22, 2006 12:22 am

w sobote 22 lipca od 11 powinno byc w gryfie ok. 6 osob grajacych w lidze. jakby co to zapraszam
 
Copper Dragon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: ndz lip 09, 2006 12:52 pm

ndz lip 30, 2006 9:44 am

Scalone (z 22.06.06): Jednak dzisiaj przychodzę do Gryfa!!!JUhuhuuuuu!<br /><br />Sorry za Double Posta,ale dzisiaj w niedzielę 30 lipca zjawiam się od 12.30 w Gryfie do 17.00.Niech ktoś wreszcie przyjdzie. :wink:
 
tomekpa
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: pt cze 16, 2006 9:23 am

pt sie 04, 2006 12:28 am

w najblizsz± niedziele (06.08) od godziny 12.00 gramy w Gryfie w Wawie, chetnych jak zwykle zapraszam. Na pewno bedzie kilka osob i rozne formaty gry wiec powinno byc ciekawie. szykuje sie epic bitwa z nowym smokiem...
 
Awatar użytkownika
Arthas Verley
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 121
Rejestracja: wt lut 27, 2007 9:44 am

ndz kwie 13, 2008 1:27 pm

Wiem, że odkopuję temat, ale zważywszy na ostatnie turnieje prelease Dungeons of Dread, chciałem spytać, czy ISA wraca do pomysłu ligi? Jeżeli tak, to olsztyńska scena D&D Minis jest gotowa na organizację turniejów co miesiąc, a nawet częściej(co zresztą robiliśmy, tylko bez oficjalnego wsparcia).

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość